Şimdi Ara

Crysis'in geliştiricisi Crytek, yüksek bütçeli yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Crysis'in geliştiricisi Crytek, yüksek bütçeli yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Tüm dünyada popüler olan, özellikle ülkemizde daha popüler olan Crysis serisinin geliştirici stüdyosu Crytek, duyurulmamış yeni bir oyunun üzerinde çalışıyor gibi duruyor.

Ayrıca Bkz.Epic Games, alışveriş merkezi satın aldı

Geçtiğimiz günlerde Crytek'in bazı iş ilanları ortaya çıkarıldı. İş ilanlarına göre Crytek, şu anda duyurulmamış bir AAA oyun üzerinde çalışıyor, yani yüksek bütçeli bir oyun üzerinde çalışıyor. İlana göre oyunun nasıl bir oyun olduğu kesin olarak belli değil ancak FPS oyunu olduğunu düşünebiliriz.

Aradıkları özelliklere bakınca genellikle FPS oyunları üzerinde çalışan geliştiricilerin ilk tercihleri olduğu belirtilmiş. İş ilanı için yayınlanan, aranan özelliklerin bulunduğu görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca sızıdırılan bazı bilgilere göre Crytek'in yalnızca bu yeni oyun üzerinde değil, ayrıca Crysis VR ve Crysis Next projeleri üzerinde çalıştığı söyleniyor. Crysis VR tahmin edebileceğiniz gibi bir sanal gerçeklik oyunu. Crysis Next ise ücretsiz bir battle royale oyunu. Uzun bir süredir sessiz kalan Crytek, geçtiğimiz yıl yayınlanan remaster versiyonlar ile sessizliğini bozmuştu.

Kaynak:https://www.dsogaming.com/news/crytek-is-working-on-a-new-unannounced-triple-a-game-possibly-a-sandbox-fps/

• Ben haberin iş ilanı kısmına takıldım. Gayet temiz ve mütevazi bir ilan. İnsanın başvurası geliyor birde bizim ülkemizde ki yazılım şirketlerinin ilanlarına bakıyorum da basit pozisyonlara bile istedikleri yetenekler insanı özellikle de gençlerimizi başvurudan korkutuyor ve soğutuyor.
  • Crytek'in arka planda para ödememe olayı endüstride epey meşhur. En iyi personelin çoğu Star Citizen'a gitti, geri kalanları dağıldı. Crytek'in şuanki durumunu merak ediyorum.
  • Umarım Crysis 1 deki gibi yaratıcı ve FPS türüne farklı mekanikler getiren bir oyunla karşımıza gelirler.
  • YAP ARTIK BİŞİLER HER CRYSİS HABERİ GÖRÜNCE İÇİNE ATLIYORUM
  • Ben haberin iş ilanı kısmına takıldım. Gayet temiz ve mütevazi bir ilan. İnsanın başvurası geliyor birde bizim ülkemizde ki yazılım şirketlerinin ilanlarına bakıyorum da basit pozisyonlara bile istedikleri yetenekler insanı özellikle de gençlerimizi başvurudan korkutuyor ve soğutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 5 Ocak 2021; 17:9:57 >
  • Geliyor RTX 3090 killer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realblade -- 5 Ocak 2021; 17:10:59 >
  • 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Avrupa' da iş ilanları genelde böyle. Kısaca "Yalın" diyelim. Tabii başvuru konusu ayrı bir dert. Genelde başvurularında sözleşmeli işler haricinde (12 ay vs) direkt Türkiye' den başvuranları kabul etmiyorlar kolay kolay. İş arama vizesi ile gidersen ve az biraz bilgin, becerin, yeteneğin var ise çok daha kolay iş bulabilirsin. Hatta 100% bulursun. Ha bir de Almanca problemi var. Belçika, Hollanda vs dert etmez ama Almanya, Avusturya Almanca bilmeni istiyor.
  • biz bunu 1 yıldır biliyoruz zaten. dh yeni mi öğrendin?
  • Oyun adı cry ile başlasın noolurrrr...
  • Burada 10 kişilik şirketler iş başvurusu açarken daha fazla kalifiye istiyor.
  • Lütfen adı Cry ile başlamasın artık.

• Öyle bir oyun yapın ki piyasadaki en güçlü ekran kartı bile Full ayarlarda oynatamasın oyunu kimse alamasın.

• Smilesis
  • 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle İstanbul'da 3 kişiyle mobil oyun yapan Bilmemne Games bile Senior Game Developer istiyor. Birkaç yıl deneyim istiyor. E bunu Ubisoft, EA, Rockstar da istiyor. İlanın şartlarını sağlayanlar Kardeşler Games'e mi gider yoksa diğerlerine mi?
  • realblade R kullanıcısına yanıt
    RTX 3090'ın cenazesi Cyberpunk 2077 ile kalktı zaten.
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

Korsan cenaze o Crysis'in geliştiricisi Crytek, yüksek bütçeli yeni bir oyun üzerinde çalışıyor 

• trooe199 kullanıcısına yanıt
    En önemlisi de devrim niteliğinde grafiklerle gelirler... Tabi böyle gelirken bir de optimizasyon sorunları olmasın, öyle olacaksa abartıya da gerek yok aslında. Bir de oyun sektörü iyice farklılaştı, Red Dead Redemption 2 ya da Last Of Us Part II gibi oyunların grafiklerine yetişebileceklerini zannetmiyorum ama yine de beklentim yüksek grafik konusunda.
  • Warface'deki Türk kullanıcılarına attığı kazıktan sonra bu şirketten ne gelirse gelsin benim için çöptür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.