Şimdi Ara

Kara mizaha sahip macera oyunu Dentures and Demons 2, Android için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kara mizaha sahip macera oyunu Dentures and Demons 2, Android için yayınlandı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Sui Arts'ın yaptığı kara komedi macera türündeki oyun Dentures and Demons 2, Android cihazlar için yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Popüler mobil oyun Shadow of Death'in devam oyunu Android cihazlarda erken erişime açıldı

Dentures and Demons 2 aynı ilk oyun gibi farklı bir yapıya sahip. Oyun şu anda Google Play üzerinde ücretsiz bir şekilde erişime açık durumda. Ancak geliştiriciye destek olmak isterseniz oyun içerisinde ürünler satın alabilirsiniz. Oyunun boyutu yaklaşık olarak 140 MB. Oyunun Türkçe dil desteğine sahip olduğunu hatırlatalım.

Oyunun tanıtım yazısını, fragmanını ve mağaza sayfasını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Bu oyun sert bir dil, iğnelemeler, kötü bir mizah ve çocukça şakalar içermektedir.

Lütfen içeriğe ve yaş sınırlamasına göz atın; çünkü bu oyun çocuklar, ahlakçılar veya ahmaklar için değildir!

Oyun Açıklaması

"Varedze'de garip şeyler oluyor..." ...Ama senin şehrinde yaşananlar kadar garip değil.

Hadi ama, niye hala burayı okuyorsun ki? Oyunu indir de maceraya başla!

Oyun-içi satın alım

Bu oyun ücretsiz ama yaptığım işe destek olmak için ekstra içerikleri satın alabilirsiniz.

Ekstra içeriği satın alarak şunları elde edersiniz:

• Reklamların kaldırılması - Karakteriniz için birsürü ek kostüm

• Junior, Tony, Tommy ve Timmy'nin de olduğu ek bir bölüm

• Paintball Salonu'nda bir nişancı mini-oyunu

• Sonraki Sui Arts macera oyununa katkı sağlamak için bir fırsat

• Mökemmel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.