Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 için büyük bir yazılım güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Watch Active 2 için büyük bir yazılım güncellemesi yayınlandı

Samsung, amiral gemisi Galaxy S21 serisi akıllı telefonlarını tanıtmasının ardından 2019 yılında piyasaya sürdüğü Galaxy Watch Active 2 için büyük bir yazılım güncellemesi yayınladı.

Ayrıca Bkz.Samsung yeni telefonlarından şarj cihazı ve kulaklığı kademeli olarak kaldıracak

R820XXU1DUA3/R820GFC1DUA3 yapı numarası ile gelen yeni ürün yazılımı 85 MB boyutunda. Aynı zamanda akıllı saate oldukça faydalı birçok yeni özellik kazandırdığını belirtelim.

Yeni özellikler neler?

Güncelleme kısa süre önce Samsung Health uygulamasına eklenen “Group Challenge” (Grup Yarışması) özelliğini Galaxy Watch Active 2 kullanıcılarına getiriyor.

Ayrıca gelişmiş otomatik egzersiz algılama işlevi, evde yapılan egzersizler için fitness programları ve el yıkama sürecini takip etme fonksiyonu da cihaza eklenen özellikler arasında.

Kaybolan saatinizi kolayca bulabileceksiniz

Bir başka yararlı özellik kaybolan saatinizi bulmanızı sağlayan SmartThings Find olarak öne çıkıyor. Bunun dışında küçük hatalar giderildi ve yazılım daha kararlı hale getirildi.

Kanada ve Güney Kore'deki Galaxy Watch Active 2 kullanıcıları güncellemeyi almaya başlamış durumdalar. Yeni ürün yazılımının önümüzdeki günlerde diğer bölgeler için de yayınlanması bekleniyor.

Kaynak:https://www.sammobile.com/news/galaxy-active-watch-2-gets-smartthings-find-in-feature-packed-update/

• Güncelleme konusunda biraz olsun toparladı Samsung. Ama hala yeterli değil.

• 5 Para etmez firmanın 5 para etmez saati

• O değil de EKG özelliği hala aktif olamadı değil mi? Çıkalı 1 yılı geçti sanırım. İyiki almadım. Alsaydım da en kısa zamanda iade ederdim. Böyle böyle soğuyoruz işte Samsung'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 17 Ocak 2021; 7:24:5 >
  • Alınacak bir model değildi zaten.. Ara geçiş modeli gibi..

• 1 senedir kullanıyorum, oldukça memnunum. Güncelleme gelmesi de iyi olmuş.

• Greylights arkadaşım Alp Gürsoy ayrı bir uygulama kullanarak Galaxy Watch 3 modelinde EKG özelliği ile bir videosu var. Cihazda olsa bile firmanın değil. Sağlık Bakanlığından onay alınması gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.