Şimdi Ara

179 TL değerindeki oyun Ubisoft Connect'te ücretsiz veriliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
5.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 179 TL değerindeki oyun Ubisoft Connect'te ücretsiz veriliyor

Assassin's Creed, Far Cry ve Watcch Dogs gibi serilerle tanınan yayıncı şirket Ubisoft, dün kendi platformu Ubisoft Connect üzerinden yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında verilecek günün hediyesi de belli oldu.

Ayrıca Bkz.Left 4 Dead'in geliştiricisinden gelen Back 4 Blood'ın kapalı alfa kayıtları başladı

Dün Assassin's Creed Valhalla'nın oyun içi eşyası olan Seafarer Settlement Paketi ve Eivor için efsanevi Bayek kostümü hediye edilmişti.

Bugün ise geçtiğimiz yıl yayınlanan ve fiyatı normalde 179,00 TL olan Starlink: Battle for Atlas Digital Edition isimli oyun hediye ediliyor ve yalnızca PC platformu için. Oyunu buradaki sayfadan alabilirsiniz. Oyunu hesabııza ekleyebilmek için Ubisoft Connect hesabınızın olması gerek. Ubisoft Connect ise Steam veya Epic Games tarzında olan yalnızca Ubisoft oyunlarının bulunduğu bir platform. 

Ubisoft'un hediyeleri 18 Aralık'a kadar her gün devam edecek. Kayda değer indirimler çıktıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bugün verilen oyunun fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Kendilerini Atlas Yıldız Sistemini Grax ve Forgotten Legion'un baskısından kurtarmaya adamış bir grup yıldızlararası pilota komuta et.

Eksiksiz orijinal Starlink: Battle for Atlas™ Initiative ekibi ile macerana hemen başla.

KOCA BİR YILDIZ SİSTEMİNİ KEŞFET

Atlas yıldız sisteminin egzotik yabancı dünyaları arasında seyahat et ve her biri kendine özgü bir ekosistem ile vahşi yaşam barındıran 7 gezegeni keşfet.

YEPYENİ BİR OYUN DENEYİMİ

Pilotları, yıldız gemilerini ve silahları çeşitli şekillerde karıştırıp eşleştirerek hayallerinin gemisini yarat ve düşmanı yok etmek üzere özelleştir.

DERİN RPG MEKANİĞİ

RPG mekaniği ile yoğun bir oyun deneyimi yaşa, silahlarını ve gemilerini çeşitli modüllerle donat, pilot yeteneklerini aç ve başka fraksiyonlarla ittifaklar geliştir.

• Boşa bu oyunu almak için vaktinizi harcamayın; DLC'leri olmadan hiçbir işe yaramaz , zaten bu yüzden bedava veriyor. Tam bir para basma makinesi buna rağmen bir sürü dil desteği mevcut hatta bir çoğunun dublajı bile var ama Türkçe yok!

Uçağın ve silahların yeterlilik seviyesine bağlı olarak seviyenin yükseldiği bir sistem olduğundan, DLC ile uçak ve silahları arttırmazsanız üst limit seviyesi sınırlanacak. Fikir güzel ama amaçları sadece insanların paralarını sömürmek olan bir oyun , online çıktı mertlik bozuldu. Bence eski Prince of Percia serilerini verseler daha iyi.
  • Umarım bu oyuna para veren yoktur. Şöyle bir baktım da Şahsen ben bedava bile almayı düşünmüyorum.
  • ben aldım, malum korona var, boşta kalınca bi göz atarım

• Kayda değer başka oyunlar bekleyeceğiz.
  • Bir yandan Epic bir yandan Ubisoft toplayalım fazla mal göz cıkarmaz :)

• Boşa bu oyunu almak için vaktinizi harcamayın; DLC'leri olmadan hiçbir işe yaramaz , zaten bu yüzden bedava veriyor. Tam bir para basma makinesi buna rağmen bir sürü dil desteği mevcut hatta bir çoğunun dublajı bile var ama Türkçe yok!

Uçağın ve silahların yeterlilik seviyesine bağlı olarak seviyenin yükseldiği bir sistem olduğundan, DLC ile uçak ve silahları arttırmazsanız üst limit seviyesi sınırlanacak. Fikir güzel ama amaçları sadece insanların paralarını sömürmek olan bir oyun , online çıktı mertlik bozuldu. Bence eski Prince of Percia serilerini verseler daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 15 Aralık 2020; 19:18:24 >
  • İndiren pek olurmu ki 🤔😐
  • Biryerde denk geldim eğer gerçekse epicgames uçar

179 TL değerindeki oyun Ubisoft Connect'te ücretsiz veriliyor
  • Bu ney laayn
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Çok güzel olur ama hiç sanmam hocam. 2-3 oyundan sonra kalite düşer diye düşünüyorum.
  • Dying Light olsa yeter
    15 gün boyunca AAA oyun mu dağıtacaklar? Çok zor.

• 179 TL değil 1,79 TL verirken bile düşünürüm.
  • Oyun devasa bir açık dünyaya sahip. Güzel paylaşım, ekledim kütüphaneye. Umarım vakit olur da bakarım.

• Return to Monke kullanıcısına yanıt
    TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    @TheWhiteDeathKS @ kullanıcısına yanıt
    Valla bekleyip görmek en iyisi 2 gün sonra belli olur ilk verdikleri oyun ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 15 Aralık 2020; 21:17:58 >
  • kütüphanede görünmüyor

Dilek ve temenni listesi olmuş :)
  • Güzel haberler geliyor. Bu sayede kütüphaneme yeni oyunlar ekliyorum. Bu yıl oyuncular için bayağı iyi gelişmeler oldu. Özellikle de Ubisoft ve Epic Games’in ücretsiz verdiği oyunlar iyi oldu. Evde kalırken vakit geçirmek için çok iyi.
  • Bende hala 179tl gözüküyor.
  • Bedava ise bizede indirip oynamak düşer vesselam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.