Şimdi Ara

Agony Geliştiricisi Madmind Studio Yeni Oyunu Tormentor'ı Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2018'de çıkan Agony ve yapım aşamasında olan Succubus ve Paranoid'ın geliştiricisi Madmind Studio yeni oyunu Tormentor'ı duyurdu.

Tormentor korku ve yönetim türlerini bir araya getiriyor. Ölüme mahkum edilmiş suçluların bulunduğu terk edilmiş bir hapishanenin yönetimini üstlenen acımasız bir işkenceciyi kontrol ediyorsunuz.

Yaptığınız işkenceleri darkweb üzerinden yayınlayarak para kazanacak ve bu parayla hapishanenizi geliştirebilecek ve sizin tasarladığınız yeni suçluları satın alabileceksiniz. İşkence yaptıktan sonra onları salacak ve size karşı intikam almaları için onlara bir şans vereceksiniz.

PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil. Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanıyor ve ray tracing içerecek.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• İsminin hakkını veren bir geliştirici.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bu nedir arkadaş

• Bu adamlarda her sene oyun duyuruyor ama ortalıkta oyun yok. Ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 22 Aralık 2020; 15:46:51 >
  • fantastik!
    PlayStation'daki Deception serisini hatırlattı bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yanfo -- 22 Aralık 2020; 14:55:27 >
  • kafayı yemişler
  • Fikir güzel de yasaklanır çoğu yerde
  • Agony'den sonra havada takla acip agizlariyla kus tutsa alinmaz bunlarin oyunu sakat firma

• Agony nasıl? Türkçe altyazı var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • cok curretkar buldum oyunlarını

buyuk rısk boyle bır oyun yapmak

• sen çıldırmışsın
  • Bu adamların çok farklı oyunları var. Agony cehennem temalı çok farklı ve sapıkça bir oyundu. Last for Darkness adında bir oyunları daha var sapıkça şeylerin yapıldığı tarikat yuvasına sızıyorduk falan harbi ilginç yapımcılar oyunları ise uygun ve Türkçe dil desteği ile geliyor.

• Bu nedir kardeşim ya

• Seveni için güzel duruyor ama ben korkarım.

• Harika
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.