Şimdi Ara

Spider-Man 3 setinden, Spider-Man'in de olduğu yeni görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Spider-Man 3 setinden, Spider-Man'in de olduğu yeni görseller paylaşıldı

Disney ve Sony'nin ortaklaşa hazırladığı başrolünde Tom Holland'ın olduğu Spider-Man serisinin yeni filmi Spider-Man 3'ün çekimleri şu anda devam ediyor. Setten de egçtiğimiz saatlerde yeni görseller paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Ethan Hawke, Marvel'ın yeni dizisi Moon Knight'ın kötü adamı oldu

Görsellere baktığımızda Spider-Man'in kostümünün biraz da olsa değiştiğini görebiliyoruz. Ayrıca dükkanın üzerinde yazdığına göre de film Noel döneminde geçecek. Son olarak görsellerde gördüğünüz çocuk ise Tom Holland'ın kardeşi Harry Holland. Filmdeki tam rolünün ne olduğu bilinmiyor.

Geçtiğimiz günlerde çıkan söylentilere göre Daredevil'ı canlandıran Charlie Cox, çekimlerini çoktan bitirmiş. Ancak resmi olarak oyuncunun ve karakterin filmde olduğu hâlâ onaylanmadı. 

Eğer şu ana kadar çıkan söylentiler doğru olursa filmde, Tom Holland'ın dışında iki Spider-Man daha olacak. Söylentielre göre Spider-Man 3'ün ana oyuncuları dışında bu filme konuk olarak gelecek oyuncular şöyle: Jamie Foxx, Benedict CumberbatchTobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church.

Spider-Man 3, 17 Aralık 2021'de yayınlanacak ve şu anda çekimleri devam ediyor. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

Kaynak:http://www.justjared.com/2021/01/16/tom-holland-suits-up-while-filming-spider-man-3-in-atlanta/

• Bence bu psikolojik bir durum . Tam tersi olsaydı ilk spiderman filmi Tom hollandlı film olsaydı ondan sonra çıkan Tobeyli filme de böyle tepki gösterecektiniz. Çünkü siz ilk oynayan oyuncu ile örümcek adamı kafanızda eşleştirdiniz. O yüzden bu film oscarlik film olsa bile sizin gözünüzde asla ilk seriler gibi olmayacak.

• Tobey li filmler çıtayı o kadar yükseğe koydu ki sonrasında gelen o kadar film ergen filmi olmaktan öteye gidemiyor maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Tobey li filmler çıtayı o kadar yükseğe koydu ki sonrasında gelen o kadar film ergen filmi olmaktan öteye gidemiyor maalesef.

Bence bu psikolojik bir durum . Tam tersi olsaydı ilk spiderman filmi Tom hollandlı film olsaydı ondan sonra çıkan Tobeyli filme de böyle tepki gösterecektiniz. Çünkü siz ilk oynayan oyuncu ile örümcek adamı kafanızda eşleştirdiniz. O yüzden bu film oscarlik film olsa bile sizin gözünüzde asla ilk seriler gibi olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Yok hocam Holland li filmler yine bir nebze iyi diyebiliriz ama o arada 3 film cidden kötü bunun ilk seriyi sevmekle alakası yok.
    Ama tabi durum bana göre böyle ilk seri çok daha keyifliydi. Fikrimi belirttim sonuc olarak yoksa diğer filmleri de sevenler vardır illaki :)
  • Filmde kardeşi Harry'de olacak herhalde :)
    Bunun sebebi film yapımcıları. Don değiştirir gibi 3 kere seriyi baştan çekersen olacağı bu.

Haklisiniz tabi nostaljik bir durum var sonucta 17-18 sene öncesi. Ha ama o filmler de iyiydi ve CR filmlerinin iyi olabilecegini gösteren ve bizi buralara getiren yapimlarddandir.

• O değil de bu örümcekler şimdi neye göre ağ atacak. Tobey'in bileklerinden ağ fırlarken diğer iki örümcek adam teknolojik aletlerle fırlatıyordu. 3 adet Örümcek adamımızda Iron Man tarafından tasarlananı mı giyecek yoksa orjinal filmlerinde kendi ürettiklerini mi? Seri zaten sık sık değişerek sıyırmıştı iyice.

• Ya kardeşim ben de seviyorum Tobeyli olanıda yeter da kardeş, nostalji kaafında hep eskiyi övüp yeniyi izlemeden gövmek neden? Bırakın bunu
  • Herşeyde mantık arayan ben konu süper kahraman filmi olunca hiç ses çıkartmadan izliyorum.
    Ironman ölmedi kalbimizde yaşıyor

• ilk örümcek adam filmlerinin beğenilmesinin sebebi ilk rolü Tobey' nin oynaması değil aslında. Fikrinizde az da olsa bir haklılık payı var ancak bütün sebep bu değil. İlk örümcek adam filmleriyle büyüyen biri olarak örümcek adamı kendi evreninde bizden biri olarak izledik. Ancak Tom Holland'ın örümcek adamı fazla teknolojik ve robotumsu kalıyor. Ben bir izleyici olarak Elbetteki hem ilk seriyi hem adrew li amazing spiderman'ı hem de şuan ki filmleri birbirinden ayrı düşünüp hepsinden ayrı keyif almaya bakıyorum. Tom Holland Örümcek adama yakışıyor lakin gerek çizgi filmler gerek çizgi romanlar ilk örümcek adam film serisinin de bu çizgide olması ve son olarakTobey'nin bu karaktere oturması vazgeçilmez kılıyor ilk seriyi. Bir defa kıyafetlere bile baksak arada ciddi fark var.

• bu adam da bence iyi oynuyor izlenir şuan ki yeni çıkan ilk iki spider man

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Son derece haklisin. O filmlerin basarisinin ardinda Sam RAIMI var. Ustelik o zamanlarda SJW sacmaliklari bu kadar tavan yapmamisti. Adamlar gidip Flash THOMPSON'u Jarjar Binks'e cevirdiler.

• Tüm filmleri izledim. Çizgi filmlerinide izledim. İlk 2 spiderman gerçekten çok çok iyi. Son iki film eh işte dedirten bir film. Spiderman sevildiği için birde bu filmler izleniyor. Çok fazla görsel effect spiderman sadece çizgi film gibi olduğu için film eskiyince izlenmez hal alacak. İlk filmlerde bu yüzden daha iyi duruyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.