Şimdi Ara

Kingdom Come Geliştiricisi: Cyberpunk 2077 Teknik Açıdan Skyrim'den Daha İyi Durumda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cyberpunk 2077 çıkış yaptığından bu yana hakkında en çok konuşulan konulardan biri oyunun hataları ve teknik sorunları oldu.

Kingdom Come: Deliverance geliştiricisi Warhorse Studios'un patronu Daniel Vavra, teknik açıdan baktığımızda Cyberpunk 2077'nin The Elder Scrolls V: Skyrim'den daha iyi bir durumda olduğunu belirtiyor.

Daniel Vavra, twitter üzerinden yaptığı açıklamada, oyunu iki kere bitirdiğini ve 60 saat oynadığını belirtti. Büyük hatalar ve problemlerle karşılaşmamış. Kendi fikrine göre son yıllardaki en iyi oyun. Oyuna karşı olan nefreti anlamadığını ve bunu yapanların muhtemelen oyunu oynamamış ve YouTube üzerinde gördükleriyle yorum yapan kişiler olabileceğini düşünüyor. Teknik açıdan The Elder Scrolls V: Skyrim'in şimdiye kadarki her halinden daha iyi bir durumda olduğunu ifade etti.

Daniel Vavra belli ki oyunu PC üzerinde oynamış. Konsollara kıyasla oyun PC üzerinde daha iyi bir seviyede. Çıktığında özellikle PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde oynanabilir gibi değildi. CD Projekt RED güncellemelerle Şubat'ta düzeltileceğini söylüyor. PC versiyonu da iyileştirilmeye devam edilecek.

• Skyrim 10 senelik oyun ayrıca bu oyundan çok daha fazla rpg öğesi içeriyor.Çıkmadan öncede cdpr gibi bu oyun konsollarda çok iyi çalışıyor demedi bethesda.En azından yalan söylemediler.Ayrıca skyrim'in şimdiki hali kesinlikle cyberbug'tan daha iyi durumda.Kendisi red dead redemption 2'yi de beğenmemiş adamın zevkleri bayağı değişik.Neyse herkesin zevki farklı olabilir lakin gerçeklerinde söylenmesi gerekiyor.
    Teknık acıdan karsılastırdıgı oyun 9 sene once cıkmıs. Ayrıca teknık acıdan ıncelersek, mevcut oyunun uzerıne 500 mod yukluyorsun ve optımızasyon yonunden yıne de sıkıntı yasamıyorsun. Teknık acıdan berbat bır durumda olsa oyun bu kadar modu kaldırmaz. Cyperpunk neresınden tutsan elınde patlıyor. Hadı butun bugları, yapay zeka hatalarını gectım. Oyunda bıze gosterılen ve anlatılan bır cok sey fos cıktı. Bır tek oyunun Dunya'sı evet muazzam. Hıkaye akısı ıyı. Bunun dısında koca bır balon.
  • Kesinlikle oyunu bende ilk çıktığı gün PC de oynamaya başladım 2 değil ama 1 kerede bitirdim yan görevleri yaparak baya uzun bir oynadım oyunu. İnsanların dediği gibi hatalara denk gelmedim oyun gayet oynanılır bir durumda tabi beni pek tatmin etmedi oyun için beklentim çok yüksekti fakat performans olarak ben bir sorunla karşılaşmadım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyunu ben de PC'de oynadım. Karşılaştığım tek sorun araba ve npc'lerin geç yüklenmesi.O da çözülebilecek bir lod hatası gibi geliyor. PC'nin 2016'dan kalma gtx950m 8 gb ram ve i7 4 lü bir seri gibi özellikleri olan eski bir laptop olmasından açacağına dair umudum bile yoktu. Ama performans açısından ve bug olarak geç yüklenen araba ve npc'ler dışında problemle karşılaşmadım oyundan bile atmadı 20 saatlik oynama süremde.
  • Bunu diyen Kingdom Come geliştiricisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan kingdom come geliştiricisi, buglar yüzünden oyunu bitiremeden sildim. İnsan şu sözleri söylemeye utanır be. Bir adamla konuş diyor adam odadan çıkmıyor ki konuşalım. Günlerce kapısında bekledim. Ben içeri gireyim dedim o da olmadı. Güzel bir oyundu ama yazık oldu
  • Şuan aktif olarak KCD oynamaktayım ve çok iyi denk geldi. Kendileri teknik anlamda neyi iyi yapmışta skyrim eleştiriyorlar. Ben bu kadar disk kullanmasına rağmen dokuların modellerin geç yüklendiği bir oyun daha görmedim.

