Şimdi Ara

Metacritic 2020 yılının en kötü 15 filmini açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Metacritic 2020 yılının en kötü 15 filmini açıkladı

İnsanlık adına fazlasıyla kötü bir yılı geride bırakıyoruz. Özellikle salgın sebebiyle bu yıl birçok kötü olay yaşandı, birçok sektör zarar gördü. Zarar gören sektörlerin başında da film sektörü geliyor diyebiliriz. Bu yıl neredeyse Mart ayından sonra hiçbir film yayınlanmadı diyebiliriz, en azından sinemalarda.

Ayrıca Bkz.Metacritic, 2020 yılının en kötü 10 oyununu açıkladı

Basın kuruluşlarının verdiği inceleme puanlarını derleyen ve film için ortalama bir puan açıklayan Metacritic isimli site, geçtiğimiz saatlerde yılın en kötü filmlerini açıkladı. Listede aslında büyük bir merakla beklenen ama hayal kırıklığı yaratan bir film bulunmuyor. Bunun en büyük sebebi büyük merakla beklenen filmlerin 2021'e ertelenmiş olması elbette.

Yine de listenin üst sıralarına doğru gidildiği zaman, dünyanın en popüler oyuncularının bulunduğu filmleri görebiliyoruz. Özellikle Robert Downey Jr.'ın Avengers'tan sonra bu şekilde bir lsiteye girmesi hayranlarını üzmüştür. Tam listeyi aşağıda bulabiirsiniz. Filmin üzerine tıklayarak IMDb sayfasına ulaşabilirsiniz.

1. The Last Days of American Crime - 15

2. Blumhouse's Fantasy Island - 22

3. The Tax Collector - 22

4. Songbird - 26

5. Dolittle - 26

6. Jiu Jitsu - 28

7. Force of Nature - 29

8. Brahms: The Boy II

9. Half Brothers - 30

10. Artemis Fowl - 31

11. Inheritance - 31

12. The Kindness of Strangers - 32

13. The Secret: Dare to Dream - 32

14. Like a Boss - 33

15. The Wrong Missy - 33

• 2020'de bir tek Tenet filmi yok muydu ?

• cuties nerede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tenet tam bir şişirilmiş balon bir film.

• iyi ki hiçbirini izlememişim
  • Artemis Fowl görünce yine aklıma geldi Judi Dench i nasıl kandırıp kadroya dahil edebildiler acep? Sen bunca yıllık 007JB filmlerinde MI6 başındaki M idin gel bize perilerin başına M ol mu dediler ne yaptılar.

• RDJ olması üzdü. Ancak çok karışık bir zamanda çıkmasının da etkisi vardır...

• Dolittle konusunda katılmayacağım. O kadar kötü değildi. Ne beklediğinizle alakalı bir şey. Diğer filmlerden birçoğunu görüp de hiçbirini izlemeye tenezzül etmemiştim. Sanırım iyi ki de öyle yapmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 25 Aralık 2020; 14:27:37 >
  • 9 kere leyle :D

• Dottilleye büyük haksızlık yapılıyor. Geçmiş filmlere göre kıyaslanıyor anladığım kadarıyla. Çocuklar için çok iyi bir film olduğunu düşünüyorum. Bu kadar kötü eleştiriler olmasa büyük gişe yapardı muhtamelen.

• Tenet ilk sırada olması lazım berbat film
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Dolittle konusunda katılmayacağım. O kadar kötü değildi. Ne beklediğinizle alakalı bir şey. Diğer filmlerden birçoğunu görüp de hiçbirini izlemeye tenezzül etmemiştim. Sanırım iyi ki de öyle yapmışım.

Katılıyorum bu listeye girecek kadar kötü bir film değil .

• Hayır buna katılmıyorum. Dolittle ı Dolittle yapan en büyük öğe eksik filmde. Hayvanlar ile konuşabilme Mucizesi. (Yetenek değil) + olarak Dolittle romantik+komedi bir film çocuklara göre değerlendirmek yanlış olur.

• Tenet nolanın en süper filmi olmasa da iyiydi yine de, filmi doğru düzgün izlemeyenler hemen balon, çöp demeye başlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiqBrav3

Tenet nolanın en süper filmi olmasa da iyiydi yine de, filmi doğru düzgün izlemeyenler hemen balon, çöp demeye başlamış

Kesinlikle kötü bir film değil en azından yoğun bir emek ve bütçe ayrılmış. Ama kesinlikle çok karışık bir filmdi hatta yönetmen özellikle filmi anlamayalim diye çok zorlamış. Diyaloglar ve oyunculuklar çok yapaydı. Ayrıca kendi içinde çelişkiler barındıran bir filmdi.

• haklısın

• 5 başlı köpek balığı nasıl olmaz
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Yapim yili 2017 oldugu icin olabilir mi:D
  • logi666leboss L kullanıcısına yanıt
    Ben 2020 de izledim kardeş banane
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.