Şimdi Ara

Yerli dijital içerik platformu Gain ücretsiz olarak yayın hayatına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
8.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yerli dijital içerik platformu Gain ücretsiz olarak yayın hayatına başladı

Yeni yıla yeni bir dijital içerik platformuyla giriyoruz. Yerli kısa içerik platformu Gain yayın hayatına başladı. Gain şu an ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Gain'i iOS ve Android cihazlarınızda ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yakın zamanda akıllı TV'lerde de kullanılabilecek. Gain, genellikle dikey formatta hazırlanmış kısa diziler, filmler, belgeseller, müzik videoları, haber programları ve eğlence programları içeriyor. İçerikler maksimum 10 dakika uzunluğunda.

Gain'in keşfet ekranındaki yapay zeka özelliği sayesinde izlediklerinize ve rutininize göre öneriler sunuyor. Gain sadece beğendiğiniz içeriklere göre akış sunmakla kalmaz, aynı zamanda işe gidip gelme, yemeğe çıkma, mola gibi günlük rutinlerinize harcadığınız zamanı da ölçerek ona uygun alternatif içerikler sağlar. Böylece günün her farklı anında harcadığınız zamana ve içerik tercihlerinize uygun bir akışla karşılaşırsınız.

Ayrıca Bkz.Exxen'in aylık abonelik ücreti belli oldu

Gain'de canlı yayınlar da olacak. Yarın Mücbir Yılbaşı programı canlı olarak yayınlanacak. 31 Aralık saat 21.30'de Bartu Küçükçağlayan ve Melilşah Altuntaş yılbaşını kutlayacak.

Gain’de neler var?

• 10 Bin Adım

İki eski sevgili her gün birlikte 10 Bin Adım atmaya karar verir. Olaylar gelişir.  Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar başrolde.

• Vedat Milor ile En İyisi

Türkiye’nin ünlü gurmesi Vedat Milor, ünlü sosyal medya anketlerini Gain’de sürdürüyor. İlk bölümün zor sorusu: Kayseri pastırması mı? Kastamonu pastırması mı?

• İstanbul Hesabı

• Kısıtlı bütçeyle İstanbul’u dolu dolu yaşayıp, gezip, uygun bütçeyle lezzetli şeyler yiyip içmek mümkün mü? Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı, Ocak’ta Gain’de.

• Oyunlar Holding

Can Bonomo, Can Temiz ve Can Sungur'un, akla gelebilecek her türlü oyunu; el emeği kostüm ve amatör DIY objeler eşliğinde, konuklarıyla beraber oynayacağı Oyunlar Holding, Ocak’ta Gain’de.

• Terapist

Beş zanlı. Bir doktor. Gizemli bir cinayet. Ocak ayı içerisinde yayınlanacak.

• Bir Şifa Bağımlısının İtirafları

• Bir MFÖ Belgeseli: Ele Güne Karşı

Ele Gu¨ne Kars¸ı, MFO¨’nu¨n daha o¨nce hic¸bir yerde yayınlanmamıs¸ go¨ru¨ntu¨leri ve belgesel ic¸in c¸ekilen o¨zel ro¨portajlarıyla Ocak’ta Gain’de!

• Bir Daha Söyle

Bildiğiniz şarkılar hiç bilmediğiniz hallerde. Bir Daha Söyle yakında Gain’de.

• Beni Kendimden Koru

Tarsus’un namıdiğer CG motor ustası Kemal Usta ve etrafında şekillenmiş CG kültürü yıllardır büyüyerek devam ediyor. Daha önce hiç görmediğiniz bir motor yarışına hazır mısınız?

• Ablam

Elif Türkölmez’in ‘Anne Kız Harikasın’ kitabından uyarlanan yönetmenliğini Burcu Aykar’ın yaptığı bir kısa film.

• Akide

Hayatta kalmanın bedeli, yaşamaya devam etmektir. Hakan Günday’ın ‘Az’ romanından uyarlanan, dünya çapındaki farklı festivallerde 10’a yakın ödülün sahibi olan Hande Türkel’in yönetmenliğini yaptığı kısa film.

