Şimdi Ara

FIFA Soccer 08 [*** CIKTI ***] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.066
Cevap
0
Favori
145.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya calım fln nasıl yapılıo artstlk hareket fln
  • quote:

Orjinalden alıntı: dozdoz

ya calım fln nasıl yapılıo artstlk hareket fln

Shift+yön tuslari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 16 Eylül 2007; 18:56:05 >
  • Haydi fifa gel artık.
    Minimum gereksinimler nelerdi oyun için ?
  • Neden erteliyorlar oyunu anlamıyorum 15 inde cıkmayacakmıydı bu oyun 2 hafta daha bekleyeceğiz sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihsan1987

Neden erteliyorlar oyunu anlamıyorum 15 inde cıkmayacakmıydı bu oyun 2 hafta daha bekleyeceğiz sanırım.

bekle bekle
  • arkadaşlar fifa07 den hiç bir farkı yok, menülerine kadar aynı

pes ortalığı dağıtacak gibi geliyor bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: ank14533

arkadaşlar fifa07 den hiç bir farkı yok, menülerine kadar aynı

sen oyun oynarken veya eskileriyle kıyaslarken menülerine bakıyorsun herhalde,yada grafiklerine bakıyorsun,senin dediğini pes yıllardır yapıyor menülerine kadar aynı oyun çıkartmayı.insanları yanlış bilgilendirme.oyun basbaya farklı işte..
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildlove

quote:

Orjinalden alıntı: ank14533

arkadaşlar fifa07 den hiç bir farkı yok, menülerine kadar aynı

sen oyun oynarken veya eskileriyle kıyaslarken menülerine bakıyorsun herhalde,yada grafiklerine bakıyorsun,senin dediğini pes yıllardır yapıyor menülerine kadar aynı oyun çıkartmayı.insanları yanlış bilgilendirme.oyun basbaya farklı işte..

FIFA 08 oynaninis olarak cook farkli FIFA 07'den

Demo'da 4 mac oynadim hic gool atamadim cok zor gol pozisyonuna giriliyor

• arkadaşlar bende maça başmadan önceki team management menüleri inanılmaz yavaş aynı sorun uefa 07 dede var ayrıca bu demode siyah siyah dalgalar geçiyor arada bunların sebebi ne olabilir?
  • Değişen hiçbirşey yok. !
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

tekrar yazayım kontrolleri

manual through ball: off
    manual crossing:off
    yapın ki klavyede rahat oynayın ara pas ve ortalar düzgün olsun

ise yaramiyor ...

FIFA Soccer 08 [*** CIKTI ***]

OFF
    OFF

yapiyorum.....
    ara paslar berbat iyi ortada yapmiyor... D+Z plase de vurmuyor..

SENDE ISE YARIYORMU ?

• valla bende normal ara paslar yavaş gitmiyor on yapınca saçmalıyor aşağıdaki videodada off yapmıştım ara paslarda sorun görmedim ben sende ara paslar yavaş mı nedir sorun ?
    D+Z değişmiş artık q+z olmuş D+Z aşırtma yapıyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 18 Eylül 2007; 1:47:04 >
  • arkadaşlar yeni be-a-pro videosu çıktı güzel baya

http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_fifa08_beapro.wmv
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

valla bende normal ara paslar yavaş gitmiyor on yapınca saçmalıyor aşağıdaki videodada off yapmıştım ara paslarda sorun görmedim ben sende ara paslar yavaş mı nedir sorun ?
    D+Z değişmiş artık q+z olmuş D+Z aşırtma yapıyor artık.

venomtr aaa demek bazi tuslar degismis... simdi anladim..

coook zagol ...

• SOUNDTRACK

EA SPORTS, 28 Eylül'de piyasaya çıkaracağı FIFA 08'in soundtrack listesini yayınladı.

Buna göre, oyunda aşağıdaki şarkılar yer alacak.

