Şimdi Ara

Samurai Shodown DLC Karakterleri Cham Cham ve Hibiki Takane Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
24
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    SNK, Samurai Shodown için Season Pass 3 indirilebilir içerik karakterleri Cham Cham ve Hibiki Takane'yi duyurdu.

Cham Cham Mart ayının ortasında çıkacak ve beraberinde oyunun savaş sistemi için bir güncelleme de yayınlanacak.

Yönetmen Hayato Konya, oyunun savaş sistemine gelecek güncelleme hakkında "Guard Crush mekaniğini ekledik. Samurai Shodown için tamamen yeni bir mekanik. Ek olarak tüm oyunu yeniden dengeledik ve silahların dövüş sahnesi dışında kaybolmasını engellemek için önlemler ekledik. Bu güncelleme Samurai Shodown'u daha da heyecanlı yapacak." diye belirtti. 

Hibiki Takane ve Season Pass 3'ün henüz açıklanmamış diğer iki indirilebilir içerik karakteri daha sonraki bir tarihte dövüşe katılacak. 

Samurai Shodown şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Epic Games Store) ve Stadia üzerinde ulaşılabilir durumda. Xbox Series versiyonunun bu kış çıkması planlanıyor.

Season Pass 3 fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Steama gelse artık da alsam .korsan oynamak istemiyorum ne zaman gelecek bu yazda gelecek sanırım yazda da gelmezse artık kendileri bilir
  • Link ölmüş. Ama oyun bence efsane eğlenceli indirim de kesinlikle alın. Anime gibi geliyor bana o yönünü çok sevdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.