Şimdi Ara

2021 model oyuncu telefonları 144Hz ve üzeri ekranla gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2021 model oyuncu telefonları 144Hz ve üzeri ekranla gelebilir

Yakında, Nubia ve Black Shark gibi markaların yeni nesil oyun akıllı telefonlarını tanıtması beklenirken, yeni sızıntılar, bu cihazların ekranlarının özelliklerine ilişkin bilgileri gün yüzüne çıkarıyor.

Ayrıca Bkz.Microsoft, Windows 10'un tasarımını yeniliyor

Snapdragon 888 ile gelecekler

Mobil haberler konusunda güvenilir bir sızıntı kaynağı olan Digital Chat Station'a göre mevcut çeyrekte piyasaya sürülmesi beklenen yeni nesil Nubia Red Magic oyuncu telefonunun FullHD+ (1080p) ekrana sahip olması bekleniyor. Aynı durum, yılın ortasında duyurulacak olan yeni ASUS ROG Phone modeli için de geçerli.

Gelen bilgilere göre, bu akıllı telefonların ekranları çok yüksek bir yenileme oranına sahip olacak. Muhtemelen 144Hz veya daha fazla olaması bekleniyor. Yeni nesil Black Shark oyuncu telefonunun da yakında piyasaya çıkacağını belirtelim. Tüm bu cihazlar amiral gemisi Qualcomm Snapdragon 888 işlemci üzerine inşa edilecek ve beşinci nesil (5G) mobil ağlarda çalışabilecekler.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/01/09/next-gen-gaming-phones-to-stick-to-1080p-displays-with-144hz-refresh-rates/

• İnsan gözü saniyede max 25 kare görür, kesinlikle ve kesinlikle 60hz 90,120,144 ve daha yukarısının farkını çıplak gözle asla GÖREMEZSİNİZ Ancak yavaş çekim videolarda görebilirsiniz. İsteyen deneyebilir. Bu ekran farkları yalnızca PAZARLAMA OYUNUDUR (inanmayan araştırabilir, ben de gsmarena'da yer alan ingilizce bir haberde okumuştum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A40356F19 -- 10 Ocak 2021; 19:36:50 >
  • oyuncu telefonu mu? zuhahaha

• Şaka mısın :)
  • Titan quest aldım 144 fps çalışıyor mi 10T de. Rekabetçi oyunlar da 144 fps olsa güzel olacak
  • ne oynuyolar ki bu telefonda, yarabbi.

• aynen knk

• He kank he keşke ben de senin gibi büyük oyunu görsem
  • nuksws_99 N kullanıcısına yanıt

Lol pubg cod fortnite.

Geforce now ile tüm pc oyunları var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Habere sevinelim mı uzulelim bilemedim . Şöyle PC başına oturup kulaklığı takip oyun oynama hevesi demek bir kaç yıl sonra tarih olacak gibi .

• birader her habere yorum yazmak için saçma saçma şeyler yazdığın yetmezmiş gibi birde yanlış bilgi veriyorsun.şuan önümde 144hz ve 75hz monitör var ve bu fark gerçek.dünayada tek zeki siz değilsiniz,neymiş efendim pazarlama oyunuynuş :d
  • tüm pc oyunları yok
  • önümdeki iki monitöre bakıyorum ve farkı görüyorum

edit:hahaha noldu niye sildin yorumu.büyük harflerle araştırabilirsiniz yazıyordun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th9 -- 10 Ocak 2021; 19:42:55 >
  • Normal insan gözü göremez. Donanımhaberdeki üstün insanlar görebiliyor. Ben 30 fps oyunu 60 fpsye aldığımda akıcılığı ve görüntüdeki yumuşamayı GÖRÜYORUM. 144 hz monitörde ise görüntüdeki kaymaklaşmayo GÖRÜYORUM. Yağ gibi akıyor maşallah. Sen göremiyorsun demekki sen normal insansın.

• Oyuncu telefonu nedir ya.

• 2021 model oyuncu telefonları 144Hz ve üzeri ekranla gelebilir
  • th9 T kullanıcısına yanıt

O zaman 144hze gerek yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.