Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'nin ilk ücretsiz indirilebilir içeriği birkaç ay içinde gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cyberpunk 2077'nin ilk ücretsiz indirilebilir içeriği birkaç ay içinde gelecek

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red'in yaptığı Cyberpunk 2077'nin ücretsiz olarak yayınlanacak olan DLC'leri için resmi web sayfası açıldı. 

Ayrıca Bkz.Steam'de 2020'nin en çok satan oyunları açıklandı

Geçtiğimiz aylarda da duyurulduğu gibi Cyberpunk 2077'nin aynı The Witcher 3'te olduğu gibi ücretsiz indirilebilir içerikleri bulunacak. Geçtiğimiz saatlerde açılan web sitesine göre Cyberpunk 2077'nin ilk ücretsiz DLC'si 2021'in ilk çeyreğinde yayınlanacak. Yani birkaç ay içerisinde yayınlanacağını düşünebiliriz. Siteyi buradan inceleyebilirsiniz.

DLC'nin içeriği veya türü ile ilgili ne yazık ki bir bilgi şu an için bulunmuyor. Yalnızca The Witcher 3 gibi olacağı açıklandı. The Witcher 3'ün çıkışında sonra oyuna 10'un üzerinde ücretsiz DLC gelmişti ve bunların içerisinde görevler, silahlar ve kostümler gibi şeyler bulunuyordu. Cyberpunk 2077'nin ücretsiz DLC'leri de büyük bir ihtimalle bu tarzda olacak. Gelen görevler yaklaşık olarak 1, 2 saatte bitirilebilen ancak güzel bir hikayesi olan görevlerdi. 

İlerleyen süreçte ücretli bir şekilde, aynı The Witcher 3'te olduğu hikaye kısmı için genişleme paketi geleceği de biliniyor ancak ne yazık ki daha fazla bilgi mevcut değil.

Kaynak:https://www.dualshockers.com/cyberpunk-2077-dlc-website-goes-live-arriving-early-2021/

• Yaş 40, eskisi gibi oyun merakım kalmadığı için beğeneceğimi düşünmemiştim 200’e alayım deneyeyim dedim. değil 200, 1000tl verirmişim bu oyuna. PC ‘de oynuyorum rtx2080super ultra ayarlar hiç takılma yok. İki üç Visual bug haricinde bir bug ile karşılaşmadım. Level 27 oldu hala gayet iyi ilerliyor. Henüz bitmesine çok var ve bitmeden dlc gelecek anlaşılan. Bravo valla herkese tavsiye ederim.
  • CDPR' in işi zor. Müşterisi güzelce memnun etmesi lazım bu DLClerle. Onda da çuvallarsa işin ucu kötüye gidecek.

• Once bir oyunu düzeltseydiniz keşke
  • O da ertelenecek eminim :)

• Dlc adı: bugpunk 2077
  • Yaş 40, eskisi gibi oyun merakım kalmadığı için beğeneceğimi düşünmemiştim 200’e alayım deneyeyim dedim. değil 200, 1000tl verirmişim bu oyuna. PC ‘de oynuyorum rtx2080super ultra ayarlar hiç takılma yok. İki üç Visual bug haricinde bir bug ile karşılaşmadım. Level 27 oldu hala gayet iyi ilerliyor. Henüz bitmesine çok var ve bitmeden dlc gelecek anlaşılan. Bravo valla herkese tavsiye ederim.
  • i7 2600k ve gtx 1060 6gb ile oynuyorm, screen space reflections kapatınca akıcı oynanıyor 40-60 fps arası taklıyorum.
    Medyada abartıldğı kadar bug yok, 17 saattir oynuyorm 2-3 rahatsız edici bug gördüm oda load save ile çözülüyor zaten

• Ryzen 5 3600x ve rtx 2060 16gb ile oynuyorum. 70 100 arasında değişen bir fps alıyorum. Oyunda gerçekten az bug ile karşılaştım. Size hak veriyorum. Firmaya yazık oldu.
  • 1660 super ile yüksek ayarlarda 50 fps bazı yerlerde 45 fps gördüm.dediğiniz gibi bende fazla bug görmedim(25 saat oynadım).genellikle t duruşu,animasyon hataları gibi buglardı hiç oyunu kıran bir bug ile karşılaşmadım.oyunu oynamayan insanlar bile çok buglu vs vs diye yorum yapıyor.
  • Bence firmanın bu olayda savunulacak pek bir yanı yok. Bende pc sürümünü oynuyorum yorumlarda yazılanlar doğru oyun kendini oynatıyor. Son yamalarla birlikte çok ciddi buglar kalmadı. Yine olsa yine alır oynarım. Ama olayın asıl döndüğü yer konsol tarafı, sony satışı bile durdurdu. Eski nesil konsollar, donanımlar eski mazereti bence geçersiz. Mesele sadece oyunun buglu çıkması değil. Oyun çıkmadan önce yalan açıklamalarla insanları kandırdılar. Zaten çoğu tepkide bundan. Sen oyun çıkmadan bir hafta önce eski nesil konsollarda da iyi çalışıyor gibi ifadeler kullanırsan insanlarda tepki gösterir. Üzüldüğüm taraf oyun cidden iyi, kötü yönetim nasıl olur firma bize onu gösterdi.

