Şimdi Ara

Download nedensiz yere yavaşlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rapid Share'dan bir şeyler indiriyorum, ilk birkaç download'da hiçbir sorun olmuyor, ortalama 100 KB/Sn hızla dosyaları indiriyorum. Sonraları ise yavaşlamaya başlıyor, 70'lere, 50'lere, sonunda 10 KB/Sn'ye kadar düşüyor. Bu durum, bütün Internet Explorer pencereleri ve MSN kapalıyken oluyor. Niye olabilir, normal bir durum mu? (Bağlantı hızım 100.0 Mbps)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfsenel -- 2 Haziran 2007; 22:30:03 >

• Şuan bende de rapid 10 ile indiriyor
  • İnternette problem var heralde benimde dl hızım çok düşük durumda.
  • evet öyle oluyor ? ama bence bu trojan yada bağlantıyı sömüren bir programcık tan kaynaklanıyor..
  • net yavaş arkadaslar.. ayni sorun bende de var..
  • Bağlantı hızınız 100.0 Mbps değil 1 Mbps. O, modeminizle bilgisayarınız arasındaki iletişimin maksimum bant genişliği sadece.

Rapid share premium kullanılmadığında hız düşüklüğüne gidiyor. Premium kullanıp kullanmadığınızı bilmediğim için nedenini buna yüklüyorum...
  • Premium ile ilgisi yok galiba....

Çünkü 3 gündür Premium kullanıyorum ve sabah ile gece arası (11:00-00:00) rapidde download hızım maximum 20 kbps,ki 1mbt internetim var.....

Ancak gece yarısından sonra hız 100'e çıkıyor...Mesela şuan 7 ile indiriyor
  • Bende de bayağı yavaş, 10k ile indiriyor
  • arkadaslar avrupa sunucularını secin downloada baslamadan.gecen biri anlatmıstı burda.gercekten ise yarıo.diger sunucular sana bana fayda saglamaz.avrupada 256 mı kaldı
  • Rapidden download yapan arkadaşlar ;

Seçtiğiniz sunucularda aşırı yüklenme varsa ondan da yavaşlıyor olabilir.

Ben genelde Level 3'ü tercih ediyorum bir yavaşlama olmuyor (Premium üyeyim)
  • Malasef dediğin çare olmuyor,her serverı denedim,gündüzleri 2 gündür yerlerde dl hızı...

Şuanda da 6 ile iniyor,yer Eskişehir
  • dün gece 98leri gördüm ama az önce 78ken 20dakikadır 49 sabitlendi gece iyi ama hızı 100dü geçen gün en iyisi gece indirmek.hep şu msn tüketiyor hattı bize bişey kalmıyor onların yüzünden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.