Şimdi Ara

Zack Snyder’s Justice League'in 4 saatlik bir film olacağı doğrulandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zack Snyder’s Justice League'in 4 saatlik bir film olacağı doğrulandı

2017 yılında Justice League isimli DC'nin aynı isimli ekibinden ve çizgi roman serisinden uyarlanan bir film yayınlandı. Filmin asıl yönetmeni projenin ortasında bırakmak zorunda kaldığı için istenilen film ne yazık ki tam olarak yapılamadı. Filmin gerçek yönetmeni Zack Snyder da bir süredir kendi versiyonu üzerinde çalışıyor. 

Ayrıca Bkz.Ünlü oyuncu Matt Damon, yeni Thor filminin kadrosuna katıldı

Film için paylaşılan ilk ayrıntılarda filmin 4 saat uzunluğunda olacağı biliniyordu ancak ilk açıklamaya göre filmin bir dizi şeklinde yayınlanması bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde yönetmen Zack Snyder'ın yaptığı son açıklamaya göre ise film, bir dizi gibi 4 bölüm şeklinde değil, direkt film olarak yayınlanacak. Yani 4 saat uzunluğunda bir film olarak sunulacak.

Bu karar yine değişmezse Zack Snyder's Justice League, tarihin en uzun çizgi romandan uyarlama filmi olacak. Ayrıca geçtiğimiz günlerde yönetmen filmin yapımının %99 oranında bittiğini söylemişti. Yani yakın bir zamanda net yayın tarihi ve tüm detaylar paylaşılır.

Şu an için filmin Mart'ta HBO Max'te yayınlanacağı biliniyor.

Kaynak:https://www.gamesradar.com/zack-snyder-confirms-his-justice-league-will-be-released-as-a-movie-not-a-miniseries/

• Aylar öncesi 4 saat olacağını sağır sultan bile öğrendi..
  • Şimdiden merak ettim acaba nasıl olacak
  • Hintliler düşünceli😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockConn

Aylar öncesi 4 saat olacağını sağır sultan bile öğrendi..

Öncesinde 4 bölümlük mini dizi olacağı söyleniyordu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farketmez, her türlü korsan izleyeceğiz ??????

• 4 saati kim izleyecek! 2 saat 2 saat ayırıp izlerim heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu HBO Max ne zaman dünyaya açılacak acaba adamlar Amerika'da sadece sanırım devasa bütçeli yapımları yayınlayacak ama sadece torrent olarak mevcut bizim gibiler için :)

• 4k hdr 10bit versiyonu kaç gb olur merak ediyorum.

• bein connect, blu tv gibi yerlerde hbo max içerikleri var

• Moueson kullanıcısına yanıt
    4 saat vurgusuna takıldım :)
  • 4 saat fazla değilmi

• marvel yayın hakları disney+'ta ve dünyaya açılıyorlar bu sene

HBO'nun netflix,amazon,disney kadar geniş bir kitlesi yokki.bir de sadece amerika'da izlenmesi için film saçma olmuş

• En baba film bile 4 saatte sıkar. Milyonda birlik sinema manyaklarını hariç tutuyorum tabi.
  • ooo bu çok iyi.

isteyen istediği kadar dcu a sövsün ben seviyorum arkadaş. wonder woman 1984 gibi spin-off lar hariç. flash gelse birde keyfimize baksak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.