* !!! - All My Heroes Are Weirdos
    * Apartment - Fall Into Place
    * Art Brut - Direct Hit
    * Aterciopelados - Paces
    * Babamars - The Core
    * Bodyrox feat. Luciana - What Planet You On?
    * Bonde do Rolê - Solta O Frango
    * CAMP - From Extremely Far Away
    * Carpark North - Human
    * CéU - Malemolência
    * Cheb i Sabbah - Toura Toura: Nav Deep Remix
    * CSS - Off The Hook
    * Datarock - Fa-Fa-Fa
    * Digitalism - Pogo
    * Disco Ensemble - We Might Fall Apart
    * Dover - Do Ya - Follow The City Lights
    * Heroes & Zeros - Into The Light
    * Ivy Queen - Que Lloren
    * Junkie XL - Clash
    * Jupiter One - Unglued
    * Kenna - Out Of Control (State Of Emotion)
    * K-Os - Born To Run
    * La Rocca - Sketches
    * Lukas Kasha - Love Abuse
    * Madness feat. Sway and Baby Blue
    * Maximo Park - The Unshockable
    * Melody Club - Fever Fever
    * Mexican Institute of Sound (MIS) - El Microfono
    * Modeselektor feat. Sasha Perera - Silikon
    * Noisettes - Don’t Give Up
    * Pacha Massive - Don’t Let Go
    * Peter Bjorn And John - Young Folk
    * Planet Funk - Static
    * Robyn - Bum Like You - Robyn
    * Rocky Dawuni - Wake Up The Town
    * Santogold - You Will Find A Way
    * Simian Mobile Disco - I Believe
    * Superbus - Butterfly
    * Switches - Drama Queen
    * The Automatic - Monster
    * The Cat Empire - Sly
    * The Hoosiers - Mr. A
    * The Hours - Ali In The Jungle
    * The Tellers - More
    * Tigarah - Culture, Color, Money, Beauty
    * Travis - Closer
    * Tumi And The Volume - Afrique
    * Vassy - Wanna Fly
    * Wir Sind Helden - Endlich Ein Grund Zur Panik
    * Yonderboi - Were You Thinking Of Me?

YINE HERZAMANKI GIBI SUPER...

Fifa 08 Temel Özellikler

Ustalık Dolu Son Vuruşlar — Gerçek yeni-nesil şut motoru ile şutlarınızın başarısı birçok faktörün sınırsız sayıda kombinasyonu ile belirlenecek – top falsosu, defans oyuncularının yarattığı baskı, oyuncu özellikleri, hatta maçtaki tansiyon çekilen şutların beklenmedik doğasını ve dramasını yaratacak.
    • Zeki Futbol – 35-noktalı karar verme motoruna sahip yapay zeka ile oyuncular gerçek zamanda her saniye 1000, dakikada 60,000’den fazla potansiyel seçenek ve tepki arasından, dinamik “Tehdit Haritası” sayesinde seçim yapacaklar ve futbolun gerçekçiliğini ve heyecanını yaşatacaklar.
    • Profesyonelliğe Giden Yol: Sürekli Antrenman — Gerçek bir futbolcu gibi düşünün ve hareket edin. Tüm oyunu tek bir oyuncu ile oynayarak gerçek zamanlı bildirimler ve analizler alabilirsiniz. Eşsiz kamera sayesinde hem oyuncunuz, hem de maç görüş alanınızda olacak ve hücuma geçtiğinizde kamera size odaklanacak.
    • Profesyonel Yetenekler — Yeni, organik blok sistemi ile hareketleri ve yeteneklerinizi birleştirerek gerçek dünya yıldızlarının hareketlerini yeniden yaratabilecek veya kendi oyun tarzınızı yansıtabileceksiniz. Animasyonları dilediğiniz zaman keserek yeni bir harekete geçiş yapabileceksiniz, aynı gerçek hayatta olduğu gibi.
    • Manual Kontroller — Koşu yoluna pas ve boşa koşuşlar gibi yeni manual kontroller ile oyunu yönlendirin. Artık sağ kol ile defans oyuncularını hızla değiştirebilecek ve istediğiniz kişiyle, istediğiniz zaman savunma yapabileceksiniz.
    • Online Ligler – Oyun içi araçları kullanarak kendi çokluoyuncu lig ve turnuvalarınızı yaratıp, organize edebilirsiniz.
    • EA SPORTS™ İnteraktif Ligleri: – Kulübünüzü online olarak F.A. Premier League, Bundesliga, French League ve Mexican 1st Division liglerinde rakiplerinize karşı temsil edin. Geliştirme ekibi takımından haftalık oyun için sunumlarla birlikte.
    • Video Yükleme: Oyundaki en güzel gollerinizi ve önemli anları kaydedin ve tüm dünya ile paylaşın. Görüntüleri FIFA 08 web sayfasına yükleyerek arkadaşlarınıza anlattığınız hikayelerin doğruluğunu kanıtlayan filmler yaratın. Biliyorsunuz ki kanıt olmadığı sürece anlattıklarınız kurgudan ibarettir.
    • Gerçek Dünya Futbol Haberleri — Medya bağlantılardan son dakika futbol haber ve yayınlarını alın.
    • Eksiksiz Otantiklik — 620 lisanslı takım, 30 resmi lig ve 15,000’den fazla oyuncuyla inanılmaz bir otantiklik sizi bekliyor.
    • Turnuva Modu – 35’i resmi lisanslı 60 turnuvada oynayabilir veya kendi turnuvanızı yaratabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 18 Eylül 2007; 9:37:18 >

