Şimdi Ara

PS Plus Ocak 2021 oyunları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şu oyunlara kötü diyenler kusura bakmasınlar ama şımarık ve mantıksızlar. Aynı zamanda oyundan da anlamıyorlar. Yaşları da yüksek ihtimalle 15 altı.

Hayır ne bekliyorsunuz? God of War verseler zaten oynadık diyeceksiniz. Call of Dutynin son oyununu mu versin? Kardeş farkında mısın bilmiyorum ama bu oyunu sana bedava veriyor. Aylık abonelik için verdiğin para da 2 dolar. Yani oyun başına 1 dolar bile vermiyorsun. Benim gibi yıllık 130 liradan aldıysan daha da vahim.

Shadow of the Tomb Raider 2018 yılının da bu konsol jenerasyonunun da en iyi oyunlarından biri. Diğer Tomb Raider oyunlarına göre düşük oy alma nedeni aynı jenerasyonda çıkan Tomb Raider (2013) Definitive Edition ve Rise of the Tomb Raider 2018 ile arka arkaya gelen oyunların sıkması ve oynanış olarak önceki oyunlara göre pek fazla yenilik getirmemesi ve kısa ana hikayesi. Türkiye'de Türkçe altyazılı olmadığı için Unchartedın çok gerisinde kalıyor. Ama oyun olarak çok gerisinde değil. Aynı zamanda tüm teknik yenilikleri kullandığı, görsel olarak çok başarılı olduğu için sistem veya TV/Monitör test eden bir çok Youtuber bu oyunu testlerinde kullanır.

Greenfall 1 yıllık ve 70 puan üstü alan, 1 milyondan fazla satmış bir RPG. Arkasında büyük bir stüdyo olmadığı için reklamı çok dönmedi. Ve tabii incelemelerde basın puanları kullanıcı puanlarından düşük kaldı. (Basın 72, kullanıcı 78) YouTube videolarında grafikleri harika görünüyor, oynanış mekanikleri de güzel duruyor. Oynamadım ama kesin oynayacağım.

Oynayacak başka oyununuz yoksa bu iki oyun size rahat 50 saat güzel zaman geçirme vaad ediyor. Daha ne olsun? Diğer oyunu bilmiyorum maalesef
  • İyiymiş
  • İdare eder
  • PS5'e ekstra oyun olayı devam eder umarım

• Bir süre böyle devam eder sonra artık 1 yıl mi ne kadar sürer bilemem PS4 plus oyunlarını keserler yani Ps5'e tabii ki devam edecekler ekstra oyun vermezler o zamanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 30 Aralık 2020; 22:0:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok ey

• teen wolf kullanıcısına yanıt
    PS3'de ps plus 2019 martına kadar her ay oyun sundu. Ps4'de 1 yıl sonra oyun kesilmez, 6 yılı daha var.
  • Verilen oyunlar çok kötü

• Çö kovası gibi oyunlar
  • Sanırım kötü bir liste olduğu konusunda birçoğumuz hemfikiriz
  • Güzel güzel
  • Şu oyunlara kötü diyenler kusura bakmasınlar ama şımarık ve mantıksızlar. Aynı zamanda oyundan da anlamıyorlar. Yaşları da yüksek ihtimalle 15 altı.

Hayır ne bekliyorsunuz? God of War verseler zaten oynadık diyeceksiniz. Call of Dutynin son oyununu mu versin? Kardeş farkında mısın bilmiyorum ama bu oyunu sana bedava veriyor. Aylık abonelik için verdiğin para da 2 dolar. Yani oyun başına 1 dolar bile vermiyorsun. Benim gibi yıllık 130 liradan aldıysan daha da vahim.

Shadow of the Tomb Raider 2018 yılının da bu konsol jenerasyonunun da en iyi oyunlarından biri. Diğer Tomb Raider oyunlarına göre düşük oy alma nedeni aynı jenerasyonda çıkan Tomb Raider (2013) Definitive Edition ve Rise of the Tomb Raider 2018 ile arka arkaya gelen oyunların sıkması ve oynanış olarak önceki oyunlara göre pek fazla yenilik getirmemesi ve kısa ana hikayesi. Türkiye'de Türkçe altyazılı olmadığı için Unchartedın çok gerisinde kalıyor. Ama oyun olarak çok gerisinde değil. Aynı zamanda tüm teknik yenilikleri kullandığı, görsel olarak çok başarılı olduğu için sistem veya TV/Monitör test eden bir çok Youtuber bu oyunu testlerinde kullanır.

Greenfall 1 yıllık ve 70 puan üstü alan, 1 milyondan fazla satmış bir RPG. Arkasında büyük bir stüdyo olmadığı için reklamı çok dönmedi. Ve tabii incelemelerde basın puanları kullanıcı puanlarından düşük kaldı. (Basın 72, kullanıcı 78) YouTube videolarında grafikleri harika görünüyor, oynanış mekanikleri de güzel duruyor. Oynamadım ama kesin oynayacağım.

Oynayacak başka oyununuz yoksa bu iki oyun size rahat 50 saat güzel zaman geçirme vaad ediyor. Daha ne olsun? Diğer oyunu bilmiyorum maalesef

• Zaten tomb raiderı vermişlerdi.Boş olmuş.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

O rise of the tomb raider idi.

• Oyunları beğenmeyenler sanırım fifa 21 , call of duty cold war, god of war, witcher 3 gibi oyunlar bekliyor.

Bu oyunlar gayet iyi, çerezlik oynanabilecek oyunlar. Her ay bedava gelen Plus oyunlarından beklentiyi yüksek tutanlar daha yeni plus aboneliği yapmış tayfadır.

Zamanla alışırsınız.

• İkisini de oynamamıştım, Tomb Raider çok severim, gayet iyi oldu bu ay benim için.

• Ps 5 oyununu bir sekilde kutuphaneye ekliyebiliyor muyuz?
    Ileride oynariz

• Greedfall denenir. Şu tomb raider oyunlarını bir türlü sevemedim. Kötü değil kesinlikle ama çekmedi oyunlar hiç. Uncharted karakter bütünlüğü olarak daha çekici geldi hep.

• Black ops 4 god of war order 1886 falan verselerdi keske yine çöp yine çöp gecen verdiler bir tomb raider zaten biraz oynadim klasik maymun gibi sağa sola atlama oyunu bu oynanistan insanlar nasil bikmadi bilmiyorum ama ben uncharted 4te bile bıktım artık

Her ay indirmeye değmez leş gibi oyunlar veriyorlar insanlarda fok balığı gibi alkislayip kabulleniyor bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS plusu hiç bilmiyorum 2 sorum olacak: 1. Ps plus üyeliği açan sadece 3 oyunu mu indirebilecek ? başka oyun yok mu?
    2. Atıyorum Tomb raideri indirdim birdahaki ay kaldırıldı tomb raider oynamaya devam edebilecek miyim ps plus üyeliğim olduğu sürece?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.