Şimdi Ara

KFC'den Oyun Konsolu Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fast food restoran zinciri KFC, KFConsole adlı oyun konsolunu resmi olarak duyurdu.

Sadece bir konsol da değil. İçerisinde tavuklarınızı yerleştirebileceğiniz bir hazne mevcut ve oyun oynarken konsoldan gelen doğal ısı tavuklarınızı sıcak tutmaya yarayacak.

Özel Cooler Master NC100 kasa, Intel Nuc 9 işlemci, Asus tarafından güçlendirilen bir ekran kartı ve iki adet Seagate BarraCuda 1TB SSD içerecek. Değiştirilebilir ekran kartı slotuna sahip olacak.

4K çözünürlük, 240fps'ye kadar kare hızı, VR ve ray tracing desteği sunacağının sözünü veriyor.

KFConsole sloganı, Xbox Series X'e benzer olarak "Power Your Hunger".

Çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmadı.

Tanıtım fragmanına ve detaylara aşağıdaki bağlantılardan göz atabilirsiniz.

• 4K çözünürlük, 240fps'ye kadar kare hızı ve ray tracing desteği sunacağının sözünü veriyor. En az 2 bin dolar olacak o zaman :)
  • işte aradığım lezzet!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Haberi okuyana kadar şaka sanmıştım, adamlar ciddi ciddi duyurmuş. Burger King ve Mcdonald’s da konsol duyurursa hiç şaşırmam. Tanıtım videosunun sonundaki “Power Your Hungers” yazısına iyi güldüm, xbox’ın mottosuna gönderme yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 23 Aralık 2020; 10:29:33 >
  • Hepimiz ilk duyduğumuzda şaka sanmıştık meğer gerçekmiş :))

• Oohh hem mangal hem oyun keyfi...
  • Nedense sanki south park'ın bir bölümünü izliyormuşum gibi geldi.Cartman'ın çıkmasını bekledim haha :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hediye olarak kızarmış tavuk
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

4K çözünürlük, 240fps'ye kadar kare hızı ve ray tracing desteği sunacağının sözünü veriyor. En az 2 bin dolar olacak o zaman :)

Hadesi oynatır ne olacak.rtx 3080 4k da 600 fps alıyorum arada bir 580 e falan düşüyor ama dert etmiyorum :D

• anca koleksiyonluk cihaz olur, oyun cihazı olarak bir değeri yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: rcpyksl

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

4K çözünürlük, 240fps'ye kadar kare hızı ve ray tracing desteği sunacağının sözünü veriyor. En az 2 bin dolar olacak o zaman :)</blockquote>

Hadesi oynatır ne olacak.rtx 3080 4k da 600 fps alıyorum arada bir 580 e falan düşüyor ama dert etmiyorum :D

Cidden büyük sıkıntı hocam, işin zor..
  • 4k 240fps ve rtx uzaylı teknolojisi kullanıyolar galiba :D
  • Efsane lan sajkdsadjndas

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steam machine tarzı olacak bence.

• Neden böyle bir risk aldıklarını anlamadım. Konsol piyasasına girmek öyle kolay değil. Koskoca ATARİ bile konsol piyasasında konuşulmuyor. Yeni VCS konsolundan bir çok kimsenin haberi bile yoktur. Elbette güzel bir pazarlama strateji ile giriyorlar ama hepimiz biliyoruz, konsolda oynayacak güzel oyunlar varsa o konsol alınır. Ayrıca 4k 240 FPS'i destekleyecek oyun ve medya var mıdır bilemiyorum. Konsolda tavuk ısıtmak ise ilginç bir deneyim olacaktır.

• Aha xboxdan gitti poverful consol sloganı XD

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kfc den terrrrbiyeli konsol :)
  • Şakadır bu. KFC'nin ne işi olur konsolla. Hemde tavuk saklama kabini varmış. Tam bir şaka
  • Tavukta kızartıyormuş çalışırken

edit: ben şakasına yazmıştım gerçekmiş oha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 25 Aralık 2020; 20:35:36 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.