Şimdi Ara

Xbox oyunlarında 'Son Şans İndirimi': %70'e varan fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox oyunlarında 'Son Şans İndirimi': %70'e varan fırsatlar

2 hafta öncesinde yeni yıl indirimleri başlatan Xbox, bu sefer de geçtiğimiz indirimler ikaçıranlar için yeni bir indirim daha başlattı: "Son Şans İndirimi".

Ayrıca Bkz.Xbox başkanı Phil Spencer, Xbox'ın geleceğinde Bethesda'nın fazlasıyla kritik bir role sahip olduğunu belirtti

İndirime giren oyunlara genel olarak baktığımızda geçen sefer indirime giren oyunlardan biraz daha farklı olduğunu görebiliyoruz. Şu anda itibaren ulaşabileceğiniz indirimler 7 gün boyunca devam edecek. Buraya tıklayarak tüm indirimlerin olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz. Aşağıda da öne çıkan indirimler görebilirsiniz.

Öne Çıkan İndirimler

• Xbox’ın kendisi de indirime gitse artık
  • oly1786 kullanıcısına yanıt
    Boşsun

• Ori, değil may cry, Batman Arkham knight, NBA 2K21 ,tomb raider, Hitman bunlar zaten game pass de var

• hicbiri steam indirimleri gibi olmuyo aga ya ozellikle de hitman 2 ye bakinca uzuldum.
    fanboylar gelmiş
  • bu mu indirim alan var mi gercekten bu fiyatlarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım bir husus var. Tamam yeni oyunlar çok pahalı alamıyoruz ama eski oyunlarda çok pahalı neden böyle? F1 2014 var mağazada 60₺ F1 2017 40₺ neden böyle? WatchDogs 1&2 oynamak istedim ama bir bakıyorum 80₺ falan bir oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bazıları gamepasste zaten
  • AirSupport kullanıcısına yanıt

Watch Dogs 1 ve 2'yi ubisoft bedava verdi. AC:1, AC2,AC3,AC4:Black Flag,AC:Unity,AC:Syndicate bedava verildi. Ubisoft ve Epic kanalıyla...

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

Watch Dogs 1 ve 2'yi ubisoft bedava verdi. AC:1, AC2,AC3,AC4:Black Flag,AC:Unity,AC:Syndicate bedava verildi. Ubisoft ve Epic kanalıyla...

Onları aldımda bilgisayarım yok kaldıracak. Ben konsolu oynamak için aldım sonuçta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel's Avengers oynayan var mı? 215 liraya değer mi?

• AirSupport kullanıcısına yanıt

Eski yeni farketmeden geçirmeyi sevdikleri için hocam. Playstation tarafıda böyle, bir tık daha fazla geçiriyor. Tek iyi olan yer bilgisayar tarafında olan Steam ve Epic malesef. Orda eski oyunlar hemen hemen hepsi 10 tl altına alınıyor indirimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Dawn -- 11 Ocak 2021; 13:7:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.