Şimdi Ara

Dünyanın en çok satan oyuncaklarından Rubik Küpü'nün filmi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en çok satan oyuncaklarından Rubik Küpü'nün filmi geliyor

Geçtiğimiz saatlerde fazlasıyla enteresan bir film duyuruldu. Asıl ismi Rubik's Küp olan ancak ülkemizde Zeka Küpü veya Sabır Küpü olarak bilinen oyuncağın filmi duyuruldu. 

Ayrıca Bkz.The Office dizisinden daha önce hiç gösterilmeyen bir sahne yayınlandı

Dünyanın en çok satan oyuncaklarından biri olan Rubik Küpü'nün Deadline'ın haberine göre bir filmi geliyor. Hyde Park Entertainment Group ve Endeavour Content tarafından hazırlanan filme dair hiçbir şey şu anda bilinmiyor. Özellikle filmin olay örgüsü, yönetmeni ve senaryosu gibi detaylar şu anda ciddi bir şekilde gizli tutuluyor. 

Filmin tam olarak türünün ve tarzının ne olacğaı da aynı şekilde bilinmiyor ancak belgesel türünde olmayacağını söyleyelim. Bunun dışında filmle ilgili hiçbir detay bilinmiyor ne yazık ki.

Ernõ Rubik tarafından icat edilen Rubik's Cube, yani Rubik'in Küpü çıktığından bu yana yaklaşık 350 milyonun üzerinde satıldı. Elbette bu sayıya orijinal olmayan ürünler dahil değil. Dünyanın en çok satan oyuncaklarından biri olmasına rağmen şu ana kadar bir filme veya diziye hiçbir zaman konu olmadı.

Kaynak:https://screenrant.com/rubiks-cube-movie-development/

• Bi defolun gidin! her bokun filmi mi olur!

• quote:

Orijinalden alıntı: Mion

Bi defolun gidin! her bokun filmi mi olur!
    😂😂
  • The Queen's Gambit dizisi satranç oynama sayısını zirveye çıkarınca rübik küp filmi çıkarma fikri geldi akıllarına galiba çok yaratıcı

• Mion kullanıcısına yanıt
    Evet her bokun filmi olur. Adam öyle bir çeker ki ağzın açık izlersin. Önemli olan nasıl işlendiği.

• Filmde ne anlatacaksın ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küp diye bir film var işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlı çözme yarışmaları varya orada tutkulu bir gencin ülke şampiyonasına hazırlığı, ezeli rakibini az farkla yenip şampiyon oluşunu anlatırlar herhal. Küpün her çevrildiğinde yaşadığı duyguları anlatacak halleri yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaz1903

Evet her bokun filmi olur. Adam öyle bir çeker ki ağzın açık izlersin. Önemli olan nasıl işlendiği.

Vurma kanka öldüm!😂

• ilginc bisey olabilir. bence rubik küpün fikri nerden geldigi cekilebilir. rubik küp origin :D. meraklandim simdi. izlicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mion

Bi defolun gidin! her bokun filmi mi olur!

Sakin ol dostum diyecektim ki banlanmışsın.

• Herhalde oturup 2 saat küp çevirecekler.
  • Stres çarkı da isterük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim çocuğun son rekoru 35 sn oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.