Şimdi Ara

Huawei, eski amiral gemisi cihazları için EMUI 11 ve Magic UI 4.0 açık beta programını başlattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei, eski amiral gemisi cihazları için EMUI 11 ve Magic UI 4.0 açık beta programını başlattı

Huawei, 14 amiral gemisi akıllı telefon ve tablet için Android 10 tabanlı EMUI 11(Huawei cihazlar) ve Magic UI 4.0(Honor cihazlar) açık beta  programını kullanıcılara sunaya başladı. Yazılım güncellemesi Huawei Club'a kaydolan kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Cihazların tamamı, Huawei'nin 2017'de piyasaya sürdüğü ve 7 nm üretim sürecine dayanan sekiz çekirdekli bir işlemci olan Kirin 980 yonga setinden güç alıyor. Kirin 980 piyasaya sürüldüğü zaman amiral gemisi yonga olarak sınıflandırıldı.

Ayrıca Bkz.12.9 inç büyüklüğünde 120 Hz ekranı ile yeni Huawei MatePad geliyor

Huawei Cihazları

• Huawei Mate 20

• Huawei Mate 20 Pro

• Huawei Mate20 RS Porsche Design

• Huawei Mate 20X

• Huawei Mate 20X 5G

• Huawei Mate X

• Huawei nova5 Pro

Honor Cihazları

• Honor 20

• Honor 20 Pro

• Honor V20

• Honor Magic2

Huawei MatePad Tabletler

• Huawei MediaPad M6 10.8

• Huawei MediaPad M6 8.4

• Huawei MediaPad M6 Turbo

Mevcut test aşaması şu an için Çin'deki kullanıcılarla sınırlı olsa da, Huawei'nin testi Avrupa ve diğer bölgelerdeki uygun cihazların varyantlarına genişletilmeye başlanacak. Daha önceden açıklanmış olan EMUI 11 yol haritası, testin küresele ulaşmasının 2021'in ilk çeyreğinde tamamlanacağını gösteriyor.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2020/12/25/emui-11-open-beta-program-for-14-huawei-and-honor-devices/

• vay be eski dediği Mate 20 Pro

• quote:

Orijinalden alıntı: ERIKCI

vay be eski dediği Mate 20 Pro

mate 20 serisine eskiyse bizim mate 10 prolar'ı tarih ettiler o zaman eyvah eyvah :)

• Bende bi umut P9 vardır diye geldimHuawei, eski amiral gemisi cihazları için EMUI 11 ve Magic UI 4.0 açık beta programını başlattı 

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bende bi umut P9 vardır diye geldim 

Ben de mate 10 pro :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mate 10 pro gibi 3 senelik bir telofonu çöp eden ve artık google servisleri olmayan bir telefona hayatta bir daha para vermem. Mate 10 proya android 10 verdi saçma sapan donmalar takılmalar sürüyor sen bu hataları gidereceğine birde update kes kesinlikle huawei pişmanlıktır

• Eski dedikleri telefon 2 yılını yeni doldurmuş, bu kadar dandik firmanın olduğu sektörde apple ın lider olmasına şaşırmıyorum.

• P20 lite niye yok.

• Huawei p30 lite üveymi

• P20 pro kullanıyorum.. bir kaç sene önce amiral gemisi denen telefon şuan çöp muamelesi görüyor. Huawei pişmanlıktır.

• P30 lite çok eski bir telefon değil neden güncelleme almıyor

• İki gün önce Huawei club üzerinden kayıt olup indirdim. (mate 20x)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xemrax -- 28 Aralık 2020; 17:19:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.