Şimdi Ara

XPG'den oyuncu sakızı geliyor: XPG Gaming Gum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XPG'den oyuncu sakızı geliyor: XPG Gaming Gum

CES 2021 teknoloji fuarı yaklaşırken bazı teknoloji şirketleri yeni ürünlerini duyurmaya başladı bile. ADATA'nın oyuncu odaklı alt markası XPG, profesyonel oyunculara yönelik ilk sakızı da dahil olmak üzere etkinlikte sergileyeceği ürünler hakkında bazı detaylar paylaştı.

Ayrıca Bkz.Samsung güneş enerjisiyle şarj edilen uzaktan kumandasını tanıttı

XPG Gaming Gum olarak adlandırılan sakız, içerdiği kafein sayesinde oyuncuların enerjilerini tazelemelerine ve konsantrasyon seviyelerini artırmalarına yardımcı olacak. Şirket aynı zamanda sakıza, göz vitamini olarak bilinen Lutein isimli antioksidanı da eklemiş.

XPG'den oyuncu sakızı geliyor: XPG Gaming Gum

Yeni ürünlerini sahneye çıkaracak

XPG Gaming Gum'ın yağ ve protein içermediği belirtiliyor. Ayrıca sakınızın nane aromasına sahip olduğunu belirtelim. XPG önümüzdeki hafta düzenlenecek dijital CES 2021 etkinliğinde, oyuncu sakızına ek olarak XENIA Xe ultrabook modelini, yeni nesil DDR5 modüllerini ve daha fazlasını sergileyecek.

Kaynak:https://www.xpg.com/en/newslist/1/1/1943/

• Yok artik lebron..
  • Bunlar ciddi mi XPG'den oyuncu sakızı geliyor: XPG Gaming Gum 

• Bir RGB li sakızımız eksikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baktılar ki gelişmekte olan ülkelerde kurlar uçtu, bunlar anca sakız alır demişler.

• Bence başarılı, Lutein ve Kafein falan.

• ...Ali Sami ama...
  • Saçma maçma ama adından söz ettiriyor işte bir şekilde. Reklam ayağı da var işin :)

• Biri bisiklet çıkartır biri sakız çıkartır. Bakalım başka neler göreceğiz.

• Tarihe bakıyorum 1 nisan da değil...

• Sonunda "ağızlara sakız olmayı" başardılar 😁
  • Kafayı yemişler ya.

• Oyuncu burger, oyuncu koltuk, oyuncu içeceği, oyuncu fındığı, oyuncu çorabı, oyuncu giysisi en sonda oyuncu gözü, oyuncu kolu, oyuncu dili olacaktır.

• Gamer kol çıkartsında oyunlarda kötüyüm deme de bitsin artık ben oturam kolum aim tutsun nasıl fikir :D
    10 sene sonra çıkmazsa gelin tükürün suratıma :D avuc üstü kızıl ötesi sensörler ekrana bakıcak robotik kol aim alıcak öfff :d

• Bu gamer ürünleri ortaya fırladığı zaman Murat Gamsız ben gaming sakız bekliyorum kırmızı çizgili diye taştaş geçmişti, firmaların biri ciddiye almış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QuexSeeL kullanıcısına yanıt

Aynen, o muhabbeti ben de hatırladım. XPG'den oyuncu sakızı geliyor: XPG Gaming Gum 

• RGB özelliği yoksa almam :XD

• Yakında oyuncu donu da çıkarırlar
  • Rgb yoksa olmamış.
  • RGB ilk çıktığında aynı şeyi söylemiştik.. Kasa mı alıyoruz, diskotek işine mi giriyoruz diye.. artık herkes aşina oldu.. sevmeyen bile RPG olsa fena olmaz diyebiliyor.. bazı girişimler başlarda saçma sonralarda çok mantık gelmeye başlar.. bazı şeylerde de tam tersi(3d gibi)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankaland -- 8 Ocak 2021; 17:13:23 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.