Şimdi Ara

Exxen yurt dışına açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Acun Ilıcalı’nın dijital içerik platformu Exxen, yurt dışından kullanıma açıldı. Yurt dışındaki müşteriler aylık 5 Euro karşılığında platforma üye olarak kullanabilecek.

Reklamlı abonelik aylık 5 Euro/6 dolar, reklamsız abonelik aylık 10 Euro/10 dolar olarak ücretlendiriliyor. Türkiye’deki müşteriler ise bu paketlere aylık 10 TL ve 20 TL ödüyor.

Ayrıca Bkz.Discovery-BluTV ortaklığında BluTV'ye gelmesi muhtemel içerikler

Exxen şu anda dünyanın her yerinden izlenebiliyor ancak yabancılara özel bir içerik sunmuyor. Altyazı dahi bulunmuyor. Daha çok yurt dışındaki Türkler hedefleniyor. Acun Ilıcalı, platformun hedeflerinden birisinin Amerika ve Güney Amerika kıtasında yerel içerikler hazırlamak olduğunu açıklamıştı. Planlara göre Exxen’in Türkiye’deki büyümesi tamamlandıktan sonra global içeriklerle ABD’de kullanıma sunulacak.

• :D
  • Bu reklamlı/reklamsız üyelik durumunu bir yabancıya nasıl izah ettiler?
  • aciktim canim LahmACUN cekti
  • RKLM VAR RKLM YOK DIYEREKTEN
  • Kendi aramızda kalsaydı yabancıya da rezil olmayalım
  • Yavaş açılsın boğulmasın.

• exXxen..
  • Platform yerli ama isim ithal, olmamis..
  • AKP li yurtdisindakierce belki ... :D

• çok EXXENtrik geldi bana

• bu youtuburlarla yabancıya acılmayı bırak anca rezil oluruz... yabancı ne yapsın bu youtuburları onların ilgisini ceken icerik olmaz ise işlerine gelmez...

• Ne ile açılmışlar ? Sihirli Annem ile mi ?

• Reklamlı aboneliği gösterip Türk kullanıcısından Yılda 240 ? ücret istemek büyük fiyasko geliyor bana. Ne içeriğin var, Amazon Prime kadar bile içeriğin yok.

• Büyük ihracat başarısı bekliyorum.
  • Şimdi onlar düşünsün...

• avrupa'da yaşayan türkleri hedefleyen bir girişim. global pazarda pay kapmak için girmemişlerdir.

türkiye'de binbir türlü zorluk çıkarıyorlar yok lisans al, yok şöyle vergi ver, yok böyle yap diye ama avrupa'da zaten bu sistemleri kurup işletmek zor bir olay değil

• türk kafası şaşırmadım, ingilize fransıza almana enes batur aleyna tilki konuşanlar izletecek. Bunu alıp para ödeyen varsa Allah akıl fikir versin kendisine.

• Exxen'i başarılı bulmuyorum ama bu tarz üyelik paketleri Hulu'da da var.
  • Şeyma'nın nafakası artık euro cinsiyle yatar.Exxen yurt dışına açıldı 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.