Şimdi Ara

Zack Snyder'ın zombi-soygun temalı yeni Netflix filmi Army Of The Dead'ten görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zack Snyder'ın zombi-soygun temalı yeni Netflix filmi Army Of The Dead'ten görseller paylaşıldı

Justice League'in ilk yönetmeni olan ancak projenin ortasında ayrılmak zorunda kalan Zack Snyder'ın yeni filmi Army Of The Dead'ten ilk bakış görselleri paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Başrolünde Haluk Bilginer ve Engin Günaydın'ın olduğu yeni Netflix filmi Azizler yayınlandı

Zack Snyder'ın yönetmenliğini yaptığı Army of The Dead filmi soygun temalı bir film olacak ve zombilerin olduğu bir evrende geçecek. Kısaca zombi - soygun temalı bir film olacak. Filmin bu yıl içerisine Netflix üzerinden yayınlanması bekleniyor.

Filmin konusu ise şöyle: Amerika'da ortaya çıkan bir zombi istilasının ardından, bir grup eski asker tarihin en büyük soygununu gerçekleştirebilmek için karantina bölgesine gider.

Army of the Dead'in oyuncu kadrosunda ise Dave Bautista, Ella Purnell, Ana De La Reguera, Theo Rossi, Huma Qureshi, Omari Hardwick, Tig Notaro, Hiroyuki Sanada, Garret Dillahunt, Matthias Schweighöfer, Raúl Castillo, Nora Arnezeder ve Samantha Win bulunuyor. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Zack Snyder'ın zombi-soygun temalı yeni Netflix filmi Army Of The Dead'ten görseller paylaşıldı

Kaynak:https://www.ign.com/articles/army-of-the-dead-first-look-at-zack-snyders-zombie-movie

• -Hocam soygun temalı zombi filmi yapılmış mıydı?

-Yok üstad, iyi fikir. Eşcinsellik falan olacak mı?

-Ya düşünmüyorum ama Netflix şart koşuyor. Araya bir iki sahne atacaz artık.

-Üstad bir de Orta Doğu' da çeksek diyorum, zombi teröristler falan, nasıl olur?

-Aslında fena fikir değil ama son Justice League'i biliyon. Bunda da filmin ortasında ayrılırsak seneye Director's Cut için kullanırız. Ha tutarsa ikinci filmde bunu yaparız. Bu arada siyahi arkadaş buldunuz mu?

-Evet üstad anlaştık onla. Yarın katılacak aramıza.
  • -Hocam soygun temalı zombi filmi yapılmış mıydı?

-Üstad bir de Orta Doğu' da çeksek diyorum, zombi teröristler falan, nasıl olur?

-Aslında fena fikir değil ama son Justice League'i biliyon. Bunda da filmin ortasında ayrılırsak seneye Director's Cut için kullanırız. Ha tutarsa ikinci filmde bunu yaparız. Bu arada siyahi arkadaş buldunuz mu?

• Çöp bir yapım olacağı baştan belli...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo aman tanrım, DC evrenini bok eden adam değil mi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-850270B00

-Hocam soygun temalı zombi filmi yapılmış mıydı?

Güzel gidiyordun , devamını bekleriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zombi teması artık sıktı.. hep aynı.. çat küt patlat, bir kahraman var tabi.. sonra katılanlar beceriksizdir, kahramanlar sonra katılanlara kol kanat gerer yine beceriksizlerin ölümleri engelenemez.. filme soygunu bir ayrıntı olarak koymuşlar, 9,99 misali.. dünya yıkılmış bitmiş soygun ile çaldıkların ne işe yarayacak, tüm dünya senin zaten.. bir zaman ve yetenek israfı daha..

• zaten etraf zombi kaynıyor : !
    bundan 30 yıl önce tıp bu kadar ilerlememişti.
    ama şimdi etrafa bakıyorsun
    adam baypast olmuş ama hala daha emekli olmamış

• Film endüstrisini kendi aklınızda yarattığınız dar kalıplara sokmaktan vazgeçseniz artık keşke.
  • eşcinselliğe kafayı takanlar sonradan ne çıktığını düşününce... burada epey var demektir...

• Romeo84 kullanıcısına yanıt
    daha iyisini yapamaz yapana çamur atar...

• İlginç bir konun
  • ugah6aiw kullanıcısına yanıt

Benim için sıkıntı yok. Herkesin yaşam tarzına, seçtiği yola saygı duyarım. Eşcinsel, siyahi, trans vs arkadaşım var ama ben herkesin insanlığına bakarım. Diğer insanlardan farkı yok. Ben sadece kapitalist sistemin para kazanmak uğruna bu insanları sömürmeye çalışmasına karşıyım. Bu kadar da duyar kalmalarına gerek yok. Zaten kaliteli film dizi sayısı bir ikiyi bile zor görüyor.

• elLbufFer kullanıcısına yanıt

Zirvede ve tadında bırakmak lazım dostum :)

• Aslına bakarsanız ben dar kalıplara sıkışmış film endüstrisini eleştiriyorum. Dar kafalı ve hayata at gözlüğü ile bakan biri değilim.

Bir film için milyonlarca dolar ve belki bir iki yıl zaman harcanıyor. Boş aksiyon ve/veya özel efektlerle boyanmış filmleri yağdırmasınlar artık.

Oyunculuğu, yönetmenin kamera ve çekim açılarını, senaryonun olgunluğunu, olayların akışının verdiği doyuruculuğu konuşalım istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-850270B00

Aslına bakarsanız ben dar kalıplara sıkışmış film endüstrisini eleştiriyorum. Dar kafalı ve hayata at gözlüğü ile bakan biri değilim.

Bir film için milyonlarca dolar ve belki bir iki yıl zaman harcanıyor. Boş aksiyon ve/veya özel efektlerle boyanmış filmleri yağdırmasınlar artık.

Oyunculuğu, yönetmenin kamera ve çekim açılarını, senaryonun olgunluğunu, olayların akışının verdiği doyuruculuğu konuşalım istiyorum.

Katılıyorum sana .

Teneti izledin mi

• elLbufFer kullanıcısına yanıt

Yorumlardan sonra izlemedim. İkinci bir Inseption beklentim vardı o filmden ama kötü yorumları görünce ileri bir tarihe attım.

Bu arada izlemediysen Angela'nın külleri filmini tavsiye ederim. Yaklaşık 20 yıl önce izledim. En iyi kitap uyarlaması filmlerden biridir.

• Yazdım bir yere teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.