Şimdi Ara

Bob Odenkirk'in John Wick benzeri yeni filmi Nobody'den ilk fragman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu adamı aksiyon filminde izlemeyi çok isterim.

• Karantina döneminde çevremdeki herkes film eleştirmeni olup çıktı aw, bunu başka yaşayan var mı(bence herkes)
  • John wick in son filmi gibi çok abartı dövüş sahnesi olmazsa güzel olur. İzlenir.
  • Yanlış oyuncu tercihi olmuş böyle bir role uygun değil bence. çok iyi oyuncu ama yakıştıramadım

• Kıyaslanması bile bence mümkün değil ama mecburen millet filim bulmayınca böyle benzetmeler oluyor.

• Giriş, gelişme ve sonuç. Fragman izlememek lazım. Tür fark etmiyor fragmanlar artık iyice filmin heyecanını alıp götürüyor. Şu filmi izlerken ne olacağını peşin peşin bileceksiniz. Fragmanı izlememiş olduğunuzu düşünün, çok farkı oluyor. İzlemeden nasıl olacak derseniz de hepsini izlemeyebilirsiniz.

• amann dert etiğiniz şeye bak çıksında izleyelim

• Yalnız ben bu elemanı bu türe yakıştıramadım. Sırf bu yüzden izlemeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 14 Aralık 2020; 23:49:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Saul karakteri dışında düşünemiyor insan. Hele de böyle elinde silahla felan hiç olmamış 😂
  • Esxici E kullanıcısına yanıt
    Slippin Jimmy nereee bu filmdeki adam nere :) Ama filmin olayı da bu, pısmış tipli bir adamın gazabı :)

• Saul Goodman'ı baya sinirlendirmişler hep bu Mike yüzünden adamın üstüne çok gitti.

• Bob Odenkirk'ü yeni bir rolde izlemek keyifli olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.