Şimdi Ara

Persona 5 Strikers için Aksiyon Dolu Bir Fragman Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
59
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Atlus, Omega Force tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Persona 5 Strikers için “All-Out-Attack / Topyekün Saldırı” başlıklı yeni bir fragman yayınladı.

Persona 5 Strikers Batıda 23 Şubat'ta PlayStation 4, Switch ve PC için çıkacak. Nintendo eShop'ta $59.99 ve Steam'de 558,70 TL'den ön siparişte.

Oyunun tanıtım yazısı:

Phantom Thieves'e katılın ve Japonya'daki yolsuzluğa karşı savaşın. Yakın arkadaşlarla çıkılan bir yaz tatili bir anda çarpık bir gerçekliğin ortaya çıkmasıyla allak bullak olur; gerçeği ortaya çıkarın ve krizin merkezinde hapsedilenlerin kalplerini kurtarın!

Yepyeni bir hikâyede Persona’nın tarz dünyasına adım atın

Bomba gibi mücadeleler sırasında takımınızı dinamik olarak kontrol edin

Destansı bir yolculukta Japonya genelinde savaşın

Fragmanı YouTube üzerinden seyredebilirsiniz.

• Bu türün ülkemizde zaten çok tutmadığını biliyorum ama bu fiyat nedir yerel fiyatlandırmaya baktım en pahalı satılan ülkelerin başında geliyoruz çok satacağını düşünmüyorum.
  • Bill gates atlus un sahibinin anasına sövmüş herhalde. Xbox dışında her yere geliyor oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkayselcuk -- 15 Ocak 2021; 21:1:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • severek bekleyenler direk alır şahsen ben almayı düşünüyorum persona 5 muazzamdı beklentim büyük

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ula atlus bı persona collection getirmedin nintendoya

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.