Şimdi Ara

İnceleme puanlarına göre 2020'nin en iyi Steam oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnceleme puanlarına göre 2020'nin en iyi Steam oyunları

2019'un merakla beklenen oyunları artık tamamıyla piyasaya sürüldü. Oyun dünyası için heyecanlı bir seneyi geride bırakırken Steam de bu yıl çıkış yapan en iyi 150 oyunu inceleme puanlarına göre sıraladı. Listenin ilk sırasında Hades oyunu yer aldı.

Steam'in 2020 en iyilerine baktığımızda ilk sıralarda genellikle bağımsız oyunların yer aldığını görüyoruz. Hades'in ardından ikinci ve üçüncü sıralarda Factorio ve Phasmophobia oyunları yer alıyor. AAA oyun olarak nitelendirebileceğimiz ilk oyun ise beşinci sıradaki Half Life Alyx olmuş. 

Tabi bu liste en yüksek incelemele ortalamalarına sahip oyunları gösteriyor. İsterseniz en çok incelenen oyunlar listesine de göz atabilirsiniz. Bu listede de bir anlamda yılın en popüler oyunları gösteriliyor diyebiliriz. En çok incelenen oyunlarda ilk sırada Cyberpunk 2077 var. İlk 5'te ayrıca Mount and Blade II Bannerlord oyunu da yer almış.

Steam 2020'nin en iyi 150 oyunu

Steam 2020'nin en çok incelenen 150 oyunu

En iyi 15

1. Hades

2. Factorio

3. Phasmophobia

4. Helltaker

5. Half-Life: Alyx

6. The Henry Stickmin Collection

7. Risk of Rain 2

8. Deep Rock Galactic

9. Persona 4 Golden

10. Satisfactory

11. Townscaper

12. Ultrakill

13. Senren Banka

14. There is No Game: Wrong Dimension

15. Ori and the Will of the Wisps

En çok incelenen 15

1. Cyberpunk 2077

2. Fall Guys Ultimate Knockout

3. Phasmophobia

4. Mount and Blade II: Bannerlord

5. Risk of Rain 2

6. Hades

7. Factorio

8. Apex Legends

9. Doom Eternal

10. Helltaker

11. Sea of Thieves

12. Grand Theft Auto IV: The Complete Edition

13. Squad

14. Deep Rock Galactic

15. Borderlands 3

Kaynak:https://www.pcgamer.com/steam-users-top-games-of-2020-hades-factorio-phasmophobia/

• Bu listede doom ve Half-Life Alyx hariç belki birazda çok beğenmeme rağmen Cyberpunk 2077 dahil diğerleri benim alıp oynayacağım oyunlar değil

• Bannerlord listede ?? tebrikler

• Hades gerçekten o kadar iyi bir oyun mu yav? Alınır mı, tavsiye mi?

• teknik hata ve sorunlara ragmen pc için söylüyorum steam dan satın alıp oynayıp bitirdim muazzam bir deneyimdi benim için teknik problemler aşılıp dlc uptade ler geldikten sonra sıfırdan tekrardan oynayıp bitirecegim...

• quote:

Orijinalden alıntı: haktan24

teknik hata ve sorunlara ragmen pc için söylüyorum steam dan satın alıp oynayıp bitirdim muazzam bir deneyimdi benim için teknik problemler aşılıp dlc uptade ler geldikten sonra sıfırdan tekrardan oynayıp bitirecegim...

Hangi oyundan bahsediyorsunuz cyberpunk mı

• BekirHan kullanıcısına yanıt
    Gerçekten iyi ve eğlenceli bir oyun, tavsiye ederim. MacOS'ta oynuyorum ben de, oldukça keyif aldım.

• Cy 2077 harika oyun
  • crazywinner3 kullanıcısına yanıt

evet cyberpunk 2077

• kaan4554 kullanıcısına yanıt

Dün akşam Bastion ile birlikte 35₺aldım Steam üzerinden. Deneyeceğim, teşekkürler tavsiye için. İnceleme puanlarına göre 2020'nin en iyi Steam oyunları 

• Hades hak ettiği yeri buldu. Oyun gerçekten şaheser.
  • Satisfactory'i 60 saat kadar oynadım, türknet sağolsun bi o kadar da offline oynamışımdır. Gayet güzel bir oyun. Tek sıkıntısı co-op oynarken host dışındaki kişilerin araç sürmesi çok zor çünkü araçlarda çok laglanma oluyor. Onun dışında oynadığım squad da güzel oyun. Arma benzeri askeri simülasyon oyunu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.