Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 için 1.06 yaması yayınlandı; kayıt dosyalarının bozulma sorunu düzeltildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cyberpunk 2077 için 1.06 yaması yayınlandı; kayıt dosyalarının bozulma sorunu düzeltildi

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red'in yaptığı Cyberpunk 2077, geçtiğimiz haftalarda yayınlandı ancak ne yazık ki bazı sorunlar ile yayınlandı. Çökme ve performans sorunu gibi büyük hataların bir bölümü yayınlanan 1.04 ve 1.05 ile çözülmüştü. Şimdi de 1.06 yaması yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Cyberpunk 2077'nin güncel satış rakamları açıklandı

Yama şu anda tüm platformlar için indirilebilir durumda. Konsollarda yaklaşık olarak 16 GB, PC'de ise 993 MB'lık bir boyutu bulunuyor.

Yayınlanan bu yama spesifik olarak üç konuya odaklanıyor. İlk olarak PC'deki kayıt dosyalarını bozan hata giderildi. Önceden kayıt dosyanızın büyüklüğü eğer 8 MB'ı geçerse oyundaki kayıt dosyaları bozuluyordu ve geri getirilemiyordu. Bu yama ile birlikte bu limit kaldırıldı ancak CD Projekt, öncesinde bu sorun sebebiyle bozulan kayıt dosyalarının geri getirelemeyeceğini de aktardı. 

İkinci konu olarak konsollardaki çökme sayısı azaltıldı. Son olarak da Second Conflict görevinde Totentanz Club'ın girişindeki Dum Dum'ın kaybolma sorunu düzeltildi.

Oyunun özellikle konsol sürümündeki sorunlarını büyük ölçüde gidermek için yayınlanacak olan ilk büyük yama 2021 Ocak'ta ikincisi de 2021 Şubat'ta yayınlanacak.

Kaynak:https://www.cyberpunk.net/en/news/37214/hotfix-1-06

• oyunun adam olması 2022 yılını bulur
    ( daha gelecek yıla ; multisi gelecekte ! )
    bizde adam gibi bir PC toplayacağızda
    ( o da 2023 gibi :) şimdilik bu hata düzeltme
    debuger gibi çalışan oyunculara çok teşekkürler.
    zaten o gün gelince oyunun fiyatı 4te1 e düşer
    ondan sonra sorunsuz bölüm güncelleme paketleriyle oynarız :)
  • oyunun adam olması 2022 yılını bulur
    ( daha gelecek yıla ; multisi gelecekte ! )
    bizde adam gibi bir PC toplayacağızda
    ( o da 2023 gibi :) şimdilik bu hata düzeltme
    debuger gibi çalışan oyunculara çok teşekkürler.
    zaten o gün gelince oyunun fiyatı 4te1 e düşer
    ondan sonra sorunsuz bölüm güncelleme paketleriyle oynarız :)

• 2 yıl sonra oyunu satın alıp keyifle oynayıp beğeniriz artık, ne güzel ve akıcı oyun yapmış adamlar :D

• Sen istediğin kadar konuş, ben 2 haftadır sorunsuz oynuyorum
  • Tarihin en problemli oyunlar listesine girmeye aday.

• high ayarlarda 1660 super(40-45fps) ile oynuyorum,gayet keyifli oyun.sırf oyuna bok atmak için konuşmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th9 -- 24 Aralık 2020; 12:46:50 >
  • adamlar doğaçlama fix atıyor

• Normal millet dlc yada oyun tarihlerini verir ocakta bu şubatta bu diye. Şimdi yama için verilmiş planlanmış tarihleri duyuyoruz:)
  • İşlemci nedir?

• oyun oynadığını sanmak !?! güzel bir şey olsa gerek :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Sen istediğin kadar konuş, ben 2 haftadır sorunsuz oynuyorum

Bu oyunu oynuyosun ve sorunsuz öyle mi?

Bu kadar büyük bir bug ın olduğu oyuna 1tl vermem ve oynamam.

• 1/4 çok olmuş epic gamesin bedava dagitmasini bekle
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Sadece görev yapınca buglar göze çarpmıyor ama şehirde şöyle 10-15 dakika takılayım dediğinde insanın gözleri ağlıyor. Hiç zevk alamadım oyundan fakat görev yaparken buglar gözüme çarpmadığı için gayet eğlenceli bir oyun :D

• münşi kullanıcısına yanıt
    o zaman senin yerine biraz daha oynıyım
  • 2077 de oynarım ben bunu 144hz 4K ile. O zamana kadar yatışş....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.