Şimdi Ara

Xbox Series'in kırmızı renkli yeni kontrolcüsü tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox Series'in kırmızı renkli yeni kontrolcüsü tanıtıldı

Microsoft'un 2020 yılında yeni nesil için çıkarttığı Xbox Series'in yeni kontrolcüsü tanıtıldı. Pulse Red isimli kontrolcü isminden de anlaşılacağı gibi kırmızı rengin yoğunlukta olduğu bir kontrolcü.

Ayrıca Bkz.PS5 ve Xbox Series kontrolcülerinin Steam desteği geliştirildi

9 Şubat'ta çıkışını yapacak olan kontrolcünün ön kısmı, Mario'yu anımsatan bir kırmızı tonuna sahip. Arka tarafında ise beyaz yoğunluğu görüyoruz. Yurt dışındaki fiyatı ise 64.99 dolar. Bu fiyat mavi kontrolcü ile aynı fiyat ancak siyah ve beyaz kontrolcüden 5 dolar daha pahalı.

Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli değil. Diğer kontrolcülerin fiyatı 1000 TL, bunun da aynı civarda olacağını düşünebiliriz. Aynı şekilde çıkış tarihi de net değil ancak yine aşağı yukarı aynı tarihlerde çıkacağını düşünebiliriz.

Kontrolcünün özellik açısından ekstra bir durumu bulunmuyor, yalnızca rengi farklı. Ancak kırmızının yakıştığını da söylemek gerek. Kontrolcüye ait görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Xbox Series'in kırmızı renkli yeni kontrolcüsü tanıtıldıXbox Series'in kırmızı renkli yeni kontrolcüsü tanıtıldıXbox Series'in kırmızı renkli yeni kontrolcüsü tanıtıldı

Kaynak:https://www.dualshockers.com/xbox-reveals-new-pulse-red-controller/

• Neden yeni bir renk eklemeyi bir yenilik olarak göstermişler anlamadım. Üstelik 5 dolar daha pahalı kırmızı olanı. Acaba plastiğe kırmızı rengi vermek çok mu maliyetli bir şey? Yeni bir müşteri yolma tekniği. Yaparsın 4 farklı renkte kontrolcü insanlar zevkine göre alır oynar. 1000 Lira fiyat koymuşsun onu da yap bir zahmet.
  • daha doğru düzgün oyun çıkmadan kontrolcüyü makyajladılar.

• Türkiye..!

• Xbox one kolundan farkı ne tam olarak malzeme kalitesinde mi bir iyileşme var sadece görünüş neredeyse aynı bir tuş harici

• birşeyi değiştirmediler renk eklemişler 30 dan fazla renk çeşidi var zaten

• Neden yeni bir renk eklemeyi bir yenilik olarak göstermişler anlamadım. Üstelik 5 dolar daha pahalı kırmızı olanı. Acaba plastiğe kırmızı rengi vermek çok mu maliyetli bir şey? Yeni bir müşteri yolma tekniği. Yaparsın 4 farklı renkte kontrolcü insanlar zevkine göre alır oynar. 1000 Lira fiyat koymuşsun onu da yap bir zahmet.

• monacomen kullanıcısına yanıt
    Dostum nasıl okudun bilmiyorum ama herkes sen gibi 1000 tl ye almıyor bu kolları, yazmış orada 65 dolar diye ve bu renkler özel o yüzden arada ufak bir fark var 5 dolar kadar.
  • monacomen kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyin laciverti 730? malum sitelerden birisinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grbz064

Dostum nasıl okudun bilmiyorum ama herkes sen gibi 1000 tl ye almıyor bu kolları, yazmış orada 65 dolar diye ve bu renkler özel o yüzden arada ufak bir fark var 5 dolar kadar.

Ben 1000 liraya kontrolcü almam. Logitech iyi idare ediyor. Orada ne yazıyor sen iyi oku istersen:

"Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli değil. Diğer kontrolcülerin fiyatı 1000 TL, bunun da aynı civarda olacağını düşünebiliriz."

• Kırmızı!

Beyaz!

En büyük!

TÜRKİYE!

• Xbox çığır açmış xD
  • Ya konsollardan artık kol çıkmıyor mu ayrıca mı satılıyor yoksa 2. kol için mi konuşuyoruz?

Biz de Apple'a, Samsung'a kızıyoruz "neden şarj aleti kulaklık koymuyorsun kutuya?" diye.

Kutudan kol çıkmıyorsa ne ile oynayacak adam oyunu?

Konsolun fiyatı 500 dolar değil "500 dolar artı kol" o zaman.

Gerçi bize gelene kadar her türlü "kol" oluyor, o ayrı da.

• 8. nesil kontrolcü de nasıldı bilmiyorum ama dpad tuşları biraz daha yumuşak olsaymış güzel olurmuş 9. nesilde. Basınca çıt çıt sesleri sevmedim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.