Şimdi Ara

OnePlus 9 ve 9 Pro'nun temel özellikleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OnePlus 9 ve 9 Pro'nun temel özellikleri ortaya çıktı

OnePlus 9 serisi akıllı telefonlarla ilgili ilk söylentiler 2020'nin Ekim ayı itibarıyla ortaya çıkmaya başladı. Kısa süre önce serinin OnePlus 9 Lite, OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro olmak üzere üç model içereceğini öğrenmiştik. Şimdi ise standart ve Pro versyionlarının temel özelliklerine ışık tutan yeni bilgiler ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.MacBook tasarımlı RedmiBook Pro tanıtım posterinde ortaya çıktı

OnePlus 9'un Full HD+ çözünürlük ve 120 Hz tazeleme oranına sahip 6.55 inç düz ekran taşıyacağı bildiriliyor. Pro varyantında ise Quad HD+ çözünürlük ve 120 Hz tazeleme oranı sunan 6.78 inçlik kavisli ekran kullanılacak. Her iki modelin ekranında da sol üst köşeye konumlandırılmış ön kameraya ev sahipliği yapan 3.8 mm'lik bir delik olacak.

OnePlus 9 ve 9 Pro'nun temel özellikleri ortaya çıktı

Snapdragon 888 ve Android 11

Akıllı telefonların amiral gemisi Snapdragon 888 yonga setinden güç alacakları söyleniyor. Pil kapasiteleri henüz belli değil ancak şirkete yakın kaynaklar cihazlarda 4.500 mAh kapasiteli bataryaya yer verileceğini ifade ediyor.

OnePlus 9 ve 9 Pro modellerinin ağırlığı 200 gramı geçmeyecek. Standart versiyon 8 mm, Pro varyantı ise 8.5 mm kalınlığında olacak. Ayrıca kutudan Android 11 işletim sistemiyle çıkacaklarını belirtelim. OnePlus 9'un 8 GB RAM, 128 GB depolama alanı, 48 MP ana kamera ve 16 MP selfie kamerası ile donatılacağı da gelen haberler arasında.

OnePlus 9 serisinin Mart ayı ortalarında duyurulması bekleniyor.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/01/23/oneplus-9-9-pro-key-details-appear-as-rumored-march-launch-draws-near/

• One plus bozdu

• OnePlus ucuz amiral gemileriyle yırt dışında tutulan bir marka ama bu tasarım 8dekinin kopyala yapıştırı olmuş
  • Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş 🤣🤣🤣 One plus bozmuşmuş 5 yıldır her çıkan cihazını alıyorum bizde neden bozmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Formen55 F kullanıcısına yanıt

Bilmeden konuşmak cahil adam işidir haberin olsun.Ben de one plus kullanıyorum. Herkes senin gibi düşünmek zorunda mı?

• kaçak mi kullaniysin
  • 8 pro kullanıyorum çok memnunum, ufak tefek eski telefonlardan gelen alışkanlıklardan kaynaklanan eksiklikler yaşıyorum ama hız arayüz kamera konularında çok memnunum. 9 pro çıkarsa alacağım ama umarım farklı özellikler sunar.
  • Yeşil Gözlü Bizon kullanıcısına yanıt

Herkesi kendin gibi zannetme...

• quote:

Orijinalden alıntı: 007css

Bilmeden konuşmak cahil adam işidir haberin olsun.Ben de one plus kullanıyorum. Herkes senin gibi düşünmek zorunda mı?

Cahiller konuşmasın desek tamam diyemeyecek insanlar forumda ego kasıyor hahhaha

• Bozmuşmu bozmamışmı bilmem bende 8prosu çok güzel ve kullamı harika

• Bozdu tabi oneplus .8t kullanıyorum güncellemeler ile bir sorunu çözerken diğerini batırıyor.7 serisine güncellemeyi 6 ay sonra verdi.kamera yazılımı çok kötü.bunlarda xiomiye benzemeye başlıyor

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

OnePlus 8 pro kullanıyorum yok öyle Bir durum.sorunsuz.akıyor telefon

• Bende oneplus 7 pro kullanıyorum ama bu fiyat politikasıyla sonraki telefonum kesinlikle oneplus olmayacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.