Şimdi Ara

realme Watch S, Amazon.com.tr'de satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • realme Watch S, Amazon.com.tr'de satışa çıktı

realme’nin akıllı saati realme Watch S, Türkiye’de satışa sunuldu. Türkiye fiyatı 899 TL olarak belirlenmiş. realme Watch S’i Amazon.com.tr’den satın alabilirsiniz.

realme Watch S - Amazon.com.tr

realme Watch S, Android ve iOS işletim sistemindeki telefonlarda kullanılabiliyor. Saat sayesinde telefonunuzdaki bildirimleri görüntüleyebiliyor, çağrıyı reddediliyor, müziği kontrol ediyor, 16 farklı spor modunu takip ediyor, kalp ritminizi ve kandaki oksijen düzeyini ölçebiliyorsunuz. Saate uygulama yüklenemiyor. 100'den fazla arayüz seçeneği bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Fiyatı ve özellikleriyle öne çıkan Realme Watch S incelemesi!

realme Watch S’in ekranı 1.3 inç büyüklüğe, 360x360 piksel çözünürlüğe ve maksimum 600 nit parlaklık değerine sahip. 2.5D Corning Gorilla Glass ile korunuyor. IP68 sertifikası ile 1.5 metre derinliğe kadar suya ve toza dayanıklılık sağlıyor.

realme Watch S, Amazon.com.tr'de satışa çıktı

Saatte 390 mAh büyüklüğünde batarya mevcut. Normal kullanımda 15 güne kadar, güç tasarrufu modunda 20 güne kadar kullanım vaat ediyor.

realme Watch S, 16 spor türünü desteklemektedir:

Açık hava koşusu, yürüyüş, kapalı alan koşusu, açık hava bisiklet sürüşü, aerobik kapasitesi, kuvvet antrenmanı, futbol, basketbol, masa tenisi, badminton, kapalı alan bisiklet sürüşü, eliptik, yoga, kondisyon bisikleti, kondisyon küreği ve kriket.

realme Watch S’i aşağıdaki bağlantıdan 899 TL'ye satın alabilirsiniz.

realme Watch S - Amazon.com.tr

• Güzel model ama fiyat biraz yüksek mi kalmış :/

• Link açılmıyor
  • Şuan ki akıllı saat piyasasında alınabilecek bir ürün olmuş. Ancak real me ne kadar güvenilir orası şaibeli.
  • Fiyat çok değil mi?
  • 750 tl ya watch gt2e var o alınır.ios uygulaması çok kötü realme nin
  • Bu saatin nerdeyse tüm inceleme videolarını izledim. Fiyat olarak max. 600 TL bekliyodum. Bence fiyatı saat özelliklerine göre pahalı. Bu saat yerine watch gt2 veya watch active 2 almak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanberk -- 21 Ocak 2021; 15:12:15 >
  • veriler google fit ile aktarılabiliyormu? e-nabız uygulaması google fit destekliyor
    bu cihazın uygulaması google fit e veri aktarabilir mi?
    önemli bir detay

• JustNaggy kullanıcısına yanıt
    Nereden tıkladınız link'e? Browser mı yoksa mobil app'lerden mi?

• ahmet. kullanıcısına yanıt
    Android uygulamasından tıkladım.
  • JustNaggy kullanıcısına yanıt
    Hiç tıklanmıyor kalıyor sanırım sorun bu değil mi?
  • 899 TL ye aldığımızı 100 kusur dolar, euro vs ye kullananları düşündükçe zoruma gidiyor
  • Ederinin çok çok üstünde bir rakam bence değmez ls 05lerle imilap larla kıyasla çok büyük bir farkı yok ama neredeyse 4 5 kat daha pahalı
  • fthklnc17 F kullanıcısına yanıt
    600 nit 360x360 ekran büyük bir fark.Zira ls05 240x240 ve dış mekan kullanımında parlaklığı çok yetersiz.Malzeme kalitesi daha iyi ama burada büyük bir fark yok.İşlemci ve arayüz akıcılığı çok daha iyi.Ls05te arayüz ara sıra takılmalar ve sürekli genel bir gecikme hissi var.Ki fiyatından beklenen de fazlası değil.Zaten şuan ls 05 ile kıyaslamak da yanlış da ondan bahsettiğiniz için yazıyorum.Zaten fiyatla orantılı değişebilecek birçok şey orantılı olarak değişmiş.Oksijen sensörü eklenmiş, daha iyi yazılım sunulmuş, daha güçlü donanım koyulmuş, malzeme kalitesi geliştirilmiş, bir oled olmasa da daha iyi ekran koyulmuş.Ekrandaki batarya dezavantajını batarya büyüklüğüyle de kapatmış.Zaten toplasak kaç parametre var ki akıllı saat dediğimiz üründe.

• 46mm olsaydı gözüm kapalı alırdım.

• 900 mü 500 bile fazla buna
  • Konuşma yok, olmadı.
  • Honor magic w 2 olduğu sürece bu fiyata satamazlar.
  • LCD ekrana mi bu fiyati istemişler ederi max 300 tl
  • tansiyon da ölçse tamamdır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.