Şimdi Ara

Samsung Galaxy S21 serisinin Avrupa fiyatları ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S21 serisinin Avrupa fiyatları ortaya çıktı

Samsung, önümüzdeki yılın başında yeni Galaxy S21 akıllı telefon serisini duyurmaya hazırlanırken, güvenilir haber kaynaklarından WinFuture, serinin Avrupa fiyatlarını açıkladı. Fiyatlandırmanın bir yıl önceki Galaxy S20 serisine kıyasla daha düşük olduğu ise dikkat çekiyor.

Ayrıca Bkz.Dünyanın ilk ekran altı kameralı telefonu ZTE Axon 20 5G hayal kırıklığı yarattı

Samsung Galaxy S21 Avrupa fiyatı

• 128 GB ROM - 849 Euro

• 256 GB ROM - 899 Euro

Samsung Galaxy S21 Plus Avrupa fiyatı

• 128 GB ROM - 1049 Euro

• 256 GB ROM - 1099 Euro

Samsung Galaxy S21 Ultra Avrupa fiyatı

• 128 GB ROM - 1349 Euro

• 256 GB ROM - 1399 Euro

• 512 GB ROM - 1529 Euro

Samsung Galaxy S21 serisinin Avrupa fiyatları ortaya çıktı

Geçen yıla kıyasla fiyatlar düşük

Karşılaştıracak olursak, Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerinin Avrupa'daki başlangıç fiyatları sırasıyla 999 Euro, 1099 Euro ve 1299 Euro şeklindeydi.

Samsung Galaxy S21 serisinin resmi tanıtımı, 14 Ocak'taki Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinde gerçekleşecek ve yeni ürünler 29 Ocak'tan itibaren satışa sunulacak.

• Haber iphone fiyatlari olsaydi ortalık yıkılırdı. Neyse iki türlü de fiyatlar çok yüksek aga siz napiyorsunuz.

• Saçmaladılar iyice. €849 "başlangıç" fiyatı nedir? Hiçbir amiral gemisinin fiyatı benim gözümde €600-€650'yu geçmemeli. Altın külçe mi alıyoruz, nedir bu?

• Bu kadar iğrenç kamera tasarımı olamaz ya. Örümcek gözlü,5 kameralı telefon doldu piyasa.

• S21, plus versiyonundan 200€ daha ucuz. Geçen sene fark 100€ imiş. İlginç.

• Ama iphone pahalıcılar bu fiyatları görmüyorlar yada görmek işlerine gelmiyor.

• 1349€, vay be

iPhone 12 Pro Max 256 GB ve Galaxy S21 Ultra 128 GB denk fiyatlarıyla, söz seyircinin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 26 Aralık 2020; 18:33:7 >
  • 128 gb rom iyiymiş bende o roma geçmek istiyordum

• Bu fiyatlarla müşteri sayısını daha da azaltacaklar.
  • Olması gereken 600€ 700€ 800€ geçirmişler yine

• Bu fiyatlar Avrupa için de fazla...

• samsung amiral gemisi kullanan kaldı mı ki zaten? türkiyede çok çok azaldı da avrupada da zannetmiyorum öyle herkeste olduğunu.

s8 den beri öyle amiral gemi kullanan çok çok insan görmedim ben zaten. kısaca türkiyeyi ilgilendirmeyen telefon ve fiyatları. orta seviyede iyi işler yapmalı samsung m51 m31 vs. gibi

• apple neyse telefonu üretiyo, senelerce destek veriyo, parasını da istiyoda, samsung ne hakla bu kadar para istiyo anlam veremiyorum :D

• Samsung'cum yap bir güzellik sok 8 bin liraya şu s21'i. Yeni exynoslarla birlikte Humeyni gibi geri dönersiniz.
  • CrowMeister kullanıcısına yanıt

Fiyat olayi çok saçmada apil telefun üretiyormu gerçekten onu bilemedim .parça toplayıp Foxconn a birleştirtiyor desek daha doğru olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S21 Plus Türkiye fiyatı 10.000 TL üzerinde olcak. Yanında, ön siparişte yeni tanıtılacak Galaxy Buds Pro verilme ihtimali çok yüksek. Kutudan şarj cihazı ve kulaklık çıkmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 26 Aralık 2020; 20:15:44 >
  • Su anda 4700 e samsung s10 plus alin gecin 5 k uzeri vermeyin telefona
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt

Bu işi iPhone başlattı arkasına benim neyim eksik ben de çaktım zammı diyen Samsung da takılınca buralara kadar geldik.

Fanboy denilen marka bekçileri de sağ olsunlar marka fark etmeksizin tepki göstereceklerine kendi aralarında birbirlerine sataşıyorlar.

Boşa klavye yormaya gerek yok. Her firmanın artısı ve eksisi var. Cebinden çıkan parayı hak edip etmediğini değerlendirdiğinde karşılığını alabiliyor musun? Sonrası hikaye.

• Padişahı 900 euro olmasi gerek ben kalem için 1300 verdim cunku muadili yok
  • Biyturs_OnSr bu fiyatlar avrupa fiyatı. Ama artık bu devirde çıkan amiral gemilerinin fiyatı böyle.Sizin gözünüzde €600-€650'yu geçmemeli diyorsunuz Ama başlangıç seviyesi olan Xiaomi Mi 11 8 GB ram ve 128 GB 687 dolardan başlıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.