Şimdi Ara

Haluk Bilginer'in başrolünde olduğu Exxen dizisi Şeref Bey'den fragman yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haluk Bilginer'in başrolünde olduğu Exxen dizisi Şeref Bey'den fragman yayınlandı

Türkiye'de birçok projeye imza atan Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz aylarda duyruduğu Netflix tarzı video akış platformu olan Exxen'in ilk dizilerinden biri olan Şeref Bey'in fragmanı yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Netflix'in yeni Türk dizisi 50m2'nin yayın tarihi açıklandı

Geçtiğimiz günlerde afişi yayınlanan Şeref Bey dizisi, 1 Ocak'ta Exxen'in yayın hayatına başlaması ile birlikte erişime açılacak. Dizinin başrolünde Türkiye'nin en başarılı oyuncularından biri olan Haluk Bilginer bulunuyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Exxen'de yayınlanacak yapımların listesini de burada bulabilirsiniz. 

Şeref Bey dizisi, 10 bölümden oluşan bir kara komedi dizisi olacak. Dediğimiz gibi dizinin başrolünde başarılı oyuncu Haluk Bilginer bulunuyor. Haluk Bilginer'e ise  Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Songül Öden, Ahmet Rıfat Şungar, Ertan Saban, Beyti Engin ve Şükran Ovalı gibi isimler eşlik ediyor. Dizinin yönetmenliğini, Onur Ünlü; senaristliğini ise Yusuf Reha Alp üstleniyor.

• Hayret kimse yorum yapmamış o kadar mı beklenti düşük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutmaz

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Fragman bile birşeye benzemiyor.

• Fragman ben kötüyüm diyor. Şahsiyet dizisinden sonra Haluk Bilginer gibi bir üstadı böyle dizilerde görmek üzüyor. Keşke Şahsiyet gibileri gelse, keyifle izlesek. Ama nerede o şans? Öyle izleyiciye böyle diziler gelir işte. Şimdi bu dizi Exxen üyesi mi yapacak milleti?

• 9 kere leyla zannetmiştim. o rezaletten sonra bu şahsı uzun süre izlemek istemiyorum

• Haluk Bilginer streaming platformlarinin sabiti gibi oldu. Bir platform varsa mutlaka Haluk Bilginer de oluyor orda
  • para vermekten o kadar yorulduk ki, gülemiyoruz artık...

• Exxen logosu bi tek benim gözümemi Kill Bill den araklanmış gibi görünüyor?

• 9 kere Leyla'yı andırıyor.

İnşallah o tarz değildir.

O kadro daha kötü batırılamazdı

• fragman cok kötü. haluk bilginer icin sans veririm diyordum ama bilginerin dizi/film secimlerine güvenmiyorum artik.

• oldukça ucuz iş ilk bölümün yarısında bıraktım

• Halûk Bilginer bir efsane ancak fragmanı beğenmedim. Bütçesi son derece kısıtlı sanırım filmin.

• Yerli olupda düzgün olan bir şey %99.9 hiç görmedim 60 yıldır bu ülkede.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

fragman cok kötü. haluk bilginer icin sans veririm diyordum ama bilginerin dizi/film secimlerine güvenmiyorum artik.

Senaryo kötü olduktan sonra oyuncu ne kadar iyi olursa olsun film tutmaz.

• Aynen izlemicem zaten fragmani gördükten sonra.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.