Şimdi Ara

Söylentiye göre Netflix, The Elder Scrolls dizisi hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Söylentiye göre Netflix, The Elder Scrolls dizisi hazırlıyor

Resident Evil, Assassin's Creed, The Witcher ve daha birçok oyunun dizi uyarlamasını yapan Netflix, The Elder Scrolls serisinin dizisini yapacak gibi duruyor. Ancak henüz bu haber söylentiden ibaret.

Ayrıca Bkz.Uncharted filminden yeni görseller paylaşıldı

Söylentiye göre Netflix, şu anda Bethesda ile The Elder Scrolls serisini diziye uyarlamak için bir görüşme içerisinde. Ne yazık ki daha fazla bilgi bulunmuyor. Büyük ihtimalle anlaşıldığı zaman dizi duyurulacaktır. Bethesda'nın birkaç ay önce, Fallout'un dizisi için Amazon ile anlaştığını hatırlatalım.

Aslında bu söylenti yaklaşık olarak 3-4 haftadır devam ediyor ancak en son Daniel Ritchtman'ın da bu söylentiyi desteklemesi ile birlikte durum daha da ciddileşti. Daniel Ritchtman daha önce bu tarz haberleri duyuran bir isim.

The Elder Scrolls serisi 1994 yılında başlamıştı. Sonrasında birçok oyun çıktı ancak seri en çok Morrowind, Oblivion ve Skyrim oyunlarıyla biliniyor. Geçtiğimiz yıllarda da serinin yeni oyunu duyurulmuştu ancak ne yazık ki hiçbir detay bilinmiyor.

Kaynak:https://comicbook.com/gaming/news/the-elder-scrolls-netflix-report/

• bütün senaryoda zenciye mi takıldınız  netflix bu, yapımlarında "eşitlik" adı altında ipin ucunu kaçıran bir platformdan bahsediyoruz. çok değil, atıyorum 10 sene sonra bir kadın ile erkeğin beraber olmasını ayıplayabilecek potansiyeli olan bir platform.

netflixin yeni normali, beyaz ırktan olmamak ve kendi hemcinsine ilgi duymak.

• Siyahi eşcinsel bir imperial muhafızın albino bir ejderha ile aşkını anlatır, uzak doğulu karakter olarak da bir khajit bunlara nifak tohumu eker fakat en sonunda hepsi birbirine aşık olur ve üçlü olarak takılırlar.

• 2-3 sezonluk güzel bir proje ortaya çıkabilir umarım söylenti olarak kalmaz beklemedeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında her şeyin dizisi olacak.

• Witcher ejderhaları gibi olacaksa hiç olmasın. İlerde amazon felan çeker belki.
  • Your money or your life replikli bi sahne içerirse çok ironik olur
  • Oyundaki ev sevdiğim replik aklıma geldi birden:
    Belethor:
    "Some may call this junk. Me, I call them treasures."
  • Umarım dizide bug olmaz.
  • Disney plus ülkemize ne zaman gelicek ya satın alıcağım tek plartform gerisi çöplük the mandalorian nasıl bi diziydi aman allahım ya
  • MrKattchup kullanıcısına yanıt
    Zenciler sizi niye bu kadar rahatsız ediyor
  • MrKattchup kullanıcısına yanıt
    Hadi yine iyisin kişilerden yürüyüp artıları kapmışsın
  • Netflix inşallah çekmez Witcher saçmalığından sonra berbat bir dizi görmek istemiyorum. Çekecekse Amazon veya Hulu çeksin en azından adam akıllı dizi çekebiliyorlar.

• Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Mandalorian çok iyiydi beya 😍
  • Keşke prime yapsaydı bunu
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt

bütün senaryoda zenciye mi takıldınız Söylentiye göre Netflix, The Elder Scrolls dizisi hazırlıyor netflix bu, yapımlarında "eşitlik" adı altında ipin ucunu kaçıran bir platformdan bahsediyoruz. çok değil, atıyorum 10 sene sonra bir kadın ile erkeğin beraber olmasını ayıplayabilecek potansiyeli olan bir platform.

netflixin yeni normali, beyaz ırktan olmamak ve kendi hemcinsine ilgi duymak.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Sanane ?
  • Viçıra benzemesin de o neydi öyle vıç vıç.
  • Oyunun ana karakteri yok, oyundaki her şey neredeyse bir ana karakter. Fallout ve The Elder Scrolls dizileri hangi karakterler etrafında dönecek? Her bölüm veya sezon farklı bir olay işlenir sanırım. The Witcher gibi karakter odaklı olmaz bence.

• Amazon, HBO ya da Disney Plus'a versinler. Netflix bunu da vasatlaştırır.

• Deswaaa kullanıcısına yanıt

Kesinlikle karılıyorum. Çöl denizi ejderhası ile ilgili bi bölüme denk geldim nette. Aman yarabbi dedim. Bir çok hayvan gibi bütçeye sahip filmlerde bile öyle kaliteli iş yoktu net. Onun dışındaki 10 15 saniyeliğine görünen ırklarda bile üşenmeden uğraşmış adamlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.