Şimdi Ara

TELEKOM REKLAMLARI!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar eskiden telekom reklam yapmazdı tvde...ama şimdi milyonlarca para döküp cem yılmazı yada mazhar alansonla reklamlar yapıyor....bunun sebebi nedir sizce bi yusuf yusuflama döneminemi girdi bi korku bi endişesimi var telekomun ..

• para bol tabi ondan yapıyorlar. Milyar dolarlar kazıyorlar ama alt yapı yerine raklama para harcıyorlar. Hala almayna ile 250 350 ping alıyorum allahın belası telekom yüzünden haram zıkkım olsun
  • Evet,direk yusuf yusuf olayına girdiler,hem zamlar yüzünden,ve esas da cep telefonu yüzünden.Zaten Cem Yılmaz'ın reklamlarındaki ana temada olduğu gibi,insanlar artık cep telefonunu sabitten daha fazla kullanmaya başladı,onlar da insanları geri sabit telefon kullanmaya yöneltmeye çalışıyorlar.Mazhar Alanson reklamları hakkında ise bir fikrim yok.
  • bok gibi cem yılmaz bu sefer güldürmüyor
  • ben cem yılmazı severim ama bu reklam hem çok çok kötü hemde sadece kendi cebini doldurmak için reklamda oynamış belli...yoksa bizi düşünenmi var..
  • Cem Yılmaza para vereceklerine benim 256 lık internetime çare bulsun telekom
  • o reklamlar çok berbat iğrenç ötesi birşey ya ufacık bir gülmeyi gerektiren birşey yok amacsız salak salak oynayan bir reklam telekomu Allah nasıl biliyosa öyle yapsın.
  • süper hızlı internetmiş çok hızlıymış saçma bir reklam , yok interjetmiş bilmeyeni kandırıyolar bi de diğer ülkeleri kıyaslayan bir reklam yapsalar sıkıysa o zaman görürüm ben onları
  • En iyi reklam hizmet kalitesi ve fiyat politikasıdır.
    Bunu TT yöneticileri çok iyi biliyor, ama maalesef garibim türk milleti bunu öğrenmemek için direniyor.
    Bende en son dizi TT reklamlarında sonra, Cem ve Mashar'dan nefret ettim doğrusu...
    Ama ne yaparsın, işi bilmeyen, internetin hızını ve teknolojiyi bilmeyen türk milletini kandırıyorlar işte.
    Zaten 2mln ulaştı abone sayısı, daha da yetmiyor,
    Ama ilahi adalet denen şey, toprak ile dolduracak gözlerini.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.