Şimdi Ara

Epic Games'in 2. gün hediyesi belli oldu: Oddworld: New 'n' Tasty

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Geçtiğimiz hafta duyurulan ve dün akşam 19.00'da başlayan her gün bir ücretsiz oyun kampanyasının ikinci gününde ücretsiz verilecek oyun belli oldu. 

Ayrıca Bkz.Epic Store'da büyük indirimler başladı: 60 TL kuponlar geldi

Epic Games'in şu andan itibaren 19 Aralık 19.00'a kadar ücretsiz vereceği oyun, 2015 yılında yayınlanan Oddworld: New 'n' Tasty. Bulmaca mazcera türündeki oyunu, yarın 19.00'a kadar hesabınıza eklerseniz, oyun tamamen sizin olacak. Yarın ücretsiz olarak verilecek oyun ne yazık ki belli değil ancak o da yine yarın 19.00'da erişime açılacak. 

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz alabileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca hala Epic Games indirimlerinin devam ettiğini de hatırlatalım.

Tanıtım Yazısı

PlayStation® klasiği Abe's Oddysee'nin bu özenle hazırlanmış versiyonunda, orijinal Oddworld kahramanı Abe olarak tarihi yıkıntıları keşfedin, etobur canavarlardan ve çılgın av partilerinden kaçın. Bir zamanlar Oddworld'ün en büyük et üretme tesisinde mutlu bir yer cilalayıcısı olan Abe, patronunun fabrikadaki esirlerden oluşan iş gücünü, yeni RuptureFarms Tasty Treats et aperatifi ürün grubunun sonuncusuna dönüştürme planını öğrenir. Artık Abe canını kıyma makinesinden kurtarmak zorundadır. Ve bu et çiftliğinden kaçış, onun Destanının sadece başlangıcıdır. Halkının mirasını keşfetme yolculuğunda Abe'yi pek çok tehlike beklemektedir. New 'n' Tasty en güncel yeni nesil teknolojileri kullanarak orijinal Oddworld oyununa yeniden hayat verdi. Sıfırdan geliştirilen bu oyunda nefes kesen görsellerin, gelişmiş ses özelliklerinin ve daha iyi, sizi daha fazla içine alan oyun deneyiminin keyfini sürün.

• Epic Games'in 2. gün hediyesi belli oldu: Oddworld: New 'n' Tasty
  • Bu sefer mutlu etmedi.

• 84 metacritic almış, görselleri de hoş duruyor. Sanırım macera oyunu, deneyelim bakalım..
  • oddworld bilen oldlar yok tabi.

• Cacık

• hakkikarahan H kullanıcısına yanıt

Burdayız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya kanka epic games gta verdi çöp oyun vermez.RDR verir cyberpunk verir inan bana kankaaaa

• Süper oyundur
  • Ps1 de oynadığım zamanlar aklıma geldi. Gayet güzel oyun. Ama çoğu kişi bilmez bu oyunu.

• Yaramaz
  • Oha küçükken ne oynardım osurması vardı bide 😅
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkikarahan

oddworld bilen oldlar yok tabi.

İhtiyarlar toplansın, buradayız.

• psycho81 kullanıcısına yanıt
    14-15 yaslarindaydim sanırım ne oyundu be oynanışı zorluğu hikayesi ortamı vs çok yerindeydi.
    Buradayız :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkikarahan

14-15 yaslarindaydim sanırım ne oyundu be oynanışı zorluğu hikayesi ortamı vs çok yerindeydi.

Ben üniversitedeydim 99 sonu veya 2000in başında , pentium3 800 işlemcili bilgisayarım vardı, nostalji oldu haftasonu oynar bitiririm ben bunu.

ne demek efenim , sweet old days....

Kim demiş ilk oyununu PC' de deliler gibi oynardım. Abe's Oddysee ile tanışmam 98' in ilk ayları idi. Çok güzel oyundu be.

• Indie oyunlar çöptür aynen kankaa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.