Şimdi Ara

Samsung, Galaxy S10 için yayınladığı Android 11 güncellemesini geri çekti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung, Galaxy S10 için yayınladığı Android 11 güncellemesini geri çekti

Samsung bundan birkaç hafta önce, Galaxy S10 serisi için Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini dağıtmaya başlamıştı. Ancak, Güney Koreli şirketin amiral gemisi telefonları için yayınladığı güncellemeyi geri çektiği ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.Realme Watch 2'nin teknik özellikleri ve görüntüleri ortaya çıktı

Galaxy S10 sahipleri güncellemeyi Ocak ayının ilk haftasında almaya başladı. Artık güncelleme bu akıllı telefonlar için mevcut değil. Bu durumun hem OTA hem de SmartSwitch güncellemeleri için geçerli olduğunu belirtelim. Samsung henüz olayla ilgili resmi bir açıklama yapmış değil.

Samsung, Galaxy S10 için yayınladığı Android 11 güncellemesini geri çekti

Kullanıcılar kamera ve ısınmadan şikayetçi

Ürün yazılımında düzeltilmesi gereken bazı hatalar olduğu belirtiliyor. Bazı Galaxy S10 kullanıcıları kamerayla ilgili sorunlardan (bulanık fotoğraf) ve cihazın ısınmasından şikayet ediyorlar.

Ayrıca şirketin dillendirmediği ve henüz gün yüzüne çıkmamış hatalar da olabilir. Samsung'un Galaxy S10 serisi için Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesine ne zaman devam edeceği belli değil.

Kaynak:https://www.sammobile.com/news/stable-galaxy-s10-android-11-one-ui-3-0-update-pulled

• Sırf s21 satışlarına balta vurmasın S21 son modeli olmasının yanı sıra en güncel cihaz diye biraz daha erteleyip şubat ortası hatta sonu gibi bile güncellemeyi yollayabilir. Satış stratejisinden başka hiçbir şey değil bu ki zaten satışların düştüğü yerde mevcut kullanıcısını neden memnun etmez şirket biraz tuhaf çünkü bu ilk olay değil.
  • şu an android 11 kurulu odinden yüklendim. ısınma olmadı benim cihazda hatta daha iyi bile oldu ama fotoğrafta hdr mod açıkken hareketli nesneler flu çıkıyor.. şimdilik hdr ı kapattım.. eski sürüme dönmek istemiyorum çünkü hızı akıcılığı tepkileri hele batarya süresi harika ötesi oldu

• Sırf s21 satışlarına balta vurmasın S21 son modeli olmasının yanı sıra en güncel cihaz diye biraz daha erteleyip şubat ortası hatta sonu gibi bile güncellemeyi yollayabilir. Satış stratejisinden başka hiçbir şey değil bu ki zaten satışların düştüğü yerde mevcut kullanıcısını neden memnun etmez şirket biraz tuhaf çünkü bu ilk olay değil.
  • Klasik Samsung , klasik Android işte.
  • 1 hafta önce güncelledim ariza çıkmadı hatta eskisinden daha serin çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palamutix -- 22 Ocak 2021; 16:16:52 >
  • Google yine saçını başını yolmuştur.
  • Ben bu güncellemeyi bekliyordummmm??Samsung a51 e ne zaman güncelleme gelecek acaba?? En son 12 kasım güncelleme geldi

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Mart-Nisan gibi diyoru sammobile da.

• Yeter artık GALAXY A71 ve J8'e de Android 11 güncellemesi gelsin yeter

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.