• FIFA 08 Create Formation Özelliği Detaylarıyla Açıklandı

EA SPORTS,belki verdiği zamanlarda detayları açıklamadı ama,bugün itibariyle ''create formations''özelliği bir yönetici tarafından 3 sayfalık dev bir blog halinde ele alındı.

Marcel Kuhn, FIFA 08 (PS2), Oyun Geliştiricisi

Merhaba,beni daha önceki blog yazılarımdan da tanıyorsunuz. Sizleri çok heyecanlandıran gelişmeye geldi sıra. ''Taktik oluşturma''

FİFA 08'de bir takım kişiliği yaratmak istedik,ve bunu da klüplere ait spesifik taktik düzenleriyle oyuna ekledik. Bunun anlamı şu,database takımımız,dünyadaki tüm takımları yakından inceledi ve oynadıkları taktikleri oyuna döktü. Her takımın taktik kişiliğini oyuna en gerçekçi şekilde yansıttık. Yani FİFA 08'de edindiğimiz sonuç,her takım ayrı bir taktiğe sahip!

Örnek verirsek,gerçek hayatta takımlar 4-4-2 dizilişiyle oynuyorlarmış gibi gözükürler kağıt üstünde. Ancak bu taktiğin içinde,o takımın teknik direktörünün verdiği spesifik birçok şey bulunur. Bazı takımlar ofansif kanat oyuncuları kullanırlar,bazılarının ise orta sahadan yaptıkları ataklar çok güçlüdür ve buralarda dinamolar kullanırlar,ya da diğerlerinin santraforları çizgiye yakın oynar. Bunun gibi birçok taktik gizlidir. Hiçbir takım her maça aynı taktikle çıkmaz. Rakip takımın zaaflarından faydalanmaya çalışır. Yani farklı taktik düzenlemeleri verir. Bu olayı FİFA 08'de en güzel şekilde yansıttık. Takım olarak,oyunun gerçekçiliğine gerçekçilik katan bir yenilik oldu bu. Çok mutlu olduğumuzu söylemeliyim.

Oyuncunuzu istediğiniz yere yerleştirin

FİFA 08'de taktik yapmak tamamen oyuncunun elinde. Bu taktiği geliştirdik ve bunun sayesinde artık her oyuncunun,kendine ait ''özel'' bir taktiği olacak. Ayrıca bu mod sayesinde oyuncular arasındaki rekabet arttı,''en iyi''taktiğe sahip olabilmek için.

Taktik yapmayı kolay ve kullanışlı bir mod olarak yazdık. Hayalinizdeki taktiği geliştirebilmek için 6 kolay adımı geçmeniz gerekiyor. Bu modu öğrenmeniz için kendi takımım olan VFB Stuttgart takımının taktiğini nasıl yaptığımı göstereceğim.

Gerçek hayatta 4-1-2-1-2 oynuyorlar. Ancak bu taktiklerini pek sevmediğimi de söylemeliyim. Şimdi favori takımımı nasıl baştan yarattığımı size göstereceğim.

Adım 1- Temel Taktiği Seçme:

3-5-2 tipindeki taktik düzenini tercih ediyorum. Bunun en büyük avantajı 5 tane orta saha oyuncusuna sahip olmanız,bunun sayesinde agresif orta saha mücadelelerinden en az top kaybıyla çıkıyorsunuz. Topu kazandığınız zaman da,atağı başlatmak için birçok seçeneğiniz oluyor. Ortasahadan paslaşarak ilerlemek ya da kanatlardan atağa çıkmak gibi.

