Şimdi Ara

PS5 Özel Oyunu Returnal'dan Yeni Oynanış Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Resogun, Nex Machina, Dead Nation ve Alienation'ın geliştiricisi Housemarque, PlayStation 5 için geliştirdiği yeni oyunu Returnal ile roguelike TPS türünde bir yapım ile oyuncuların karşına çıkacak.

Housemarque bugün Returnal için 12 dakika uzunluğunda geliştirici günlüğü yayınladı. Oyunun yönetmeni Harry Krueger, kod adı Dark Planet olan oyunun yapılmasının arkasındaki yatan fikirlerden ve oyuncuların neler beklemesi gerektiğinden bahsediyor. Video ayrıca yeni oynanış görüntüleri içeriyor.  

Returnal 19 Mart 2021'de çıkış yapacak. PlayStation Store'da standart sürüm 619,00 TL ve deluxe sürüm 699,00 TL fiyattan ön siparişte.

Geliştirici günlüğünü aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• müthiş bir görsel şölen ve hızlı bir shooter bu adamlar kendi çaplarında gerçekten iyiler

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • çok PlayStation oyunu oynadım exclusive Play Station 5'te aldım Ama bu kadar berbat bir oyun sony'ye yakışmadı hiç hoşlanmadım bu oyundan rengarenk desem değil kasvetli desem değil boy ne olacağına karar vermemiş daha bu senenin Sony adına hayal kırıklığı olacak bu oyun Ben etkinlikte duyurdukları Kenna adlı oyunu bekliyorum
  • Neyse 2020 nin patlayan oyunu ortaya çıkmış oldu

• Güzel duruyor farklı bir yapısı var denemek lazım. :)

• Muhtesem bir havasi var oyunun

• bu fiyat ne ev kirası gibi.rey mysterio sony 619 çekmeye başladı

• bu oyunu 30 fps oynayan kör olur

• Housemarque'nin ilk AAA oyunu olacak. Bu sebepten Returnal'ı en az GoW kadar bekliyorum.

• sanki biraz pahalı gibi!

• yine sjw yine cop bir oyun

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bo oyun AAA bile olsa öyle durmuyor. 619 lira soygun resmen.
  • inşallah son hali bu değildir. Dümdüz koşup ateş ediyoruz. Biraz oyunu çeşitlendirsinler, çevre etkileşimi eklesinler. Düz shooter oyunu yapmasınlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.