Şimdi Ara

Sony'den PlayStation 4 sahiplerini sevindirecek açıklama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
10.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'den PlayStation 4 sahiplerini sevindirecek açıklama

Edge Magazine'in Aralık sayısına röportaj veren Sony Interactive Entertainment başkanı Jim Ryan, PS3'ten PS4'e geçişin oldukça ani olduğunu itiraf etti. Üst düzey yönetici, şirketin tüm dikkatini PlayStation 5'e kaydırdığını ancak bu kez farklı bir yaklaşım benimsendiğini sözlerine ekledi.

Ayrıca Bkz.Realme, Watch S Pro akıllı saat modelinin özelliklerini resmi sitesinden açıkladı

Sony'nin patronu: "Bu son derece geniş topluluğa karşı bir sorumluluğumuz olduğunu ve ihtiyaç olduğu sürece harika PS4 oyunları yapma fırsatına sahip olduğumuzu hissediyoruz." dedi. Başka bir deyişle Sony, PlayStation 4'ü PlayStation 3'ten çok daha yavaş bir şekilde devre dışı bırakacak. Bu gelişme de fiyat düşüşü bekleyen ve henüz PlayStation 5 alamayanlar için harika bir haber olarak değerlendiriliyor. Aynı zamanda, eski sistemlerini kullanma eğiliminde olan kullanıcılar için geleceğe yönelik yeni oyunlar anlamına da geldiğini söyleyebiliriz.

Sony'den PlayStation 4 sahiplerini sevindirecek açıklama

PlayStation 5'e az sayıda oyun mu çıkacak?

Peki bu gelişme, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 alan kullanıcılar için ne anlama geliyor? Son model konsolları için daha az oyun mu çıkacak? Muhtemelen değil.

Sony'nin sahip olduğu stüdyolardaki oyunlar ilk başta PS4 içeriğine biraz daha odaklanacak olsalar da, üçüncü taraf geliştiriciler oyunlarını yeni ve daha güçlü bir platforma taşımaya büyük ilgi gösteriyorlar. PS4 oyunlarını üreten birçok stüdyo, kreasyonlarını PlayStation 5'e taşımaya devam ediyor ve genellikle PS4'te satın alan müşterilere yeni nesil bir sürüm sunuyor. Bu yüzden PlayStation 5 için geliştirilen kaliteli oyunlarda herhangi bir azalma veya gecikme olmayacak.

Kaynak:https://www.thegamer.com/jim-ryan-playstation-ps4-plans/

• Bu demek oluyor ki stok sorunu 1.5 sene daha devam edecek. Aynı Nintendo gibi olacak. Millet PS5'e geçmek için can atıyorken stok sıkıntısı olmasa neden böyle bir şey yapsınlar ki zaten ?

• Stok umrumda değil, ben hala PS4 kullanıcısıyım..
  • Sony'den PlayStation 4 sahiplerini sevindirecek açıklama: PS5' i iptal ediyoruz Sony'den PlayStation 4 sahiplerini sevindirecek açıklama 

• Gow geliyor ps 5 almama gerek kalmayacak inş

• ps4 ilk çıkış modeli değil de pro modeli uzun süre iş görecek , geçen sene ps5 gelene kadar alayım dedim iyi ki almışım 1 senede iki katına çıktı fiyatı şimdi alamazdım.

• 100 milyondan fazla sattı ps4. böyle büyük bir potansiyeli kesip atmayacaklar tabii ki, yeni oyunlarla koparabildiklerini koparacaklar.

• Bence ps4 satış rakamıyla ilgili değil. Çünkü eski konsollarda çok satmıştı. Sorun yeterli hacimde yeni nesil konsol üretebilmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol özel oyun denektir gerisi teferruattır.

• Esas Ps5 sahipleri sevinecek bu açıklamaya. Kardeşlik 3 kişi oluyor Ps4e de çıkarsa oyun

• Bence PS4 kullanıcılarını sevindirecek ama PS5 alanları da kızdıracak açıklama olmuş. "Niye aldık ulan o zaman biz bunu?" derlerse birşey diyemezsin insanlara.

