Şimdi Ara

WandaVision'ın inceleme puanları paylaşıldı: 100 üzerinden 95 puan aldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WandaVision'ın inceleme puanları paylaşıldı: 100 üzerinden 95 puan aldı!

Disney'in bizzat kendi hazırladığı ve Disney+'ta yayınlanacak olan ilk Marvel dizisi WandaVision, ilk iki bölümüyle yayın hayatına başladı. Dizinin de inceleme puanları paylaşıldı. Puanlar cidden heyecanlandıran cinsten.

Ayrıca Bkz.Kaptan Amerika rolünü tekrar oynaması için Chris Evans ile görüşülüyor

Wanda ve Vision karakterine odaklanacak olan Marvel dizisi, Disney+ üzerinden ilk iki bölümüyle yayın hayatına başladı. Dizinin sonraki bölümleri haftalık olarak yayınlanacak. Ne yazık ki ülkemizde yasal olarak dizinin izlenebileceği bir platform bulunmuyor.

Dizinin puanlarına baktığımızda ise heyecanlanmamak mümkün değil. WandaVision Rotten Tomatoes üzerinden tam 85 kişi tarafından incelenmiş ve incelemelerin ortalaması %95. Metacritic üzerinde ise 26 inceleme bulunuyor. Oradaki ortalama puan ise 75. Genel olarak yorumlara bakıldığında ise oyunculuk anlamında çok iyi olduğu ve beklenmeyen tarzda bir yapım olduğu söylenmiş.

Ayrıca dizi için son bir video daha yayınlandı. Onu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Wonder Woman 1984 der kenara geçerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addidas_85 -- 15 Ocak 2021; 10:15:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadın tek başına 100 üzerinden 100 zaten

• addidas_85 kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmaya gelmiştim
  • Elizabeth olsen çok güzel bir kadın gerçekten .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 2 bölümü izledim. Bu tarzı hiç beğenmedim. Bizden çok ABD'li kişilere hitap ediyor. Old sitcom tarzında yapmışlar. Hayatımda 1 tane bile old sitcom Amerikan yapımı izlemedim. Çok yapmacık ve duygusuz geliyor. Hatta YouTube'da parodi izliyor gibi hissettim. Bana göre değil.

2. bölümün sonunda bir olay oluyor ve görüntü renkleniyor. İnşallah 3. bölümde renkliliğin yanında, tarzı da değişir
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Nereden izleyebilirim?

• beyaZZencii kullanıcısına yanıt
    iptvden izleyebilirsin tabiki

• İzlemden yazayım Çöp kalitesinde sadece ağır Marvel fanlarına hitap eden bir yapım bana göre...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.