Şimdi Ara

Oppo, ColorOS 11'in 2021 1. çeyrek güncelleme planında değişikliğe gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oppo, ColorOS 11'in 2021 1. çeyrek güncelleme planında değişikliğe gitti

2020 Eylül ayında Oppo, Geliştiriciler Konferansı'nda Android 11 tabanlı yeni ColorOS 11'i resmi olarak piyasaya sürmüştü. Şirket bir süre sonra da güncelleme takvimini paylaşarak 2021'in ilk çeyreğinde güncelleme alacak telefonları duyurmuştu. Şirket şimdi bu listede bazı değişikliklere gidiyor.

Ayrıca Bkz.Oppo Reno5 4G, Snapdragon 720 yonga seti ile piyasaya sürüldü

27 Ocak 2021 - Açık Beta (sınırlı)

• Oppo Reno3 5G

• Oppo A92s

• Oppo A52

Mart 2021 - Açık Beta (sınırlı)

• Oppo Reno2

• Oppo Reno2 Z

• Oppo K5

• Oppo A72 5G

• Oppo A91

Mart 2021 - Kararlı Sürüm

• Oppo Reno 10x zoom

• Oppo Reno Ace

• Oppo Reno3 Pro 5G

• Oppo Reno4 SE 5G

Oppo'nun çizelgede yaptığı bu değişiklikler özellikle Çin pazarını etkileyecek ancak diğer pazarlar için de benzer değişiklikler olabileceği belirtildi.

Kaynak:https://www.gizchina.com/2021/01/01/here-are-the-phones-to-get-coloros-11-in-q1-2021/

• oppo reno 2 z aldım kutudan cıkardıgım itibari ile 4 adet büyük güncelleme aldım suan android 10 aralık güvenlik güncellemesi color os 7.1 mevcut xiaomi ye göre cok cok daha stabil ve saglam bir arayüzü var reklam yok gelen güncellemelerin tamamının detayını noktası virgülüne kadar söylüyorlar xiaomi de sistem kararlılıgı artıldı bas geç en sinirimi bozan durumlardan bir tanesi 5 adet xiaomi cihaz kullandım color os oppo reno z2 gectim cok cok mutluyum kesinlikle tavsiye ederim yakında gelecek olan color os 11 ve android 11 ile cok cok daha güzel olacaktır saygılar haber için teşekkürler..
  • oppo reno 2 z aldım kutudan cıkardıgım itibari ile 4 adet büyük güncelleme aldım suan android 10 aralık güvenlik güncellemesi color os 7.1 mevcut xiaomi ye göre cok cok daha stabil ve saglam bir arayüzü var reklam yok gelen güncellemelerin tamamının detayını noktası virgülüne kadar söylüyorlar xiaomi de sistem kararlılıgı artıldı bas geç en sinirimi bozan durumlardan bir tanesi 5 adet xiaomi cihaz kullandım color os oppo reno z2 gectim cok cok mutluyum kesinlikle tavsiye ederim yakında gelecek olan color os 11 ve android 11 ile cok cok daha güzel olacaktır saygılar haber için teşekkürler..

• Oppo ax7 kulanıcısıyım yaklaşık 15 16 aydır kullanıyorum ama hala android sürümünü güncellemesi gelmedi ve kullanıcılar maalesef gelmez ise hayal kırıklığına uğrayıp piyasada çok kaybı olacağına inanıyorum kolay gelsin..??

• Oppo AX7 için Android 8 ve color os 6 bekliyorum hala. Ne oldu acaba geliyordu daha ne kadar bekleyeceğiz bilen var mı?

• Selamlar ekran açık olduğunda yada bir uygulamada çağrı gelince ekranı komple kaplıyor üstten bar şeklinde bildirim gibi çıkması için bir menü ayarı varmı?

• ekşi'de oppo'ya can veren şirket: realme yazıyor. realme de oppo'dan ayrıldığına göre oppo da can mı çekişiyor diyeceğim lakin, reno 4 lite oppo coloros 11 güncellemesi aldı. yazılımsal sorunlar var ama hala. bu durum, yüklü programlardan kendisini belli ediyor. bu sebeple, niye güncelleme almıyor diyen arkadaşlar, stabil olmayacak olan bir sürümü neden isterler ki? Oppo, ColorOS 11'in 2021 1. çeyrek güncelleme planında değişikliğe gitti  sizin isteyeceğiniz tek şey şu olmalı: "işletim sisteminiz bu programı çalıştırmak için güncel değildir" mesajı ile muhatap olmadığınız sürece bence sorun yok. bu mesajı da kaç sene içerisinde alırsınız ve kullanmakta olduğunuz programların performansı ne kadar zamanda düşer buna bakmak lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.