Şimdi Ara

Peaky Blinders, 6. sezonu ile final yapacak! Çekimler başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Peaky Blinders, 6. sezonu ile final yapacak! Çekimler başladı

2013 yılında başlayan ve özellikle ilk sezonları ile büyük kitlelere ulaşan ve başarısını kanıtlayan İngiliz dönem dizisi Peaky Blinders'ın sevenleri için üzücü bir haber paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Netflix'in The Queen’s Gambit dizisinin yazarından bilim kurgu dizisi geliyor

Dizinin senaristliğini ve yaratıcılığını yapan Steven Knight, resmi web sitesinden açıklama yaparak dizinin altıncı sezonunun, son sezonu olacağını söyledi. Tüm hayranlara teşekkür eden Steven Knight ayrıca altıncı sezon için çalışmalara başlandığını da açıkladı. Ne yazık ki net bir tarih yok altıncı sezon için.

Her ne kadar Steven Knight, Peaky Blinders'ın altıncı sezon ile biteceğini söylese de hikayenin başka bir şekilde devam edeceğini ve evrenin yaşamaya devam edeceğini söyledi. Son olarak da dizinin son sezonunun şu ana kadar yayınlanan tüm bölümlerden daha iyi olacağını iddia etti.

Peaky Blinders'ın altıncı sezonu ile ilgili şu an için daha fazla detay ne yazık ki yok. Dizinin ilk beş sezonunu şu anda Netflix üzerinde bulabilirsiniz.

Kaynak:https://screenrant.com/peaky-blinders-show-season-6-ending-future/

• off bekleye bekleye kuruduk en azından calısmalar başlamıs...

• Diziyi konuyu olayları unuttuk arkadaş
  • Final yaptıktan sonra başlayacağım. Dizi nasıl arkadaşlar?

• snowpiercer 2. sezon hergün 1 bölüm izlesem gene yetişmez :(

• gokhanvai kullanıcısına yanıt

Çok güzel tavsiye ederim.

Tam anlamıyla Kurtlar vadisi tadında. Onu seviyorsan onu da seversin.

• Imdb top 250'den 20'ye yakın dizi izledim. Bu dixi net şekilde favori 3 dizim arasına girer.

Gerek oyunculuk, gerek konu, gerekse müzikler harika.
  • Başlasam mı bu diziye çok övüyorlar.

• kör topal gidiyordu. senaryo da tıkandı tıkacak gibiydi. final sezonu isabetli karar olmuş. bana göre iyi şekillendirilmedi bu dizi. her şey bir kenara boardwalk empire senaryosu kalitesinde değil. potansiyeli yüksek bir diziydi fakat ingilizler biraz yetersiz kaldı. mesela hbo elinde izleseydik bu diziyi daha farklı olabilirdi. yine de iz bıraktı diyebiliriz, özellikle efsane 4.sezonuyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kere izlemeyi denedim 2 sindede sıktı neyini bu kadar övüyorlar anlamıyorum
  • izlemedim gitti Peaky Blinders, 6. sezonu ile final yapacak! Çekimler başladı 

1. olarak güzel bir dizi.
    2. olarak arakadaşın dediğinin tam tersine kurtlar vadisi ile alakası yok.

Tarihte gerçekten böyle bir çete var ve sonra o şehirde bulunan diğer çetelerde aynı isimle alınıyor.
    Sınıfsal ayrımları konu alan, 0'dan zirveye giden ve kas gücünden çok zeka ile sorunları çözen bir tarihsel temalı film arıyorsan tam yerindesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madonos -- 19 Ocak 2021; 15:20:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.