Şimdi Ara

KFC'den oyun oynayabildiğiniz ve tavuk ısıtabildiğiniz oyun konsolu: KFConsole

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
2.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KFC'den oyun oynayabildiğiniz ve tavuk ısıtabildiğiniz oyun konsolu: KFConsole

Haziran ayında duyurulan ancak herkesin şaka sandığı KFC'nin oyun konsolu gerçek oldu. KFC geçtiğimiz saatlerde önce onayladı, birkaç saat sonra da konsolun fragmanını paylaştı.

Ayrıca Bkz.Cyberpunk 2077'nin güncel satış rakamları açıklandı

"POWER YOUR HUNGER" sloganı ile duyurulan KFC konsolunun tam adı KFConsole. Özelliklerine baktığımızda ise en garip duran kısmın, konsolun içinde bulunan tavuk ısıtma bölümü olduğunu görebiliyoruz. Sitesinde yazan özelliklere göre oyununuzu oynarken tavuklarınızı soğumadan yiyebilmek için konsolda bir ısıtma bölümü bulunuyor. Doğal ısı ve hava akışı sistemi kullanan patentli bölme sayesinde oyun oynarken tavuğunuzu ısıtabileceksiniz. Cihaz tamamen Cooler Master tarafından dizayn edilmiş ve yaratılmış.  

Konsolun diğer özelliklerine bakınca daha da şaşırabilirsiniz. Konsol sitesinde yazan bilgilere göre 4K 240 FPS oyun performansı sunmayı hedefliyor, üstelik ışın izleme teknolojisini de destekliyor. Konsolun kalbinde ise Intel Nuc 9 bulunuyor. Aynı zamanda değiştirebilir ekran kartı desteği sunuyor. Cihazın içinde iki adet Seagate® BarraCuda® 1TB SSD bulunuyor. Son olarak ise konsolun VR desteği da var.

Her ne kadar ciddi bir şekilde duyurulmuş olsa da insan hala tam olarak inanamıyor. Resmi sitede iş ortakları bölümünde Cooler Master, Intel, Asus ve Seagate bulunuyor. Siteyi buradan inceleyebilirsiniz. Yayınlanan fragmanı ve ilk görselleri de aşağıda bulabilirsiniz. Fiyatı ve çıkış tarihi gibi detaylar en yazık ki bilinmiyor. 

• Ben masaüstümü oda ısıtıcısı olarak kullanıyorum. Şuan hava ile ısıtıyor ama yakında peteğe bağlayacağım. Fakat bunu duyunca birden ufkum açıldı, beynimin farklı bir lobu mıncıklandı. Sonra düşündüm, dedim neden olmasın? Jacobs'a mail attım kahve yapan versiyonunu çıkarsın diye çizimlerimi gönderdim, tek şartla dedim, Çaykur'la ortak çay yapan versiyonunu da çıkaracaksınız. Simfer ile mini fırın için anlaştık, fakat FX9590 altı kurtarmıyor. E oda piyasada yok. Bir daha AMD'ye yazdım tekrar FX9590 üretimini başlatın diye, ''neden?'' dedi AMD anlattım. Onlar da dedi ki biz size tüm dökümanları atalım, türkler zaten fason üretim iyi yapıyorsunuz, biz 28nm üretiyorduk ama siz 280000000nm+++++ olarak üretirsiniz dediler, hem daha iyi ısınırmış. Sanayideki Osman Abi ile anlaştık üretime başlayacağız. Elimize böyle bir fırsat geçince de kattle, klima, ocak da yapalım dedik. Şansa iş gücü de çok ucuz bu ara, ama hastalık var. Reis'le konuştum dedi al dedi hangi şehri istiyorsan, ben yasağı masağı kaldırım o şehirden. Ama çok vergi istedi, pazarlığa da girmedi, nasıl öderim dedim? Dedi işçileri İşkur'dan al al çıkart dedi sigorta verme, herkes öyle yapıyor dedi. Fabrikayı da tanıdığım var ona yaptıralım, bilmem kaç milyon lira tutar dedi, bende o kadar yok dedim, hazineden dedi merak etme, mecbur kabul ettim. Şonra da o meşhur alman araba markası tuttu peşimi fabrika da fabrika, ama o vaz geçti sonra. TOGG'la anlaştık şimdi, bizim sayemizde hem pilleri ısıtacak soğuk gecelerde, hem de kabini, bunu yaparkende otopilot çalıştırıcakmış işlemcilerde. Dedim bizimkiler onu yapmaz, dediler biz zaten İntel core 2 duo takacaktık, bunla da yaparız. Vestel'de dedi fabrika yapmak zor iş, sen bize tasarımı ver, marka adını da ver, çinde yaptıralım parçaları, bizim koca fabrika var dedi, biz de parça parça toplarız burda, markanı da basarız, %100 yerli yazarız, öyle satarız. Hem bu sayede vergiden de düşer dedi. Ne diyeyim sizce?
  • Pro versiyonunu bekliyorum, dahili fritöz olmadan konsol alınmaz.

