Şimdi Ara

The Last of Us Dizisinin Yönetmenliğini Kantemir Balagov Üstlenecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    HBO'nun The Last of Us dizisinde yönetmen koltuğunda oturacak isim belli oldu.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre bu isim 29 yaşındaki Çerkes asıllı Rus yönetmen Kantemir Balagov.

Kantemir Balagov daha önce Beanpole (Uzun Kız) ile Closeness (Yakınlık) filmini yazıp yönetti ve Beanpole ile Oscar'da En İyi Uluslararası Film kategorisinde aday gösterildi.

The Last of Us dizisinin, en azından ilk bölümünün, normalde Johan Renck tarafından yönetilmesi planlanıyordu fakat The Hollywood Reporter programının uymaması sebebiyle bıraktığını belirtiyor.

The Last of Us dizisinin yazarlığını Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ve Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann yapıyor. Baş yapımcılar Neil Druckmann, Cheryl Strauss (Chernobyl ve Game of Thrones), Naughty Dog eş başkanı Evan Wells ve PlayStation Productions ekibinden Asad Qizilbash ile Carter Swan.

Oyuncu kadrosu ve ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.

• Bu adamı biliyorum ve çok iyi bir yönetmen. Hugh jackman bekliyorum onu da patlatın gelsin. Merak etmeyin Craig Mazin eşicinselliğe müsama göstermez. İkinci oyunu hikayesi dışında aşırıkık olmaz. Kendisi kuzey kökenlidir ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu adamı biliyorum ve çok iyi bir yönetmen. Hugh jackman bekliyorum onu da patlatın gelsin. Merak etmeyin Craig Mazin eşicinselliğe müsama göstermez. İkinci oyunu hikayesi dışında aşırıkık olmaz. Kendisi kuzey kökenlidir ??

Bol bol eşcinsellik olacak kardeşim. Şimdiden uyarayım sonra ağlamayın. Bence en iyisi izlemeyin :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Boone

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu adamı biliyorum ve çok iyi bir yönetmen. Hugh jackman bekliyorum onu da patlatın gelsin. Merak etmeyin Craig Mazin eşicinselliğe müsama göstermez. İkinci oyunu hikayesi dışında aşırıkık olmaz. Kendisi kuzey kökenlidir ??</blockquote>

Bol bol eşcinsellik olacak kardeşim. Şimdiden uyarayım sonra ağlamayın. Bence en iyisi izlemeyin :)

Benim için fark etmez ama insanların tepki göstereceğini düşünüyorum.Eşcinsellik olacak ona bir şey demiyorum ama biraz dizide keserler gibi geliyor her erkek kadın her kadın erkek olmak istemez bence akjflkdajfda
  • Playstation'a exclusive olacak mıymış bu şimdi? The Last of Us Dizisinin Yönetmenliğini Kantemir Balagov Üstlenecek 

• last of us 2 seriyi öldürdü. abby gibi bozuk kurgulu bir karakterin joel gibi bir efsaneyi katletmesini izlemeyeceğim. kimse de izlemez emin olun.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Craig Mazin amcasının oğlu sanki müsamaha göstermezmiş ahahaha. Parayı koklat bak nasıl bütün kadroyu eşcinsel yapıyor. Hey Allahım ne insanlar var ya.The Last of Us Dizisinin Yönetmenliğini Kantemir Balagov Üstlenecek 

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu adamı biliyorum ve çok iyi bir yönetmen. Hugh jackman bekliyorum onu da patlatın gelsin. Merak etmeyin Craig Mazin eşicinselliğe müsama göstermez. İkinci oyunu hikayesi dışında aşırıkık olmaz. Kendisi kuzey kökenlidir ??

Hadi canım hadi kimse sizin gibi homofobik değil...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.