Şimdi Ara

Yeni bir Game of Thrones dizisi daha duyuruldu: İşte konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir Game of Thrones dizisi daha duyuruldu: İşte konusu

Tarihin en popüler dizilerinden olan Game of Thrones birden fazla yeni seriyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. House of the Dragon'un ardından şimdi ikinci bir Game of Thrones spin-off dizisi için daha çalışmalar resmen başladı. Variety ve Deadline'da yer alan habere göre yeni dizi, George R.R. Martin'in "Tales of Dunk & Egg" isimli kısa roman serisini temel alacak.

Martin'in 2005 yılında tamamladığı Tales of Dunk and Egg serisi, Ser Duncan the Tall (Dunk) ve Aegon V. Targaryen'in (Egg) maceralarını konu alıyor. Kitap, A Song of Ice and Fire serisinden 90 yıl öncesinde geçiyor. Baş karakterlerden Aegon V. Targaryen'in ileride kral olduğunu biliyoruz, ancak kitapta henüz kral değil ve gençliği konu alınıyor.

Tales of Dunk & Egg dizisi henüz erken geliştirme aşamasında. Dizinin yazar ve yönetmen ekibi veya oyuncu kadrosu şu an için belli değil. İlerleyen süreçte diziyle ilgili daha fazla bilgi gelecektir.

Üçüncü bir dizi daha plan aşamasında

Warner Bros yeni yayın sevisi HBO Max'ı Game of Thrones dizileriyle doldurmayı planlıyor. House of the Dragon ve Tales of Dunk & Egg haricinde iki farklı yeni dizinin daha plan aşamasında olduğu belirtildi. Söylentilere göre bu dizilerden birisi Robert Baratheon'un Targaryen Hanedanı'na karşı isyanını konu alacak. Robert'ın İsyanı, Buz ve Ateşin Şarkısı evrenin en önemli konularından birisi ve Game of Thrones hayranları da uzun bir süredir bu olayların ekranlara uyarlanmasını istiyordu.

Kaynak:https://deadline.com/2021/01/game-of-thrones-prequel-series-tales-of-dunk-egg-hbo-1234677834/
    Kaynak:https://ew.com/tv/game-of-thrones-dunk-and-egg-prequel/

• Bir şey tuttumu suyunu kurutana kadar bırakmıyorlar arkadaş!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın bu kadar GoT içeriğine ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

• Yeni bir Game of Thrones dizisi daha duyuruldu: İşte konusu
  • yapsınlar, evren güzel, çok ekmek çıkar.

• Baktılar sektör saçma diziler ile devam ediyor, biz en iyisini yaptık yine yapalım dediler herhal. Spartacus da yeniden başlasa
  • Yeni twd olacak

• Gelsin gelsin. Diğer kitapları da çeksinler.

• Serinin 2 kitabı daha çıkacak ama herif dizilerle oyunlarla uğraşmaktan yazmıyor ki. Bu nasıl bir paragözlülük ya, mezara mı götürecek o kadar parayı? Bilsem bu seriye hiç başlamazdım.

Tolkien ile kıyaslıyorlardı bir de bu şişkoyu, tırnağı etmez.

• Uleyn Jj abraham duy sesimizi, geri getir LOST u ortalık yangın yerine dönsün kral kimmiş görsünler.

• Bu evreni sevenler için Tales of Dunk & Egg hikayesini okumayan varsa okusun, Türkçe çevirisi de vardı. Güzel, tavsiye ederim. Senaristler batırmazsa güzel bir şeyler izleriz.

• Lotr dünyası sağolsun bu tür insanlara ekmek yediriyor.

• Dizinin final sezonundan sonra bu seriye karşı hiç heyecan kalmadı ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xagdas

Dünyanın bu kadar GoT içeriğine ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

Buna sen mi karar veriyorsun lordum?

• Spin off un birini çok bitirdiniz ya mk hemen diğerini çekin. 8. Sezonun sulu s.çışlarını temizliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gvzgvz -- 25 Ocak 2021; 23:27:52 >
  • Aslında beklediğim güzel bir dizi daha sıradan hayatları konu olması güzel olur.Zaten seride sevilen çoğu karekter asil değidli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.