Şimdi Ara

Şubat ayında Netflix'e eklenecek özel yapımlar açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şubat ayında Netflix'e eklenecek özel yapımlar açıklandı

Hem dünyada hem de Türkiye'de en büyük video akış platformlarından biri olan Netflix'in, 2021 Şubat ayında Türkiye'de yayınlayacağı özel içerikler belli oldu.

Ayrıca Bkz.Netflix'in abone sayısı açıklandı

Şubat ayı listesine baktığımızda dikkat çeken yapımlar şöyle:

• Son dönemlerin en başarılı ve en popüler oyuncularından olan Zendaya ve Denzel Washington'ın oğlu başarılı oyuncu John David Washington'ın başrolünde olduğu Malcom ve Marie, 5 Şubat'ta yayında.

• Netflix'in yüksek bütçeli bilim kurgu filmi Space Sweepers, 5 Şubat'ta yayınlandı.

• Netflix'te bulunan Ted Bundy belgeselinin yaratıcısından gelen Suç Mahalli: Cecil Hotel, Elisa Lam'in kaybolmasına ve Cecil Hotel'in kötü şöhretine odaklanıyor. 10 Şubat'ta yayında.

• Başarılı oyuncu Tom Hanks'in başrolünde olduğu News of the World, 10 Şubat'ta yayında.

• Futbol efsanesi Pele'ye odaklanan "Pele" belgeseli 23 Şubat'ta yayında. 

Şubat ayında yayınlanacak olan tüm Netflix özel içeriklerini aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Özel içerikler dışında bu ay her zaman olduğu gibi özel olmayan içerikler de platforma eklenecek.

• Tom Hanks sahalara dönüyor
  • Sağlam bir bilim kurguya açız.
  • Netflix büyüdükçe ve içerik sayısı arttıkça kalitede orantılı olarak düştü . Netflix her ulkeden çok fazla yapım cıkarıyor yalan yok ama malesef yapımların çoğu vasat. Çerezlik izle geç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elisa lam'ın gizemli ölümünün belgeselini kesinlikle izleyeceğim.

hala daha kadının son görüntülerini izlediğimde tüylerim diken diken olur

• Merakla bekliyorum
  • merakla beklemekteyim

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Psikolojik sorumları vardı bu kızın. Hasta olduğundan İntihar etmiştir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizfikri

Psikolojik sorumları vardı bu kızın. Hasta olduğundan İntihar etmiştir diye düşünüyorum.

evet psikolojik sorunları var ama mantıklı bir açıklaması bulunamayan çok fazla gizem var olayda. hala da çözülemedi diye biliyorum. bakalım belgeselde neler diyecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Ocak 2021; 21:12:9 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Evet bende merakla bekliyorum. Hotelin hikayesini çok fazla anlatmasalar bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizfikri

Evet bende merakla bekliyorum. Hotelin hikayesini çok fazla anlatmasalar bari.

aynen çok fazla vukuat olmuş o otelde. büyük ihtimalle hepsini derleyip anlatacaklar.

• Hele şu Witcher ve Ac bi gelsin de vallaha başka bişe istemem. Başlarda Witcheri hiç izleyesim gelmedi ama oyununu biraz oynayınca az çok bağlanabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Sağlam bir bilim kurguya açız.

Böyle birşey var. video sonunda 5 şubat demesine rağmen Şubat ayı içeriğinde gözükmüyor. Şubat ayında Netflix'e eklenecek özel yapımlar açıklandı  Ne kadar sağlam olur bilmiyorum ama ben Kore filmlerini sevdiğim için izlerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onea54 -- 21 Ocak 2021; 14:6:6 >

• Bu aralar vaktimiz çok izleriz

• Elite aşk 101 ve sex education ne zaman hiç ses soluk yok...
  • Netflix’in fabrikasyon üretimleri tam gaz devam ediyor. Arada bir kaç tane güzel işler çıkıyor ama çoğunluğu tadsız tuzsuz yapımlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ben de severim Kore filmlerini. Bir bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadeGuy

Netflix’in fabrikasyon üretimleri tam gaz devam ediyor. Arada bir kaç tane güzel işler çıkıyor ama çoğunluğu tadsız tuzsuz yapımlar.

yalnız diğer platformlarda aylardır çöp bile olsa içerik çıkmıyor.

• yine kaliteli bir şey yok gibi Netflix fast food hamburgere döndü

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.