Şimdi Ara

Disney, Johnny Depp'in yeni Karayip Korsanları filminde kısacık bile gözükmesini istemiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disney, Johnny Depp'in yeni Karayip Korsanları filminde kısacık bile gözükmesini istemiyor

Disney'in ve film sektörünün en büyük markalarından biri olan Karayip Korsanları filminde bildiğiniz gibi artık Johnny Depp bulunmuyor. 5 filmlik seri ardından Johnny Depp'in serisi bitirildi ve yerine iki farklı Karayip Korsanları serisi duyuruldu. Bu serilerden biri de Margot Robbie'nin başrolünde olduğu bir seri..

Ayrıca Bkz.Tom Cruise'un, Mission: Impossible 7 setinde çalışanlara küfür ederek bağırdığı ses kaydı sızdırıldı

Her ne kadar Margot Robbie yeni başrol de olsa hayranlar Johnny Depp'i tekrar görme konusunda oldukça istekli, en azından kısa bile olsa da görmek istenen bir isim. Ancak Disney hiç de öyle düşünmüyor. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Disney, kısacık bile olsa yeni Karayip Korsanları filminde Johnny Depp'in bulunmasını istemiyor. 

Rapora göre yapımcı Jerry Bruckheimer, Johnny Depp'in en azından rolü teslim etmek için filmde kısa da olsa gözükmesini istiyor ancak Disney bu duruma tamamen olumsuz bakıyor gibi duruyor. Bu durumun sebebi ise çok büyük bir ihtimalle Amber Heard ile arasında olan dava. Johnny Depp, aynı zamanda geçtiğimiz ay Fantastic Beasts filmindeki rolünü de kaybetmişti ve yerine Mads Mikkelsen getirilmişti.

Margot Robbie'nin başrolünde olduğu film ile ilgili şu an için bilinen tek detay yönetmenin filmin yönetmeninin Christina Hodson olduğu.

Kaynak:https://screenrant.com/pirates-caribbean-movies-johnny-depp-no-return-disney/

• Insanları cezalandırması gereken toplum ya da şirketler değil hukuktur. Çünkü adaletin sağlanmasında hukukun kuralları ve ölçüleri vardır.
    Adaleti sağlamayı (aklınca) bu şekilde şirketlere/topluma, toplum tepkisine bırakırsanız günün birinde herkes zamanı gelir, linç edilir ve dışlanır. Çünkü medyadaki haberlerle oluşan ve büyüyen toplum tepkisinin bir ölçütü ve kuralı yoktur, ki bu da (her ne kadar linç edenler rahat uyku uyusa da) adaleti sağlamaz.
    Umarım, kendince ceza vermek isteyen Disney bu filmde başarısız olur ve kendisi de aynı hışma, lince maruz kalır.

Bildiğim kadarıyla Depp'in suçluluğu henüz kanıtlanmış değil adam sadece gazeteye açtığı davayı kaybetti yoksa Amber ile davaları hala sonuçlanmadı suçluluğu hukuk önünde kanıtlanmamış birine böyle davranmak hele Amber filmlerde oynamaya devam ederken ona hiçbir yaptırım uygulanmıyorken Depp'e yapılanlar büyük rezillik

• Bir izleyici olarak ben görmek isterim. Davasıda pek umurumda değil sonuçta yüz kızartıcı bir durum yok ortada.Neyin tatavası yapılıyor çokta anlamadım. Neden bu adam diğer filmide kaybetti. Sırf o adam için fantastic filmlerinin ikisinide izlemiştim ki konuya hakim olayım.

• Fantastic Beasts zaten o kadar da süper bir film değildi. 2. sini izleme ihtiyacı bile duymadım ama Karayip Korsanları Johnny Deep olmadan izlenmez yani. Adam resmen filmin lokomotifiydi. Yani disney'in kaybı olur, bana kalırsa Karayip Korsanları ilk zararını eder.

• Insanları cezalandırması gereken toplum ya da şirketler değil hukuktur. Çünkü adaletin sağlanmasında hukukun kuralları ve ölçüleri vardır.
    Adaleti sağlamayı (aklınca) bu şekilde şirketlere/topluma, toplum tepkisine bırakırsanız günün birinde herkes zamanı gelir, linç edilir ve dışlanır. Çünkü medyadaki haberlerle oluşan ve büyüyen toplum tepkisinin bir ölçütü ve kuralı yoktur, ki bu da (her ne kadar linç edenler rahat uyku uyusa da) adaleti sağlamaz.
    Umarım, kendince ceza vermek isteyen Disney bu filmde başarısız olur ve kendisi de aynı hışma, lince maruz kalır.
  • Karayip Korsanları demek zaten bu adam demek.
    Hikaye gereği çıkarılsa ya da yaşlılıktan oynayamasa anlarız da bu yapılanın sonucu iyi değil gibi görünüyor.

• disneyi sjw ele geçirmiş ve bütün markalarını yok etmeye ant içmiş sanırım. star wars gibi bir seriyi çöp seviyesine indiridiler. sırada bu film var sanırım. neyse captain jack sparrow > karayip korsanları, disney gişede anlar bunu.

• Kendileri kaybeder. Depp'siz bir Karayıp Korsanları düşünülemez. Berbat olan son filmi bile Depp için izledik.

• Karayip korsanları Johnny Depp olmadan çöp zaten, onun dışında bu film/dizi dünyasını çöpe çevirdiler bu saçma linç severler ve sjw ler yüzünden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izlemeyiz biz de :)

• Johnny depp siz karayip korsanı tuzsuz yemeğe benzer
  • seckinar kullanıcısına yanıt
    Şirketin amacı oyuncuyu cezalandırmak değil ki. PR!
  • Kendi ayağına sıkıyor Disney :D

• İftiracı kadın 2-3 sene içinde konuşulmayacak bile ama johnny yüzyıllar boyu kalır
  • Boşu boşuna çekmeyin o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny paraları ödemedi herhal. Vanessa Paradis'in belası fena tuttu adamı.

• Johnny Deep için izliyoruz zaten Karayip Korsanları bu adam olmadıktan sonra ne anlamı kaldı? sürekli bir linç girişimi var çoğu oyuncuyu böyle bitirmeye çalışılıyor artık. House of Cards dizisinde de Kevin Spacey'i bitirdiler adama ne film teklifi veriliyor ne dizi. Kişisel hayatı beni bağlamaz ben izleyiciyim oyunculuğuna bakarım izler geçerim son zamanlar da bu yapılanlar gerçekten çok kötü.

• biraz abartmıyomusun
  • Bende kisacik bile izlemiyecegim

• ben de korsanini bile izlemem :))
  • Başka mesele vardır. Biri illüminatiye bağlamadan ben bağlayayım :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.