• Duyuruldugu saatten beri kendime gelemedim. Butun yabanci dildeki kaynaklari okuyorum gercek mi diye. Gercek abi. Bildigin gercek.

• boşa yaşıyorsun g.. kaşıyosun kfc.

• Kfconsol çok ısınıyor konu başlığı açalım şimdiden
  • Ben masaüstümü oda ısıtıcısı olarak kullanıyorum. Şuan hava ile ısıtıyor ama yakında peteğe bağlayacağım. Fakat bunu duyunca birden ufkum açıldı, beynimin farklı bir lobu mıncıklandı. Sonra düşündüm, dedim neden olmasın? Jacobs'a mail attım kahve yapan versiyonunu çıkarsın diye çizimlerimi gönderdim, tek şartla dedim, Çaykur'la ortak çay yapan versiyonunu da çıkaracaksınız. Simfer ile mini fırın için anlaştık, fakat FX9590 altı kurtarmıyor. E oda piyasada yok. Bir daha AMD'ye yazdım tekrar FX9590 üretimini başlatın diye, ''neden?'' dedi AMD anlattım. Onlar da dedi ki biz size tüm dökümanları atalım, türkler zaten fason üretim iyi yapıyorsunuz, biz 28nm üretiyorduk ama siz 280000000nm+++++ olarak üretirsiniz dediler, hem daha iyi ısınırmış. Sanayideki Osman Abi ile anlaştık üretime başlayacağız. Elimize böyle bir fırsat geçince de kattle, klima, ocak da yapalım dedik. Şansa iş gücü de çok ucuz bu ara, ama hastalık var. Reis'le konuştum dedi al dedi hangi şehri istiyorsan, ben yasağı masağı kaldırım o şehirden. Ama çok vergi istedi, pazarlığa da girmedi, nasıl öderim dedim? Dedi işçileri İşkur'dan al al çıkart dedi sigorta verme, herkes öyle yapıyor dedi. Fabrikayı da tanıdığım var ona yaptıralım, bilmem kaç milyon lira tutar dedi, bende o kadar yok dedim, hazineden dedi merak etme, mecbur kabul ettim. Şonra da o meşhur alman araba markası tuttu peşimi fabrika da fabrika, ama o vaz geçti sonra. TOGG'la anlaştık şimdi, bizim sayemizde hem pilleri ısıtacak soğuk gecelerde, hem de kabini, bunu yaparkende otopilot çalıştırıcakmış işlemcilerde. Dedim bizimkiler onu yapmaz, dediler biz zaten İntel core 2 duo takacaktık, bunla da yaparız. Vestel'de dedi fabrika yapmak zor iş, sen bize tasarımı ver, marka adını da ver, çinde yaptıralım parçaları, bizim koca fabrika var dedi, biz de parça parça toplarız burda, markanı da basarız, %100 yerli yazarız, öyle satarız. Hem bu sayede vergiden de düşer dedi. Ne diyeyim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 23 Aralık 2020; 5:29:52 >

• Böyle bişey olabilir mi ya :))
  • Oyun oynarken tavuk mu yenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antibiyotikli kimyasal tavuklarindan ziyade vizyon sahibi bir firma tebrikler
  • adamlar troll falan galiba...

• 4k 240fps.

Sunun gercek oldugunu dusunsene ortada ne konsol ne pc kalir

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    ben mangal versiyonunu bekleyeceğim
  • 1nisanada daha çok var tarihi karistirdilar heralde
  • Herhangi bir konsol da pekâla tavuk ısıtacak kadar ısınıyor zaten.

• KFC'den erken 1 nisan şakası.

• Şaka diyeceğim ama 1 Nisan değil! Aralığın 23'ünde neyin şakası bu?

• can sıkıntısı sanırım.
    bizdeki işsizlere yem de olabilir.
    himm

• Konsola ozel tavuklari, pardon oyunlari gormek lazim.

• exclusive tavuk KFC'den oyun oynayabildiğiniz ve tavuk ısıtabildiğiniz oyun konsolu: KFConsole 

• İçinde yanlış bilmiyorsam RTX3060Ti veya RTX3070 ekran kartı ve i9 9980HK işlemci var. E-spor oyunlarını 4K 240FPS oynatması mümkün.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.