• Haksız sayılmaz ama kingdom come'da öyle süper optimize bir oyun değildi.

• Skyrim'in leş Creation Engine ile karşılaştırması resmen milletle dalga geçip eğlenilmesi demek.
  • Teknık acıdan karsılastırdıgı oyun 9 sene once cıkmıs. Ayrıca teknık acıdan ıncelersek, mevcut oyunun uzerıne 500 mod yukluyorsun ve optımızasyon yonunden yıne de sıkıntı yasamıyorsun. Teknık acıdan berbat bır durumda olsa oyun bu kadar modu kaldırmaz. Cyperpunk neresınden tutsan elınde patlıyor. Hadı butun bugları, yapay zeka hatalarını gectım. Oyunda bıze gosterılen ve anlatılan bır cok sey fos cıktı. Bır tek oyunun Dunya'sı evet muazzam. Hıkaye akısı ıyı. Bunun dısında koca bır balon.

• Skyrim 10 senelik oyun ayrıca bu oyundan çok daha fazla rpg öğesi içeriyor.Çıkmadan öncede cdpr gibi bu oyun konsollarda çok iyi çalışıyor demedi bethesda.En azından yalan söylemediler.Ayrıca skyrim'in şimdiki hali kesinlikle cyberbug'tan daha iyi durumda.Kendisi red dead redemption 2'yi de beğenmemiş adamın zevkleri bayağı değişik.Neyse herkesin zevki farklı olabilir lakin gerçeklerinde söylenmesi gerekiyor.

• 150 saate yakın kdc oynamışımdır. Bu neslin benim için en iyi 20 oyunu arasına rahat girer

• Cyberpunk 2077 hakkında oynayamayan ya da oynamamış (algılayamamış) bıçkın delikanlılar artık uzaklaşın şu konulardan. Oynamıyorsan oynama aslan parçası, kimse senin fikrini merak etmiyor zaten. CDPR'de Türkiye'den Ahmet oyunlarını oynamayacak diye üzülmeyecek zaten.
  • dedi dünyanın en dandik mekaniklerine ve optimizasyonuna sahip oyunun yapımcısı

• bethesda'nın oyunları kadar berbat bug yuvası oyun yoktur. ki adamlar reemastered'da bile bug'larla beraber çıkarıyorlar sıfır düzeltme. CDPR en azından bir uğraş içinde şuanda. cyberpunk'a edilen lafların 10'da 1'i ne elder scrolls ne de fallout'a edildi.

• Kesinlikle katılıyorum, teknik anlamda eşi benzeri yok. En basitinden şu muhteşem yazılımı etmişler; npc lere ateş edince polisler spawn oluyor, bunu yapmak çok zor ve üstün bir yazılım mühendisliği gerektirir.

• Kc güzel oyundu ama problemleri olan oyundu ki anlayışla karşılıyorum sonuçta bağımsız küçük bir yapım şirketi warhorse. Fakat görüşleri yanlış öncelikle oyun konsol kısmında baya hatalı pc kısmında da acayip optimizasyon özürlü her şeyi geçtim son yıllardaki en iyi oyun demek de aşırı abartı youtube da iki üç npc videosu izleyin görün
  • Çok komik olmuş, Nesil farkı var zaten..Git GTA San ile karşılaştır bakayım, Nasıl tokatlıyor...
  • Anlaşılan 3080 li canavar bi pcde oynamış yoksa imkanı yok o hataları ve grafikleri gormemesinin..
  • bizzat kendi kanalıma yüklediğim kingdom come videosu :))

• Asıl Bethesda her oyunuyla itin .... sokuluyor.CDPR e oyuncular sahip çıkıyor.İki yüzlülük yapılıyor.Bethesda yapınca kötü cdpr yapınca sorun yok.Gördük tek oyunuyla en oyuncu dostu, en iyi firma ilan edilen cdp'nin halini.Oyuncuların yavaş yavaş gözleri açılıyor.Fallout 4'e ne laflar edildi.Circlejerk oldu internette cyberbug'ın 10'da 1'i sorunları olmadığı halde.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.