• 435 4 kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl merak kalmamış. Oyun merakı olan genç bende gtx1650 var sizde rtx2080.
  • Cyberpunk 2077'nin ilk ücretsiz indirilebilir içeriği birkaç ay içinde gelecek
  • 435 4 kullanıcısına yanıt
    Abi ben de eski oyuncuyum, 9 yaşımdan beri oyun oynarım. 1998'de internet kafede Diablo, Starcraft ve Quake ile başladım. Şu an 32 yaşındayım. Şimdiki oyuncu genç nesil, bizim gibi bug dolu eski oyunları oynamadığı için en ufak grafik yırtılmasına tahammülleri yok. Eminim ben de Cyberpunk 2077 oynasam bayılırdım ama şu andaki R9 270'imin kaldırabileceğini pek sanmıyorum. En iyisi Europa Universalis IV'e devam :)

• Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    oyun merakı değil donanım merakından o :)
    Gerekli gereksiz ne laptop tablet saat ivir zıvır varsa alıyorum maalesef. 40’ına geldiğinde insallah benden de çok kazanırsın canının istediğini alırsın. Alın terinle kazanmak icin çok çalışman gerekiyor Türkiye’de, çok çalışınca oyuna vaktin kalmıyor. Hele çocuğa karışmışsan gecmis olsun. Bir süre sonra soğuyorsun.
  • Un4Given- kullanıcısına yanıt
    Alla alla pc oyuncuları yeni oyunları rahat oynamak için her 3 senede bir konsolların belki 2 katı parasını sadece ekran kartına verecekken. Adamlar 7 yıllık konsol ile ben her şeyi rahat oynayayım mı diyecek ? Bence şirketin tek hatası eski nesil konsolları destekleyeceğiz izlenimi/sözü vermesi keşke vermeseydi. Yeni nesil konsol satışlarını da arttırdı bu oyun.

Ayrıca oyunlar sinema filmi değil (hatta sinema filmlerinde bile extendedlar çıkabiliyor). O yüzden oyunun kalitesi ve beklentisi ne kadar yüksekse oyun çıktıktan sonra bir o kadar daha beklemek lazım. Normalde en az 3 ay beklerim yeni oyunlar için. Ama 2077 için 6 ay - 1 yıl arası bekleyeceğim ki başladığımda iyi oturmuş bir oyun oynayayım.

Bu kuralı bilmeyenlerde ben gamerım diye gezmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: madonos

Alla alla pc oyuncuları yeni oyunları rahat oynamak için her 3 senede bir konsolların belki 2 katı parasını sadece ekran kartına verecekken. Adamlar 7 yıllık konsol ile ben her şeyi rahat oynayayım mı diyecek ? Bence şirketin tek hatası eski nesil konsolları destekleyeceğiz izlenimi/sözü vermesi keşke vermeseydi. Yeni nesil konsol satışlarını da arttırdı bu oyun.

Ayrıca oyunlar sinema filmi değil (hatta sinema filmlerinde bile extendedlar çıkabiliyor). O yüzden oyunun kalitesi ve beklentisi ne kadar yüksekse oyun çıktıktan sonra bir o kadar daha beklemek lazım. Normalde en az 3 ay beklerim yeni oyunlar için. Ama 2077 için 6 ay - 1 yıl arası bekleyeceğim ki başladığımda iyi oturmuş bir oyun oynayayım.

Bu kuralı bilmeyenlerde ben gamerım diye gezmesin.

Başlamadan şunu belirteyim oyunu pc de bitirdim. Birkaç bug dışında pek sorun olmadı. Muhtemelen gelen yamalarlada toparlarlar. Bana attığın cevaba gelirsek, neye karşı geldin anlamadım. Sen de aynı şeyi yazmışsın. Adamlar eski nesil konsollarda sorunsuz çalışıyor diye yalan söyledi. Sorunun asıl kaynağı bu zaten. Kimse pc ile birebir performans beklemiyor ama ortada oynanamayan bir oyun var. Yani pc ile karşılaştırmadım konsolda oyunun satışı bile durdu. Ayrıca iyi bir oyun çıkışında da iyi bir performans sunabilmeli, en azından oynanabilmeli senin dediğin gibi sorunsuz oynamak için 1 yıl beklemek gerekiyorsa o oyunun erken erişimden pek bir farkı olmuyor. Oldu olacak act 1, act 2 diye yayınlasınlar. Birde şu gamer muhabbetine de hastayım sanki yüce bir makam. Sadece seçili kişilere veriliyor ^^ Birde herkesin kriteri farklı kimi jrpg oynamayan sayılmaz der kimi kafaya bir oyun takmıştır bunu oynamayan sayılmaz der. Sende bir kural uydurmuşsun bunu bilmeyen gamer değildir diyorsun. Bu işten para kazanmıyorsan bu senin hobindir. Bu kadar ciddiye almaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un4Given- -- 2 Ocak 2021; 3:37:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.