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt

Ne alaka? Ne yapsalardı Playstation 5 çıktığı gibi mağazayı, online sunucuları ps4 için kapatsalar mıydı? Ps4 için halihazırda oyun geliştiren ekiplere durun projeyi iptal edin mi deseydi?

• axlrose. kullanıcısına yanıt

Bence sen yazdığımı anlamadın kardeş bir daha oku.

İnsanlar PS5 aldıki ona yoğunlaşacaklar PS4 geri planda kalacak diye düşündüler.

Yeni konsol çıktığında hem kullanıcı hem üretici eskisini geri plana atar bu her soktörde böyle neredeyse.

Yazıda da diyor PS3 den PS4 e geçiş gibi olmayacak.

Bekleriz derlerdi, ki şimdi buna göre almayanlar bekler bence.

Kendi ayağına sıkmak gibi birşey yaptı Sony.

Sen niye heyecan yaptınki durup dururken söylediğime?

• Ps4 pro kullanicisi olarak super oldu iste bu. Umarim bf6 ve yeni gow gelir mi diyecem ama umarim onlarin yerine baska oyun yapip getirmezler. Ornek vereyim ubisoft ac unity i ps4 e getirdi ps3 e de anca onun gucu yetecegi ac rouge u getirmesi gibi. Umarim gow ve en azindan bf6 gelir. Cunki Bf6 sadece ps5 xbox series x icin deniyordu. Bf6 yi cok merak ediyorum. Sony'den PlayStation 4 sahiplerini sevindirecek açıklama 

• Daha önce Ps5 ana konusunda yazmıştım.Yeni bir konsolu özel yapan eski nesil konsolda olmayan ve o yeni konsola özel olan oyunlardır.Ps5’te çıkış oyunu, bir oyun ,o da remake, dışında malesef yok.Playstation 1’den ,Playstaion 2’ye geçerken yaşanan grafiksel değişim ve playstation 2’ye özel yeni oyunların verdiği heyecan ,şu an yok!

Şu anki tek heyecan,konsol pahalı,stoktan ucuz bir tane kapayım,heyecanı.

En azından Killzone’nin yeni oyunu,yeni bir Uncharted,Gran Turismo oyunlarından biri veya ikisi ,çıkış oyunu olmalıydı!

Sony,şu mantığı bırakmalı:Şu an Uncharted çıkarsa,ilerde hangi oyunu çıkaracağız!Saçma sapan bir mantık,sen,bana epeyi para verip aldığım konsolda,Ps4 oyunlarını collection yapmışsın,oyalan,diyorsun!

Şu an ,konsolla beraber bir God of war,Gran Turismo oyununu,ilerleyen seneleri düşünerek çıkarmamak ve bu oyunları ,diğer senelere saklamak saçma bir strateji!

Önümüzdeki senelerde ,yeni özel oyunlar yaparsın,önce konsolun çıkışını heyecanlı hale getir,insanlar ps4’te çıkmayacak özel 1-2 oyun için gidip Ps5 alsın.

Yeni futbol oyunlarının durumu,ps4’te ve ps5’te birbirinden tamamen farklı olabilme ihtimali,Ps5 almaya gerek var mı ,yoksa Ps4 pro,idare eder mi ,bunu bizlere gösterecek.

Ps5’te oynanış ve grafik olarak eski nesilden üstün ,futbol oyunları çıkarsa çoğu oyuncu için Ps5 alma zamanı gelmiş demektir.

• Boş pazarlama konuşmaları. Cyberpunk vakasında gördük PS4’ün halini.
  • Sözde Ghost of Tsusima ps4 e cikacak son oyundu.Sonra baktik ki horizon 2,miles morales ve daha bircok oyunun ps4 e de gelecegini duyduk.Simdi de ps4 e destegi devam ettirecegiz deniliyor ki dogrusu en bastan beri buydu.Bi oyle bir boyle aciklama yapmaya gerek yok ki.Boyle yapa yapa guven duydugumuz firma kalmadi.

