PC den hiç ses gelmiyor Yardım edin lütfen[SORUN ÇÖZÜLDÜ]
12 Cevap47077 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

402 Mesaj
3 Haziran 2007; 20:59:16 

Arkadaşlar dün gece windows un update sayfasından C-Medya AC97 Audio Device güncellemesini yaptım.

1

Artk pc çıkışına hiçbir şekilde ses vermiyor.
Hatanın güncellemeden kaynaklandığını düşünüp ( ki öyle sanırım) Program Ekle/Kaldır dan güncellemeyi kaldırdım ve eski ses driverlerımı tekrar yükledim. Fakat güncelleme (boyutu sıfır) hala orada duruyor ve hala ses vermiyor çıkışa pc

0

güncellemeyi kaldırdıktan sonra pc restart attı ve açılışta alttaki hatayı veriyor

0

Aygıt yöneticisinde ise ses ile ilgili herşey normal görünüyor

0

ARKADAŞLAR NE YAPMAM GEREKLİ LÜTFEN YARDIM EDİN. YÜKLEDİĞİM ŞEYİ TAMAMEN KALDIRMANIN BİR YOLU YOK MU ACABA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aville -- 4 Haziran 2007; 15:26:01 >

1691 Mesaj
3 Haziran 2007; 21:51:35 

ses kartın normal değil ses kartı kısmındaki sürcülerin hepsini güvenli kipte kaldır ve tekrar kendi sürücüsünden kur

biliyorsan konus ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar

3583 Mesaj
3 Haziran 2007; 22:05:39 

belki uyumlu deildir sen başka driverlerini dene

1581 Mesaj
3 Haziran 2007; 22:10:43 

ademin dediklerini yap.birde windows update kullanmayın sürücülerde.güncelleştirme yaparken sürücüleri donanımın kendi sitesinden indir ve kur...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

393 Mesaj
3 Haziran 2007; 22:36:39 

Bi sabah masaüstü makinayı açtığım zaman aynı sortunla karşılaştım. hemen driverleri kaldırıp yeniden kurdum. sorun çözüldü. İnşallah seninkide olur.

402 Mesaj
3 Haziran 2007; 23:35:33 

İlginiz için teşekkürler arkadaşlar sorunu şimdi hallettim. Meğerse pc her AC97 yi tanımıyormuş. Uygun olanı bulup yükleyince sorun düzeldi. Fakat Program Ekle/Kaldır'da ki C Medya hala duruyor Ashampoo bile kaldıramadı. Her açılışta dll hatası vermeye devam ediyor.

1691 Mesaj
3 Haziran 2007; 23:43:22 

verdiği dll hatasını regeditde aratıp yedeğini alıp silmeyi deneyin birde hijackthis programı ile taramayaı deneyin

biliyorsan konus ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar

1385 Mesaj
3 Haziran 2007; 23:58:10 

Bnce Format Hic Yorma Kendini Format Atmasını Biliyosan Ne Guzel.... Kokten Cozum

1581 Mesaj
4 Haziran 2007; 0:47:01 

herşeye format dersek işimiz var...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

402 Mesaj
4 Haziran 2007; 3:29:10 

quote:

Orjinalden alıntı: adem81

verdiği dll hatasını regeditde aratıp yedeğini alıp silmeyi deneyin birde hijackthis programı ile taramayaı deneyin

Aynen söylediğiniz gibi yaptım o sorunda çözüldü. Çok teşekkürler. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler

510 Mesaj
4 Haziran 2007; 14:56:29 

arkadaşlar lutfen herşeye format demeyelim. wincare2 bu sorunu cozebilir belki...

DH KonuDışı Çok Gizli Modu
Mohican

1869 Mesaj
27 Ekim 2009; 11:49:33 

Windows XP nin orjinal CD sini aldım yükledim yükledikten sonra pc deki herşey gitti yüklemenin üstünden 1 ay a yakın bir zman dilimi geçti pc den ses gelmediğini fark ettim ne tv izliyebiliyorum nede müzik dinleyebiliyorum. evdeki creative 2+1 ses sitemini getirdim işyerime kurdum pc nin kendisinin ses kartı yok ztn 2+1 içinde gerek yok ses gelmemesi çok canımı sıktı yardım ederseniz sevinirim ss te aldım...===>
[img=http://img9.imageshack.us/img9/5861/adszmwl.jpg]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkhes -- 27 Ekim 2009; 11:50:55 >

1 Mesaj
22 Mart 2010; 23:43:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Aville

Arkadaşlar dün gece windows un update sayfasından C-Medya AC97 Audio Device güncellemesini yaptım.

1

Artk pc çıkışına hiçbir şekilde ses vermiyor.
Hatanın güncellemeden kaynaklandığını düşünüp ( ki öyle sanırım) Program Ekle/Kaldır dan güncellemeyi kaldırdım ve eski ses driverlerımı tekrar yükledim. Fakat güncelleme (boyutu sıfır) hala orada duruyor ve hala ses vermiyor çıkışa pc

0

güncellemeyi kaldırdıktan sonra pc restart attı ve açılışta alttaki hatayı veriyor

0

Aygıt yöneticisinde ise ses ile ilgili herşey normal görünüyor

0

ARKADAŞLAR NE YAPMAM GEREKLİ LÜTFEN YARDIM EDİN. YÜKLEDİĞİM ŞEYİ TAMAMEN KALDIRMANIN BİR YOLU YOK MU ACABA

Ya usta bu sıkıntı şu anda bende var :( ve inan 3 gündür ayrı cdlerle format atıyorum pcye yüklediğin driverı msn üzerinden yollasan yada bi link yapıp mesaj halinde atarsan çok çok çok makbule geçer...Sessizliği sende yaşamışsın bilirsin :)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » PC den hiç ses gelmiyor Yardım edin lütfen[SORUN ÇÖZÜLDÜ]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.500