Şimdi Ara

Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy 11 Ocak'ta başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy 11 Ocak'ta başlıyor

Türkiye’de ilk defa dijital pazarlama alanında Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ DIGITAL MARKETING ACADEMY’de, dijital pazarlama sektörünün duayen ve uzman isimleri online olarak eğitim verecekler. Verilen bu eğitimden sonra katılımcılar, eğitimlerinin onaylanacağı “Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy Sertifikası” almaya hak kazanacaklar.

Kimler katılacak?

Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy’de sektörün duayen ve uzman isimleri eğitimler veriyor olacak. EMEA Business Education Partner Doruk Yılmaz, n11.com Digital Performance Marketing Manager Aykut Alçelik, New York Üniversitesi Pazarlama Profesörü Tülin Erdem, Zeo Agency Product Manager Yiğit Konur, Demirören Holding Head of Performance Marketing Arda Mendeş gibi isimler etkinlikte yer alırken; SEO, Facebook, Instagram ve Markalaşma gibi birçok alana değinecekler.

Ne zaman gerçekleşiyor?

Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy, 11-15 Ocak 2021 tarihlerinde eğitimlerini gerçekleştirecek. Katılımcılar, bu eğitimlerde öğrendiklerini 16 Ocak tarihinde düzenlenecek interaktif olan ve sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilecek workshoplarda değerlendirme fırsatı bulacaklar.

Ayrıca Bkz.Dünyanın en çok satan oyuncaklarından Rubik Küpü'nün filmi geliyor

Hangi konulara değiniyor?

“Facebook, Youtube ve Instagram üzerinde pazarlama nasıl yapılır?”, “Web sitesi SEO teknikleriyle nasıl ön plana çıkarılır?”, “Google Ads & Analytics dijital pazarlamada nasıl katkılar sağlar?” gibi katılımcıların dijital pazarlama dünyasına büyük bir adım atmasını sağlayacak konulara yer verilecek.

Nasıl sonlanacak?

16 Ocak’ta düzenlenen workshoplardan sonra etkinliğimiz sonlanmış olacak. Katılımcılar, etkinliğin sonunda “Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy Sertifikası” alarak yeterliliğini belgelendirmiş olacaklar.

Biletler ve etkinlik hakkında detaylı bilgi için https://dma.ikboun.net/ sayfasına göz atabilirsiniz.

• Yazık oldu Boğaziçi Üniversitesi'ne.

• Nasıl diplomasız yönetici olunur programı ne zaman başlıyor ?

• Seo ve face/ insta olan günleri aldım bakalım, bildiğimiz şeyler ama yinede ne anlatacaklar merak ettim
  • Boğaziçi'nde herşey iptal olabilir bu aralar.

• Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy 11 Ocak'ta başlıyor
  • artenis kullanıcısına yanıt
    Prof. Dr. Melih Bulu Yüksek lisansını ve doktorasını Boğaziçi Üniversitesi’nde yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faniseyler -- 5 Ocak 2021; 9:52:39 >
  • Çok kaliteli bir etkinlik olacak, kaçırmayın

• Xagdas kullanıcısına yanıt
    Etkinlik online ve erteleme olmayacak.

• Heyecanla bekliyoruz, bizlere katacağı çok şey var.

• Romeo84 kullanıcısına yanıt
    Ben bilet al kısmında sadece 11ocak tarihini görebiliyorum, siz nasıl seçebildiniz ileri tarihli olan etkinliği? Kota falan mı vardı acaba, o yüzden çıkmıyor olabilir mi?
  • Her şeyi kendini benzetme çabası içindeler. Nefes alamıyoruz. Yeter artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: faniseyler

madem öyle hepsini TUTUKLA ! Hadi !

DHKPC terör örgütüdür bunda herkes hemfikir değil mi? O zaman o örgüt üyesi herkesi tutukla kardeşim.

NOLDU? Tutuklayamayız mı? Çünkü arada propaganda yapan itler var ve herkesi dhkpc diye yaftalamak kolay.

Ne zaman hukumete karşı bir gösteri olsa HEPZİİ DERÖRİZZ BUNLARIĞĞNN HEPZİİ deniyor senin gibiler inanıyor...

TRT ye yani devlet televizyonuna OSMAN OCALAN TERÖRİSTİNİ çıkarttınız millete nutuk atsın diye TRT ye !!!!!!!!!!!

• Çok kaliteli bi etkinliğe benziyor. Heyecanla bekliyorum. Katılımcılar olsun içerik olsun son derece tatmin edici

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

17 tanesi gözaltına alınmış. İçlerinde öğrenci olmayıp terör listesinde olan da var cezası kesilir.

Kaynak:

http://www.habervitrini.com/chpnin-kanalinda-teroriste-ovgu-iste-chpnin-kahramani/1025796

Bi yanda hapisteki teröristleri (Mesela Demirtaşı) niye içeride çıkmazsa şöyle olur böyle olur diyeceksinizbir yandan da suçlu ise tutuklayın deyeceksiniz. Kimse inanmıyor da artık siz kendinizi nasıl inandırıyorsunuz.

• Evet konuya yedek hesaplar uzerinden guzelleme yapılarak dikkat cekme çabasını bir kez daha görüyoruz.

Bu tarz sacma eventlere de ihtiyaciniz yok once dil öğrenin ingilizce en değerli hocanız olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ygulbahar kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı şekilde tek tarih çıkıyor. Seçenek yok. Başvuru yaptım ama ayrıntılı bir açıklama, link vb. gelmedi.
    Kendilerine sorduğum sorulara yanıt da alamadım?
    Etkinlik günü link gönderileceği bildirilmiş, başka açıklama bulamadım.
    Ayrıntı, açıklama vb. olmaması ve sorulan sorulara yanıt verilmemesi ciddiyetsizlik..
    Bu nedenle tatmin edici bir içerik bulma hususunda şüphe duymaya başladım açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinar -- 7 Ocak 2021; 19:12:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.