• Kutlama

Doğayı ve hayvanları seven 5 yaşındaki Leyla’nın evlerinin bahçesinde Kurban Bayramı’nda kesilmeyi bekleyen koyunu kurtarmak için bir fikri vardır. Elif Sözen’in yazıp yönettiği kısa film.

• Kamyon

Kendisine emanet edilen kamyonla şehirler arası uzun bir yola koyulan Besin, motor arızası sebebiyle Anadolu’nun bağrında, ıssız bir yolda kalakalır. Besim’in yanmasından korktuğu kamyona tamirci bulma arayışı gitgide daha karmaşık bir hal alır.

• Türkiye Aşı Tarihi

Türkiye’de Osmanlı döneminden bu yana aşı için yapılan çalışmaları ve eğitimleri bu videoda bulacaksınız.

• Diğer içeriklerden bazıları: Silikon Valisi, Şokopop, Cep Hikayeleri, Dertleşme, TuzBiber, Ele Güne Karşı MFÖ Belgeseli, The Collapse, Sophia World, Hashtag, I Follow You, Ausstieg Rechts, Gerry’s Garden, Cocodrillo, Re-Entry.

• exxenden kaliteli
  • İyi hoşta eyyyyyy #Gain yapımcıları neden video islerken ekran kapanıyor sùrekli 😒
  • Youtube'da beklediğini bulamamışlar kulübü gibi olmuş. Ücretsiz de olsa böyle zibilyon tane içerik platformuna üye olunmaz ki. Oyun satış platformlarını geçtiler. Diablo aratırsın steam de yok, battle net, başkasını aratırsın ea play, diğeri epic exclusive. Ohoo, çorba oldu.

• Gerekli gelişimleri ileriki zamanda gösterirse gayet kaliteli olur.Şu an ilk izlenimim eksik çoğunlukta ama olur o kadar.En azından umut vaat ediyor,kaliteli gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 30 Aralık 2020; 19:8:18 >
  • Şüpheli yaklaştık. Kısa videoların geneli bilgilendirme amaçlı. Bu tür videolara ulaşabilirken üyelik sistemi fazla geliyor. Daha zengin ve özel yapımlarla daha ilgi çekici olabilir.
  • cs için bakarım
  • arkadaşlar eleştiri yapmayı bırakalım çünkü birileri gerçekten geniş düşünüp yeni çağa ayak uydrumaya çalışıyor. bence çok iyi olmuş böyle devam.

• bedavacılar kullansın işte, yok netflix pahalı yok yotube premium pahalı ... alın bak tertemiz bedava, bedava olunca platform nasıl oluyormuş görün işte:)
  • Apple tv ye gelmemiş daha
  • hemen indirip kurdum. üye oldum
  • Bedava olması şaşırttı :) bir oyunlar holding ilgimi çekti ama bakarım bir diğer içeriklere de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canı sıkılan artık platform açar. 50 milyon tane abonelikle uğraşır dururuz.

• İştete bole giricen baslangici tebrik ettim.
    Koskoca netflix 1 ay ücretsiz girdi ismi lazim degil 1 hafta ucretsiz diyor 😂
  • İsmine de "yerli" diyebilseydik keşke.
  • Reklam engelleyiciler yüzünden web tarayıcılarda kullanımı yok sanırım. Yerli dijital içerik platformu Gain ücretsiz olarak yayın hayatına başladı 

• Nerde beleş oraya yerleş demişler kurcalayalım bakalım 😂
  • ozgurrdunya kullanıcısına yanıt
    Zorla mı üye yapıyorlar sizi, yoksa kendinize mi hakim olamıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denile

Google Play'de bulamayanlar için link:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trgain.mikrogain

Bende linkden de bulmuyor. GAIN, GAİN, gain, gaın, Gain, Gaın, com.trgain.mikrogain şeklinde aradım ancak markette çıkmıyor. Google'da bağlantısını bulup gönderiyorum ama Google Play'de göremiyorum. Herhalde her telefonu desteklemiyor. Telefonum yeni ve iyi bir telefon olmasına rağmen uygulamaya ulaşamadım. Bu sebeple benim için -1 ile başladı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.