Adım 2- Değiştirilebilir Pozisyonlar:

Tabiki,klasik bir 3-5-2 ye göre dizmedim takımımı. FİFA 08'de artık istediğiniz oyuncuyu sahanın istediğiniz yerine taşıyabilirsiniz.

Ofansif koşular...

Adım 3- Ofansif Koşularınızı Ayarlayın:

Şimdi bu adımlardan sonra,ofansif koşuları ayarlamaya geldi sıra. Bir oyuncunuza verebileceğiniz 2 adet ofansif koşu sayınız var. İstediğiniz yöne doğru koşu ayarlayabilirsiniz. Bu,topa sahip olduğunuz zaman,istediğiniz oyuncunun istediğiniz yöne doğru koşu yapmasını sağlayan özelliktir. Daha açmak gerekirse,topu kazandınız ve daha önce ofansif koşu verdiğiniz oyuncunuz da sizin yanınızda. Ofansif koşu eklediğiniz oyuncu top sizdeyken koşu verdiğiniz yöne doğru koşacaktır. Bu da harika ve zekice verilmiş arapasların etkisini arttıracak. Benim takımımda,defansif yönlere doğru koşturdum oyuncularımı. Çünkü oyunun oldukça geniş bir alanda oynanmasını istiyorum,sıkıştırmadan.
    Örnek vermek gerekirse,gördüğünüz gibi orta sahada topu kazandığım zaman, topu sağ kanada doğru yönlendirebilirim. Oradaki oyuncum oldukça ofansif ayarlanmış ve bu da bana ani atak şansı verir.

Adım 4- Defansif Koşuları Ayarlayın:

Ofansif koşuları ayarladıktan sonra,sıra geldi defansif olanlara. Bunda da 2 farklı yere doğru koşu özelliği verebilirsiniz oyuncularınıza. Ancak defansif koşularda olay biraz farklı;defansif koşu verilen oyuncular,koşmaya değil daha çok sahada pozisyon almaya endekslidir. Yani defansif koşular oyuncuya koşma değil,alan genişliği ve pozisyon alma imkanı verir. Bu da rakip oyuncuyu geçirmemenize yardımcı olur. Bu modu en uç forvet oyuncuma uygulamadım. Rakip atak yaparken ileri forvet oyuncum bulunduğu yerde kalıyor. Bu da O'nu,
    hızlı kontralarda hedef adam haline getiriyor ve rakip defansı hazırlıksız yakalıyorum. Ortasaha oyuncularımı ise bu konuda çok geriye çekmemeyi yeğliyorum. Gelen rakip hücumunu ortadan engellemeye çalışıyorlar. Eğer kanat atağı varsa bunu da sol ve sağ beklerimi biraz ileri çıkararak ileride engellemeyi seçiyorum genellikle.

Adım 5- Taktiğinizin İsmi:

Bu adımları geçtikten sonra taktiğimize bir isim veriyoruz.

Adım 6- Taktiği Seçme:

Takımınıza birden çok taktik yapabildiğiniz gibi,bir taktiğin üzerine de taktik kaydedebilirsiniz. Daha sonra seçmesi size kalmış.

Son Adım...Başlayan 11:

Unutmadan söyliyim,taktiğinizi oluşturduktan sonra menajer modunda iyice bu taktikle antreman yaptırın. Yoksa takımınız taktiğe alışamaz ve kötü sonuçlar doğurur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 18 Eylül 2007; 18:10:38 >

• Bak bu güzel özellik işte
  • ya çıkarmayın artık şu oyunu bi şeyi beceremiyonuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NoDRaC

arkadaşlar bende maça başmadan önceki team management menüleri inanılmaz yavaş aynı sorun uefa 07 dede var ayrıca bu demode siyah siyah dalgalar geçiyor arada bunların sebebi ne olabilir?

arkadaşlar böle bir sorunla karışılaşan varmı? Oyunu euro 07 de gayet hızlı oynuyorum demodadahızlı oynuyorum sadece menüler inanılmaz yavas.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoDRaC -- 18 Eylül 2007; 13:52:33 >
  • fifa serilerinde en sevmediğim şey belli başlı taktiklerle oynamak zorunda kalmaktı. bu soruna kalıcı bir çözüm bulunmuş. eğlenceli günler bizleri bekliyor.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.