Şimdi Ara

Türk yapımı açık dünya oyunu Animal Rescuer, 22 Aralık'ta Steam'de yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yayıncılığını ve geliştiricilğini Türk oyun stüdyosu Turquoise Revival Games'in yaptığı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Animal Rescuer için çıkış tarihi verildi.

Ayrıca Bkz.Minecraft, Doom ve Death Stranding'in müzikleri 2020'de Spotify'da en çok dinlenen oyun müzikleri oldu

Geçtiğimiz aylarda Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde demosu yayınlanan oyunun tam sürümü, 22 Aralık'ta yayınlanacak. Oyunun giriş kısmını ücretsiz bir şekilde oynayabildiğiniz versiyonunu hâlâ buradan indirebilirsiniz. Oyunun tam sürümü için açılan sayfaya da buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun fiyatı şu anda ne yazık ki belli değil ancak oyunu istek listenize ekleyerek çıktığı gibi fiyatına bakabilirsiniz. Oyunun tanıtım yazısını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Animal Rescuer, hızlı oynanış, artırılmış görev ve savaş yoğunluğu ile destansı bir dünyayı keşfederek sevimli hayvanlara yardım ediyor.

• Harika bir rol yapma deneyimi yaşayın - görevleri ve tüm hikayenin hedeflerini tamamlayın

• Yardıma ihtiyaç duyan sevimli hayvanlar için ilaç hazırlayın, bu ilaçlar için bitkiler toplayın

• Bu dünyanın fantastik şehirleri ve köylerinde yol boyunca yeni insanlarla tanışın

• Destansı savaşlarda savaşçı yeteneklerinizi gösterin

• En azindan burda ayagini, kuyrugunu, bilmemnesini kesemezler hayvanlarin.

• @Özgür Eroğlu forumda çift konu açılmış:

1. si bu konu (anasayfa görünümü olan)
    2. si şu konu https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147023369

• horse washing in and out

• Witcherin hayvan seveni havası aldım.

• Gayet iyi bir konsept olmuş bence. Geralt reyiz artık hayvansever sevimli bir adam olmuştur.

• cocainbar kullanıcısına yanıt
    Kardeş sorma , şu hayvanlara yapılan bu tür eziyete en ağır ceza verilmeli ,hatta kısasa kısas şeklinde olmalı.
    Zira bunu hayvana yapan insana neler yapmaz gibi alışıla gelmiş bir şey demek istemiyorum.
    Herşeye canilik yapar , yaşama hakkı elinden alınmalıdır ,pskiyatrik tetkik geçersiz kılınıp direkt infaz edilmelidir.
    Masum masumdur ,hayvanı insanı fark etmez.
    Onca sıkıntı varken bu o.p. çocuklarının yaptıklarına bak.
    Öfkeden kuduruyorum hatırlayınca...

Bu oyun çocuklara hayvan sevgisini aşılar umarım....
    Çok yararlı bir uygulama olmuş ,Witcher benzetmelerine katılıyorum.

• SoL ayağı sakat gibi yürüyor sakat oyun bence...

• 8 yıl önceki skyrim havası var bence ama skyrim grafikleri ilk çıktığında bile daha iyiydi
  • Valla fikir çok iyi. Aklınıza sağlık, hayvanı kurtarırken okşama animasyonu yapsaydınız daha güzel olurdu, şu an kazık gibi dikiliyor.
    Bir de hayvanı kurtarmanın ödülü nedir? Oyunlarda ilerlemenin ödülü olur ya, buna da bir ilerleme düşünülmüştür herhalde?
  • Türkçe seslendirme yok İngilizce var. Türkçe arayü ve altyazı var sadece firmanın adı İngilizce sitesi de öyle niye? Yabancı firma da Türk çalışan mı var sadece?

• Oyun sektöründe ülkemiz gençlerini görmek çok güzel bir duygu. Oyunun felsefesi ve kurgusu harika görünüyor. Tam sürümünü bekleyip görmek lazım. Her koşulda desteklenmesini elzem görüyorum. Bu gençler bir şeyler yapacak??????

• neden rise online ı haber yapmadınız?

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    O da mı Türk yapımı?
  • Tahminen önce gloabale açılmak istemiş olabilirler. Bizden umutlarını kesmişlerdir 😀
  • sendemail kullanıcısına yanıt
    Hayvana normal bir insan zarar veremez ya. İçinde azıcık bile bir insanlık varsa yapamaz bunu. Bunu yapan olsa olsa bir HAYVAN olabilir..Şahsen her kedi gördüğümde ilgilenen ve eve yakinsa beslemeye de çalışan bir insan olarak bunu yapanlara hakkımı helal etmiyorum. İnşallah gereken cezayı alırlar..
  • evet
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Tamam bakayım o zaman sağolun..
  • Gayet güzel. Umarım yerli yapımların devamı gelir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.