Ben hep bu tarz haberlerin yorumunda yaziyorum arkadas su konsollari 2021 sonu gib,pandeminin de bitmesiyle birlikte stok sorunsuz cikartsaniz ne vardi? Zaten stok yok oyun da yok.1 yili da rahat gotururduk mevcut sistemlerle.Gorsel bir sicrama da demon souls rm in belli yerleri haric cok da goremedik.2021 sonu bol stok ,daha guclu donanimlar ve daha bol oyunla 9. Nesle girilse daha guzel olurdu acikcasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dark Poison- -- 20 Aralık 2020; 19:36:11 >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Alakası yok. Yeni bir konsolu özel yapan eski konsola göre daha güncel olması. Bu sayede daha yüksek grafik, fps ve yeni teknolojileri kullanabiliyoruz. Sığ, düşünmeyin. XBOX Series X’e bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Daha önce Ps5 ana konusunda yazmıştım.Yeni bir konsolu özel yapan eski nesil konsolda olmayan ve o yeni konsola özel olan oyunlardır.Ps5’te çıkış oyunu, bir oyun ,o da remake, dışında malesef yok.Playstation 1’den ,Playstaion 2’ye geçerken yaşanan grafiksel değişim ve playstation 2’ye özel yeni oyunların verdiği heyecan ,şu an yok!

Şu anki tek heyecan,konsol pahalı,stoktan ucuz bir tane kapayım,heyecanı.

En azından Killzone’nin yeni oyunu,yeni bir Uncharted,Gran Turismo oyunlarından biri veya ikisi ,çıkış oyunu olmalıydı!

Sony,şu mantığı bırakmalı:Şu an Uncharted çıkarsa,ilerde hangi oyunu çıkaracağız!Saçma sapan bir mantık,sen,bana epeyi para verip aldığım konsolda,Ps4 oyunlarını collection yapmışsın,oyalan,diyorsun!

Şu an ,konsolla beraber bir God of war,Gran Turismo oyununu,ilerleyen seneleri düşünerek çıkarmamak ve bu oyunları ,diğer senelere saklamak saçma bir strateji!

Önümüzdeki senelerde ,yeni özel oyunlar yaparsın,önce konsolun çıkışını heyecanlı hale getir,insanlar ps4’te çıkmayacak özel 1-2 oyun için gidip Ps5 alsın.

Yeni futbol oyunlarının durumu,ps4’te ve ps5’te birbirinden tamamen farklı olabilme ihtimali,Ps5 almaya gerek var mı ,yoksa Ps4 pro,idare eder mi ,bunu bizlere gösterecek.

Ps5’te oynanış ve grafik olarak eski nesilden üstün ,futbol oyunları çıkarsa çoğu oyuncu için Ps5 alma zamanı gelmiş demektir.

Hocam atiyorum fifa 22 yada pes 22 de oyle bir animasyon kullanmalari lazim ki anca o zaman ps4 pro ve xbox one x e bile cikamasin. O zaman next gen baslar. Fifa Pes 22 i belki crossgen gelebilir sonrakiler haliyle artik ps4 pro ve xbox one x i asacagi icin yine gelir ama ps5 e gore kotu animasyon ve grafikli oldugu icin crossgen olmaz ayni ps3 e halen pes 20 falan geldigi gibi. Tabi ps3 e halen geliyormu bilmiyorum.

Yani bu kadar buyuk oyuncu toplulugunu hele ki ps4 pro ve xbox one x inde azimsanmayacak gucte oldugunu dusunursek. Next gen 2022 den once baslamaz gibi.

• redar kullanıcısına yanıt
    Xbox one s de 5 fps 5

ps4 en azından 20-25 fps

Ps4 ün kıymetini bilin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.