Şimdi Ara

Masaüstü için Google Arama'da karanlık mod test ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Masaüstü için Google Arama'da karanlık mod test ediliyor

Karanlık mod, Android ve iOS'ta yaygındır. Uygulamaların çoğu, uzun süreli kullanım sırasında kullanıcıların gözlerine rahatlık sağlamak için artık bu özelliği içeriyor. Google, bu yıl Mayıs ayında Android'de mobil web için karanlık bir temayı test etmeye başlamıştı. Şimdi ise şirketin, masaüstü web arama sitesi için bir karanlık modu test ettiği bildiriliyor.

Ayrıca Bkz.Chrome OS 87, kullanıma sunuldu: Sekme arama ve bluetooth cihazın pil seviyesi göstergesi

Web Google Arama'da karanlık mod

Masaüstü kullanıcıları için Google Arama'da karanlık mod mobil uygulamalardaki ile benzer şekilde görünüyor. Sayfa adları için bir mavi tonu kullanılırken siyah metin artık gri renktedir. Arka plan ise koyu gri renkte görülüyor. Ayrıca Google logosu da renkli yapısının yerine beyaz renkte.

Google, test sırasında karanlık ya da açık mod arasında seçim hakkı yapılmasını sağlayan bir düğme bulundurmuyor.

Web'de Google Arama için karanlık tema, şu anda testin bir parçası olarak az sayıda kullanıcıyla sınırlı. Google'ın bunu tüm kullanıcılara ne zaman sunmaya başlayacağı tam olarak belli değil.

Kaynak:https://9to5google.com/2020/12/12/google-search-dark-mode-web/
    Kaynak:https://www.engadget.com/google-desktop-search-dark-mode-170758006.html

• 2-3 gündür bende de bu şekilde ama çok düzgün görünmüyor açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanım haberde bile dört tane seçenek var bu adamlar daha yeni siyah modu deniyo tekel olmak çok kötü
  • iyi olmuş geceleri arama çubuğuna yazmak zorunda kalıyordum

• Dark Reader eklentisiyle her site karanlık Masaüstü için Google Arama'da karanlık mod test ediliyor 

• Yav bende pc için arama uygulaması geldi sandım ne sevindim be bu microsoft bu arama işini neden beceremiyor eskiden google yazılımı vardı indeksliyordu canavar gibi a diyordum adana geliyordu bile varsa iyi bir uygulama yazsın Allah rızası için

• Karanlık mod görüntüsü rahatsız edici. Nasıl kapatılacağını bilen var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.